1. Foruma kayıt olmak için tıklayın !

crossclimate

Konu, 'Lastikler' kısmında deepdark41 tarafından paylaşıldı.

1. deepdark41

deepdark41 Takipçi

Beğenilen Mesajlar:
    1
    merhabalar 2006 model seat cordoba aracımda bulunan michelin cc lastiklerden hiç memnun değilim.
    sıcak havalarda aşırı derecede kayıyor hiç güven vermiyor soğuk ve yağmurda bir nebze daha iyi. bu konuyu açmanın mevsimi değil ama :) acaba ben mi yanlış kullanıyorum hava basınçları ile ilgili epey araştırma yaptım az veya aşırı fazla hava basmıyorum ama yinede kayıyor araba ani frenlerde hemen abs devreye giriyor nerede yanlış yapıyorum bilemedim

nuralk34 bunu beğendi.
  2. bt

bt Takipçi Stage 1

Beğenilen Mesajlar:
    36.429
    Marka:
    Opel
    Kullanıldığı yol koşulları, kullanım şekli, yılı veya km'si nedeniyle lastiklerin ömrü dolmuş olabilir. Tazelerini yaz mevsiminde kullanmıştım. Bildiğimiz yaz lastiğiydi, hatta Michelin'in Primacy'lerinden çok daha iyiydi.

Son düzenleme: 12 Ocak 2019
  3. atoprak

atoprak Profesör

Beğenilen Mesajlar:
    1.474
    Marka:
    Yok
    Merhaba,
    4 mevsimlerin en büyük problemi (ki zamanla bu aşıldı diye görüyoruz) ilk serilerinde ömürlerinin kısa olmasıydı.
    Eğer aracınızın fren sistemi ile ilgili diğer aksamlarında bir problem yoksa, kuru zeminde tutmayan bir CrossClimate olsa olsa ömrünü tamamlamıştır. Daha sonra çıkan "+" işaretli olanların ömrü biraz daha uzadı.. ben 60k km civarı kullanmış, o km de bile pek önemli bir eksikliğini görememiştim.

Sayfayı Paylaş