En Son Ne Aldınız?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,846
26,151
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Ben zaten çok sakallı bir insan değilim, bu yüzden çevirmelerde küçük gösterdiğim için durduruluyorum hatta. Yani sinekkaydı değil amacım ama işte ince bütün hepsini alsın. Yani elimde şuan bu var https://www.hepsiburada.com/moser-p...inasi-dei-1400-0050-p-SGKS3248?magaza=atasbey ama kalın kesiyor tamamen alamıyor bundan daha ince alması lazım..
Bundan daha ince keser muhtemelen ama şu tarz ürünler en kısa kesimi yapar jilete yakın hatta belki jiletten daha kısa bile keser. Fiyatlar pahalı farkındayım ama başlığını göstermek amacıyla örnek atıyorum. 3lü olanın sinbosu var 10seneden daha eski ve çalışıyor :D tahriş ediyor ama baya
d9ff44dc037970f034a8b6c963ecf5d3.jpg
a65fa5b5f32cea06c903e50f7bbc85c9.jpg

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,132
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Ben zaten çok sakallı bir insan değilim, bu yüzden çevirmelerde küçük gösterdiğim için durduruluyorum hatta. Yani sinekkaydı değil amacım ama işte ince bütün hepsini alsın. Yani elimde şuan bu var https://www.hepsiburada.com/moser-p...inasi-dei-1400-0050-p-SGKS3248?magaza=atasbey ama kalın kesiyor tamamen alamıyor bundan daha ince alması lazım..
https://www.hepsiburada.com/philips-s728-17-click-and-style-tiras-ve-vucut-makinesi-p-HBV00000F4DN6
Ben bunu kullanıyorum 4 senedir. Sakallarım seyrektir benim de, çabuk uzamaz. Çok rahat bir şekilde sinek kaydı yapıyor. İş gereği her gün traş olduğum günler de oldu, hiç sorun çıkarmadı. Diğer aparatlarını da saç ve vücut kılları için kullanıyorum, aşırı derecede memnunum, tavsiye ederim.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,277
3,895
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Bundan daha ince keser muhtemelen ama şu tarz ürünler en kısa kesimi yapar jilete yakın hatta belki jiletten daha kısa bile keser. Fiyatlar pahalı farkındayım ama başlığını göstermek amacıyla örnek atıyorum. 3lü olanın sinbosu var 10seneden daha eski ve çalışıyor :D tahriş ediyor ama baya
d9ff44dc037970f034a8b6c963ecf5d3.jpg
a65fa5b5f32cea06c903e50f7bbc85c9.jpg

İste tahriş etmeden kısa kesecek bir şey lazım, bir düşüneyim
Çok tesekkur ederim sana da ayrıca.

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,277
3,895
4,070
İstanbul
Marka
Ford
https://www.hepsiburada.com/philips-s728-17-click-and-style-tiras-ve-vucut-makinesi-p-HBV00000F4DN6
Ben bunu kullanıyorum 4 senedir. Sakallarım seyrektir benim de, çabuk uzamaz. Çok rahat bir şekilde sinek kaydı yapıyor. İş gereği her gün traş olduğum günler de oldu, hiç sorun çıkarmadı. Diğer aparatlarını da saç ve vücut kılları için kullanıyorum, aşırı derecede memnunum, tavsiye ederim.
Güzel makinaymışta fiyatı da güzel :D
Yukarıda da dediğim gibi bir düşüneyim internette biraz daha bakınayım duruma gore sipariş veririm birini..
Edit : Çok tesekkur ederim bu arada..

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,132
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Bence dolar kuruna bakılırsa normal :) O zamanlar ben %25 indirim kuponu ile 159 liraya almıştım. Eğer alacaksanız çok ucuz cihazlardan kaçının. Ben ilk zamanlarda denemek için arkadaşımın hiç kullanmadığı arçelik marka traş makinesini almıştım. Suratımı yoluyordu resmen. Bunda ne kadar bastırırsanız bastırın ısırma olmuyor.

Çok aşırı pahalı olanlara da gerek yok ayrıca, böyle bir cihaz sakalı gür olmayan kişiler için çok ideal. @Basri Amca

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,277
3,895
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Bence dolar kuruna bakılırsa normal :) O zamanlar ben %25 indirim kuponu ile 159 liraya almıştım. Eğer alacaksanız çok ucuz cihazlardan kaçının. Ben ilk zamanlarda denemek için arkadaşımın hiç kullanmadığı arçelik marka traş makinesini almıştım. Suratımı yoluyordu resmen. Bunda ne kadar bastırırsanız bastırın ısırma olmuyor.

Çok aşırı pahalı olanlara da gerek yok ayrıca, böyle bir cihaz sakalı gür olmayan kişiler için çok ideal. @Basri Amca
Yok zaten ucuz cihaz almam daha beter eder o suratımı da, çok daha pahalıya kaçamıyorum işte..
Ama hoşuma gitti internetteki yorumlarda hayet güzel cihaz hakkında..

starchild

Düz Yol Gazcısı
13 Ocak 2019
30
10
120
42
Marka
Volkswagen
Sakallari kesmek icin uzun birakacak bir olcusu yok. Eskiden de philips almistim sakal icin bir tane baslik cikardi ve uzerinde 3 numaradan 10 numaraya olculendirme olurdu. Bu seride yok bakiyorum hangi baslik sakal kesmek icin ustune bahsettigim gibi olculendirme benim icin rezalet
Bende Philips alacakken satıcı ile muhabbetimin olması nedeniyle önerdiği makinayı aldım. Evde alman Wahl marka vardı tavsiye üzerine aldığım, memnun değildim. Şuan bu üründen son derece memnunum. Kısa kirli sakal kullanıyorum bende. Ayarlanıyor bıçakları. Marka takıntınız yoksa bi inceleyin.

https://urun.gittigidiyor.com/kozme...482-fuzy-beyaz-sakal-kesme-makinesi-406579799

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,846
26,151
5,720
Ankara
Marka
Skoda
48f6b280cec14869880d6d7ba48dddc0.jpg

Kahve Dünyası’ndan filtre kahve seti aldım. İnşallah memnun kalırım.
Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Ben de evde filtre kahve yapmak istiyorum ama başlamak için araştırmaya üşeniyorum. Hazır bi yorum olursa gaza gelirim belki

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bauhaus bardak french press tchibo kahve derdim bunlar yerine

Tchibo french press 200 tl olmuş. Bu 3 lüye 68 tl ödedim. Memnun kalacağımı düşünüyorum. French pressin yorumları da gayet iyiydi. Kahvesi hakkında fikrim yok ama bundan devam etmem zaten. Ya Tchibo ya da Starbuckstan kahve alırım.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Tchibo french press 200 tl olmuş. Bu 3 lüye 68 tl ödedim. Memnun kalacağımı düşünüyorum. French pressin yorumları da gayet iyiydi. Kahvesi hakkında fikrim yok ama bundan devam etmem zaten. Ya Tchibo ya da Starbuckstan kahve alırım.
Eksik yazmisim onu :D bauhausta bardak arti french 30 falandi gecen set halinde
Starbucks beyaz cay kalp ben bu aralar :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Eksik yazmisim onu :D bauhausta bardak arti french 30 falandi gecen set halinde
Starbucks beyaz cay kalp ben bu aralar :D

Kahve olarak bu gelen bitsin Tchibo Black’n White alacağım :) French Press normalde 39 tl idi ama paket olunca hepsi indirimli geldi :) Ayrıca Kocaeli’de Bauhaus yok ya ilginç bir şekilde. Varsa da Gebze taraflarında vardır İzmit’te yok. Gelsin deneyimlerimi paylaşırım.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kahve olarak bu gelen bitsin Tchibo Black’n White alacağım :) French Press normalde 39 tl idi ama paket olunca hepsi indirimli geldi :) Ayrıca Kocaeli’de Bauhaus yok ya ilginç bir şekilde. Varsa da Gebze taraflarında vardır İzmit’te yok. Gelsin deneyimlerimi paylaşırım.
Black and white fena degil tchiboda aromasi yogun

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım