AÇIK Cam taş sekmesi

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
599
957
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Öncelikle tüm Türkiyeye geçmiş olsun.

Ön cama sekti ,reklamlarda görüp carglassa götürdüm 1000 tl fiyat verdiler ve -işlem sırasında- çatlarsa sorumluluk almıyorlarmış :D .

Sizce yürür mü, normal oto camcıda çizdirmek mantıklı mı?

Ekli dosyalar

• IMG-20230206-WA0001.jpeg
    IMG-20230206-WA0001.jpeg
    402.2 KB · Görüntüleme: 0
Son düzenleme:

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
455
1,064
2,695
Ankara
Marka
BMW
Tamir olabilecek bir çatlak gibi görünüyor. Bundan daha fazla 3 ayrı taş vurmasını tamir ettirmiştim. Yıllarca da kullandım sorun yaşamadım. Çizdirenleri görüyorum o ya da bu şekilde yolunu bulunca yürüyor. Tamirat için başka yerler araştırın ve geciktirmeden tamir ettirin benim tavsiyem. İlerleyince daha zor oluyor.

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
599
957
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Güncelleme zamanı, geçen ay Ümraniyede klas oto cam tamir etti,memnum kaldım.
Dün gece daha yine taş geldi daha küçük bir iz oluştu.

cenkşimşek

ali cenk şimşek
Taklacı Güvercin
8 May 2021
5
0
285
30
ankara
Marka
BMW
Öncelikle tüm Türkiyeye geçmiş olsun.

Ön cama sekti ,reklamlarda görüp carglassa götürdüm 1000 tl fiyat verdiler ve -işlem sırasında- çatlarsa sorumluluk almıyorlarmış :D .

Sizce yürür mü, normal oto camcıda çizdirmek mantıklı mı?
Bu arada banada söylediler cam çatlarsa sorumluluk almayız diye ama göze alınır bi risk bence

Testarossa

TomSawyer
Profesör
8 Ağu 2020
599
957
1,820
İstanbul
Marka
Alfa Romeo
Carglass; işlerinde iyiler 2 kere yaptırdım 2 side büyümedi mobil haldeler üstelik istediğin yere geliyorlar
Ben ayaklarına gittiğim halde 1000 Tl istediler, mobil hizmetleri 2000 tl vardır.
Zaten çatlamasın diye oraya gidiyoruz ,1000 tl para alcaklar cam çatlayacak ve sorumluluk almayacaklar. Yarım saatlik iş için 1000 tl nedir gider yok çünkü. Ben Ümraniyede yaptırdım 300 liraya aynı işi.

Maltepe şubesindeki çalışanda esnaflıktan çok uzak, direkt cam fiyatı veriyor benim kaskom yok , olsa bile 300 liralık iş için kasko şirketi bedava hak verdi diye 6000-7000 liraya cam değiştirtmem israf.

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,856
26,200
5,720
Ankara
Marka
Skoda
film içerden olur bi faydası olmaz ama cam ppf i falan diye şeyler çıkmış, muhtemelen cam parası istiyolardır

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım