En Son Ne Aldınız?

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
AntracSmart.jpg

Antrac Smart çapa makinası
200cc 6.5hp Honda motor
2 ileri 1 Geri CVT şanzıman

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,872
26,252
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Çok sevdiğim güneş gözlüğüm özensiz kullanımımdan kaynaklı çizikler içerisinde kaldıktan sonra yeni gözlük alırken fiyatların (4 yıl önce 180tl ye aldığım gözlüğün 430tl olması) beni şok etmesi sonucunda atasun optiğin kendi üretimimiz dedikleri (çerçeve muazzam kalitesiz) gözlüklerden aldım aciliyetten dolayı. İnşallah gerçekten sağlık bakanlığından onaylıdır

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,811
1
4,135
3,770
İstanbul
Marka
MINI
aynisindan var hocam, güzel alet.Ayıptır sorması kaç kurus?
ben de uzun zamandır araştırıyordum. sıfır alma fırsatı olmadı, dolar da artınca sıfırlar 6300 lere gelmiş.
Ben ikinci elini 3500 e aldım. aldığım arkadaş ufaktan bi düşürmüş üst kasasında hafif çizikler var diye. garantisi devam ediyor. tek sıkıntı 130W adaptör sorunu. siz değiştirdiniz mi?

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
ben de uzun zamandır araştırıyordum. sıfır alma fırsatı olmadı, dolar da artınca sıfırlar 6300 lere gelmiş.
Ben ikinci elini 3500 e aldım. aldığım arkadaş ufaktan bi düşürmüş üst kasasında hafif çizikler var diye. garantisi devam ediyor. tek sıkıntı 130W adaptör sorunu. siz değiştirdiniz mi?
ben de direk 180 ile geldi, ama 130 olanların garantiden direk değiştiğini okudum. Kendileri de haberdarmış durumdan o yüzden oturup durumu anlatmanız gerekmiyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım