Chevrolet Captiva 2011 high(7 koltuk)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,998
7
51,297
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Büyük geçmiş olsun. Araç ağacı filan indirmiş sanırım. :/

TR'de satılan son jenerasyon Chevrolet'lerin tümünde güvenlik İsveç seviyesindeydi zaten. Canı koruması sevindirici.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,073
3,070
4,070
26
Geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin. Zarar gören birinin olmaması sevindirici.

Son düzenleme:

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,274
3,886
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Çok geçmiş olsun, umarım sigortadan da istediğiniz rakamı alabilirsiniz. Tek teselli kimsenin canına bir şey olmaması..

funtroverted

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
122
157
1,235
32
Konu ilgimi çektiği için girdim okudum ama sonunda kazayı görünce üzüldüm. Çok geçmiş olsun.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,171
45,737
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Geçmiş olsun hocam. Mal mülk geri gelir de can gelmez. Allah korumuş. İnşaallah tekrarını göstermez.

gOkO60

Profesör
22 Ara 2016
102
385
1,835
Hepinizden Allah razı osun üstadlar. Verilmiş sadakamız varmış, Allah çocuklarımıza bağışladı. Araç önce yol kenarındaki kayalara vurup sağ tekeri kırıyor, sonra irili ufaklı 4-5 ağaç kırıp en son büyük bir ağaca çarpıp araziye fotoğraftaki gibi düşüyor. Zaten başka bir araç olsa sonuç çok sıkıntılı olabilirdi eşim adına.

Kasko firması ne yazık ki çok komik rakamlar teklif etti. Aracımın km ve durumundaki araçlar 85-100 bin bandında iken bana 76 bin teklif ettiler, kabul etmedim tabi ki. Israrla fiyat artırmayıp malum sitedeki en ucuz emsal araçları örnek göstererek çocuk kandırmaya çalışıyorlar. İş inatlaşmaya giderse tüm yasal haklarımı kullanıp, gerek sosyal medyada, gerek yasal mecrada hakkımı sonuna kadar arayacağım. Şimdilik sorunlu sigorta firmasının ismini vermiyorum ancak bu tutumları devam ederse buradan ve bütün platformlardan sesimi duyuracağım.Kaldı ki aracımda 90 bin hasar çıkmış durumda ve ben multimedya sistemine kadar kaskolatmış bir müşterileriyim. Bu konuda sıkıntı devam ederse sizden de bolca fikir alacağım.

Hepinize tekrardan teşekkür ederim...

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Tam istediğim fiyat olmasa da anlaştık Şubat olmadan. Uğraşmak istemedik, iyi ki de istememişiz hemen sonra virüs olayları patladı zaten. Para yatar yatmaz başka araç aldım yakın arkadaşımdan o şekilde hallettik...
Hayırlı uğurlu olsun şimdi gördüm sanırım yeni araç A4 olmuş Captivadan sonra baya basık gelmiştir.

gOkO60

Profesör
22 Ara 2016
102
385
1,835
Hayırlı uğurlu olsun şimdi gördüm sanırım yeni araç A4 olmuş Captivadan sonra baya basık gelmiştir.
Allah razı olsun, daha güzelleri sizin olsun. Ben pek garipsemedim zira 2. aracımız da vardı captiva varken ve alçak arabalardı ama eşim biraz yadırgadı. Halen tam sevebilmiş değil. Yine de dediğiniz gibi captiva daha havadar bir araçtı ve her kullanıma uygundu. A4 ise konforlu ve hızlı bir sedan. Arazi, 7 koltuk, yüksek görüş alanı v.s. yok ama asfaltta çok iyi :)

eleser26

mehmet KARATAŞ
Takipçi
29 Haz 2020
1
0
10
41
eskişehir
Marka
Chevrolet
Hocam öncelikle çok geçmiş olsun. Yıllardır Captiva ile ilgili yazılarınızı okuyorum. Benim bir sorum olacak. Bu arabanın ısıtması oldukça iyi anladığım kadarıyla. Soğutması nasıl bilgi verebilirmisiniz.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım