Continental'in üç kağıdı ve Roadstone Markası ile tanışmam

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Yorumları tam okumadım da test aracında kullanmıştım roadstone u pek memnun kalmamıştım. Nexen iyi bir marka diye biliyorum, abisi Nexen e yönelmeniz daha iyi olabilir. Uygun fiyatlı arıyorsanız kumho bakabilirsiniz, kış performansı iyi, 116i gibi bir araç karda iyi performans vermeli, yoksa çok baş ağrıtıyor, bulursan falken eurowinter hs994 de iyi ama hepsi hs01 ve çorumda üretiliyor ne yazık ki :(

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Konuyu okudukça görüyorum, çıkma fikrine +1, ben hep artık çıkma alıyorum, daha hiç bir arabamı 2 seneden fazla kullanmadım :D bmw yi satarken üzerinde 2014 4. Sezonunda alpin 5 ler vardı, sessizliği, ekonomisi, konforu, ıslak/kuru tutuşu mükemmel mükemmel mükemmel, ama kar ı (yanlış anlaşılmasın :D) görünce kendini bırakıyor, sıfır tutunuş, UG9 u 1 sezon test ettim, diğer aracımda da ts850 vardı, kesinlikle her konuda aynıydı ama 1-2 konu dışında, biraz daha sertti ve sıcak havalarda kendini biraz bırakıyordu.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Verdiğiniz gazlar (uyarılar diyelim :)) ile TS860 almaya karar verdim. 3'ün 5'in hesabını yaparken ihtiyaç anında lastiğin görevini yerine getirememesi arabayı perte kadar götürür, haklısınız. Riske atmamak lazım.

Oysa ki çok beğenmiştim ve ucuzdu da. :D
En kotu ihtimal lastigin fiyatini aracin fiyatina eklersin. Olmadi yazliklarla satarken kisliklari da ilana koyarsin. Yani zarar etmen de mumkun degil hocam. Vallahi bugun 3-7 derece arasinda ki sicaklilarda uzun yol yaptim. Full islak zemin viraj ve otoban da dahil her kullanisimda ts860'a hayran kaliyorum. Ben daha once bir aracin gidisini bu derece degistiren bir lastik kullanmadim. Eksik oldugu tek nokta yok vallahi. Al gec ts860'lari :D

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
En kotu ihtimal lastigin fiyatini aracin fiyatina eklersin. Olmadi yazliklarla satarken kisliklari da ilana koyarsin. Yani zarar etmen de mumkun degil hocam. Vallahi bugun 3-7 derece arasinda ki sicaklilarda uzun yol yaptim. Full islak zemin viraj ve otoban da dahil her kullanisimda ts860'a hayran kaliyorum. Ben daha once bir aracin gidisini bu derece degistiren bir lastik kullanmadim. Eksik oldugu tek nokta yok vallahi. Al gec ts860'lari :D
Pazartesi günü gidip alacağım artık mecbur. :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Sağol Cenkcim.

Acaba diyorum bayiye gideceğime hepsiburada'dan mı sipariş etsem? Bana en yakın bayi 450₺ diyor. Hepsiburada'da ise 399₺. Totalde 200₺'yi boşa vermeyelim?!
Gecen forumdan bir uyeyle ozel mesajtan konustuk. O da ts 860'lari hepsiburada'dan aldi daha yeni 18 uretim. Memnun gayet diyebilirim. Eger seninki de 18 uretim olacaksa netten almak daha iyi.

Son düzenleme:

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Gecen forumdan bir uyeyle ozel mesajtan konustuk. O da ts 860'lari hepsiburada'dan aldi daha yeni 18 uretim. Memnun gayet diyebilirim. Eger seninki de 18 uretim olacaksa netten almak daha iyi.
Netten almak her ürün için daha iyi.Aynı ayakkabıya önceki gün mağazasında 305 tl dediler denedim ettim beğendim hepsi buradadan 275 e aldım.%10 kazanç az gözükebilir ama her üründe en az %10 kar edip( %50-60 ları bile buluyor) bunu aya vurunca ciddi bir mebla yapıyor.Özellikle şu aralar olduğu gibi sepette ek indirimlerde yüz güldürüyor.Satıcıdan eminseniz netten almak çoğu zaman karlıdır.En kötü kargo bile 3 iş gününde getiriyor.Her şey internetten alınır mı tartışılır ama internetten fiyatına bakmakta fayda var.zaman gerçekten internet devri olmuş haberimiz yok.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Netten almak her ürün için daha iyi.Aynı ayakkabıya önceki gün mağazasında 305 tl dediler denedim ettim beğendim hepsi buradadan 275 e aldım.%10 kazanç az gözükebilir ama her üründe en az %10 kar edip( %50-60 ları bile buluyor) bunu aya vurunca ciddi bir mebla yapıyor.Özellikle şu aralar olduğu gibi sepette ek indirimlerde yüz güldürüyor.Satıcıdan eminseniz netten almak çoğu zaman karlıdır.En kötü kargo bile 3 iş gününde getiriyor.Her şey internetten alınır mı tartışılır ama internetten fiyatına bakmakta fayda var.zaman gerçekten internet devri olmuş haberimiz yok.
Pahali teknolojik bir urun degilse ben de netten alisveris taraftariyim. Teknolijik urunlerde de kargo sirasinda sorun cikma olasiligi oluyor. Fiyatlari da cok yuksek olunca insan korkuyor haliyle. Ama lastik gibi konularda uygun fiyatli bayi bulamadigimda ben de netten alisveris taraftariyim.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
.En kötü kargo bile 3 iş gününde getiriyor.
Şu cuma indirimlerinde hepsiburada çıldırttı beni ya ben de böyle düşünüyodum bir hafta öncesine kadar :D HepsiExpress diye bişey çıkarmış adamlar sabah geldi arabada kargoyu bulamadı gitti çarşamba günü getiririz diyorlar :D Zaten ürünü 8 günde kargolamışlardı. Aciliyeti olan şeyleri almayın bence internetten fiyat farkı risk edecek kadar iyi değilse

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,350
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Şu cuma indirimlerinde hepsiburada çıldırttı beni ya ben de böyle düşünüyodum bir hafta öncesine kadar :D HepsiExpress diye bişey çıkarmış adamlar sabah geldi arabada kargoyu bulamadı gitti çarşamba günü getiririz diyorlar :D Zaten ürünü 8 günde kargolamışlardı. Aciliyeti olan şeyleri almayın bence internetten fiyat farkı risk edecek kadar iyi değilse

Cuma indiriminden dolayı öyle olmuştur. Bu hafta pazartesi verilen kargom salı elime geçmişti. Hepsiburada kargo konusunda genelde hızlı davranıyor.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Cuma indiriminden dolayı öyle olmuştur. Bu hafta pazartesi verilen kargom salı elime geçmişti. Hepsiburada kargo konusunda genelde hızlı davranıyor.
2 ürün sipariş ettim ikisini de cuma değil perşembe sipariş ettim indirimden faydalandığım yok pek. Birini perşembe gece aras kargoya verdiler cumartesi sabahtan teslim edildi diğerini de dün sabah verdiler kargoya tacizlerim sonucu. Kargocular getirdik diye bastılar zile sonra aradılar aradılar bulamadılar arabada çarşamba gelcez tekrar buraya anca o gün diyorlar. Geleyim şubeden alayım diyorum şube yok diyorlar ilginç ilginç şeyler baya soğuttu beni

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Hepsiexpress ile 2 ürün aldım biri aynı gün geldi biri de 21 kasımdan beri gelecek nasıl şirket anlamadım. Bir daha asla kullanmam acele işi olana da tavsiye etmem

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Hepsiexpress ile 2 ürün aldım biri aynı gün geldi biri de 21 kasımdan beri gelecek nasıl şirket anlamadım. Bir daha asla kullanmam acele işi olana da tavsiye etmem
Panelvan aracı olanların kısacık sözde eğitim ile kargoculuk yaptığı bir sistem. Kargoculuk hakkında rn ufak fikirleri yol arabaya kolileri doldurmuşlar rastgele gittikleri yerde 10dk koli arıyorlar. Bulamadılar benimkini 12 gümdür beklediğim siparişi 4 gün daha bekleyecekmişm. Heryere yazdım şikayetimi

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Bir kere meguiars detail çantası almıştım aras kargoya ertesi gün verdiler 2 kere arayıp hatırlatmama rağmen 9 gün sonunda gelmeyince 37 derece sıcakta gidip kendim almıştım.Ama bu olay sadece bir kere başıma geldi.Hepsiburadanın kendinden alınca hiç sıkıntı çıkmıyor.Aracı olarak kullanılınca satıcı hangi kargoyla isterse onla gönderiyor sıkıntı olabiliyor.Ufak bir tavsiye; ModaCar dan herhangi bir mal almayın. Aras kargoyu kullanmayın!

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bir kere meguiars detail çantası almıştım aras kargoya ertesi gün verdiler 2 kere arayıp hatırlatmama rağmen 9 gün sonunda gelmeyince 37 derece sıcakta gidip kendim almıştım.Ama bu olay sadece bir kere başıma geldi.Hepsiburadanın kendinden alınca hiç sıkıntı çıkmıyor.Aracı olarak kullanılınca satıcı hangi kargoyla isterse onla gönderiyor sıkıntı olabiliyor.Ufak bir tavsiye; ModaCar dan herhangi bir mal almayın. Aras kargoyu kullanmayın!
Benim siparişm hepsiburadanın kendisi + kendi kargosu. 10. Gündeyiz daha alamadım ürünü. Şuan sadece n11 kaldı benim sorun yaşamadığım site olarak. Kargoların tamamıyla sorun yaşamışlığım var UPS hariç

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Bana da hepsiexpress ile geldi hepsi 1 haftada geldi hatta 2-3günde çoğu geldi ama şöyle bir sıkıntı var hepsi tek tek geldi kendilerini zarara sokuyorlar. Ciddi yoğunlukları var depoları 2 haftadır sadece bununla uğraşıyor tedarikçisi olduğumdan söyleyebilirim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım