En Son Ne Aldınız?

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Sakallari kesmek icin uzun birakacak bir olcusu yok. Eskiden de philips almistim sakal icin bir tane baslik cikardi ve uzerinde 3 numaradan 10 numaraya olculendirme olurdu. Bu seride yok bakiyorum hangi baslik sakal kesmek icin ustune bahsettigim gibi olculendirme benim icin rezalet
Bu ürün yeni geldi 1mm 2mm ve diğer başlık da 3ile 7 arasında ayarlamalı onun dışında 9 12 16mm olan üç başlık var benim için yeterli bunlar, İlk izlenim olarak makine hoşuma gitti ufak tefek bir şey :D

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda
inwellss ile auerotwin arasında kalıp, 50 tl inwelsse verdikten sonra 15 lira kargoya vereceğime 110 liraya aerotwins alırım lan dediğim doğrudur :D

arada küfürlü cümleler de geçmiş olabilir
Kargo ücretlerine lanet olsun. abim geçen 3küsüre hepsiburadadan mi8 alacaktı 8tl kargo çıkardılar çıldırdık ailecek :D gitti n11den aldı sonra

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Ben de evde filtre kahve yapmak istiyorum ama başlamak için araştırmaya üşeniyorum. Hazır bi yorum olursa gaza gelirim belki

Ürünler bugün geldi ve denedim. French Press gayet kaliteli,kahvesi ortalamalarda,bardak ise beklediğimden bir çıt küçük geldi. Sanki fotoğraflarda daha büyük gözüküyordu. Bence alınır. Güzel bir tadı ve içimi var. Şöyle de bir fotoğraf atayım.
6502d46c0dcc6b86715e27fca6c835b7.jpg

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
inwellss ile auerotwin arasında kalıp, 50 tl inwelsse verdikten sonra 15 lira kargoya vereceğime 110 liraya aerotwins alırım lan dediğim doğrudur :D

Moral bozmak gibi olmasın ama, Nisan gibi aldığım aerotwin silecek şu anda ses yapıyor ve iz bırakıyor. Önceki arabamda buzda çalıştırmak gibi bir hata sonucu silecekler yalan olmuştu 3. senesinde, gidip Inwells almıştım, 1 sene sorunsuz gitmişti. O da 1 sene sonra cortladı tabi.

Bundan sonra kesin oem kullanacağım ben valla. Sonradan takılan sileceklerde yükselme sıkıntısı da var, camdan eşek gibi gözüküyor silecek. Her sene 75-100 lira vereceğime bir kere oem alıp senelerce sıkıntısız kullanmayı düşünüyorum.

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,387
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Moral bozmak gibi olmasın ama, Nisan gibi aldığım aerotwin silecek şu anda ses yapıyor ve iz bırakıyor. Önceki arabamda buzda çalıştırmak gibi bir hata sonucu silecekler yalan olmuştu 3. senesinde, gidip Inwells almıştım, 1 sene sorunsuz gitmişti. O da 1 sene sonra cortladı tabi.

Bundan sonra kesin oem kullanacağım ben valla. Sonradan takılan sileceklerde yükselme sıkıntısı da var, camdan eşek gibi gözüküyor silecek. Her sene 75-100 lira vereceğime bir kere oem alıp senelerce sıkıntısız kullanmayı düşünüyorum.

3.5 senelik oem sileceklerimiz hala görevini kusursuz şekilde yapıyor. Seneye kışa doğru gene oem silecek alıp 3 sene daha kullanırız :D Her sene 75-100 vereceğime 1 kerede 200 veririm.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota

Memnun kalmazsan Rbw öneririm.2 yıldır pederin arabada aşırı memnunuz.Benim arabaya da alacağım kesin gibi

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Bundan daha ince keser muhtemelen ama şu tarz ürünler en kısa kesimi yapar jilete yakın hatta belki jiletten daha kısa bile keser. Fiyatlar pahalı farkındayım ama başlığını göstermek amacıyla örnek atıyorum. 3lü olanın sinbosu var 10seneden daha eski ve çalışıyor :D tahriş ediyor ama baya
d9ff44dc037970f034a8b6c963ecf5d3.jpg
a65fa5b5f32cea06c903e50f7bbc85c9.jpg

Malum biliyorsunuz ben iraka gidip 35 gun bizzat santiyede oldugumdan sac ve sakal tirasi gereksinimi doguyor.
Bende yillardir berberlerin kullandigi DINGLING marka cihaz kullaniyorum. Dogrusu cok uzun omurlu oldugunu soyleyemem ama en kotu sartlarda 1 yil biraz dikkatli kullanirsaniz 2 yil rahat gidiyor. Yani bir tirasin 35-40 tl oldugunu dusununce ayrica hem kablolu hem kablosuz kullanimi olmasi nedeniyle benim memnun kaldigim bir model.
https://www.hepsiburada.com/dinglin...inasi-p-SGSHPDKEGS15747?magaza=trendtahtakale
9921530658866.jpg

Ayrica diger modellerini de kullandim onlarda basarili, f/p orani iyidir, tavsiye ederim. Hatta az once bi tane daha siparis verdim :D

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Malum biliyorsunuz ben iraka gidip 35 gun bizzat santiyede oldugumdan sac ve sakal tirasi gereksinimi doguyor.
Bende yillardir berberlerin kullandigi DINGLING marka cihaz kullaniyorum. Dogrusu cok uzun omurlu oldugunu soyleyemem ama en kotu sartlarda 1 yil biraz dikkatli kullanirsaniz 2 yil rahat gidiyor. Yani bir tirasin 35-40 tl oldugunu dusununce ayrica hem kablolu hem kablosuz kullanimi olmasi nedeniyle benim memnun kaldigim bir model.
9921530658866.jpg

Ayrica diger modellerini de kullandim onlarda basarili, f/p orani iyidir, tavsiye ederim. Hatta az once bi tane daha siparis verdim :D
Bana berberlerin sıfır numara dediği aletten lazım sakalların uçlarını düzeltmek için. Varsa bu markanın bi bakarım

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
https://www.hepsiburada.com/dinglin...inasi-p-SGSHPDKEGS15747?magaza=trendtahtakale
9921530658866.jpg

moser-1400-0278-profelektrikli-sac-kesme-makinesi-full-set__0758683465564700.jpg

Bu makineden alalı 10 veya 11 yıl oldu, hâlâ gayet iyi kesiyor hocam. :D
Tahtakale'de Zaza Han adında berber malzemeleri satan bir handan 60 liraya almıştım hiç unutmam. Kutulu falan orijinal ürün, yanında fotoğrafta olduğu gibi 4 başlık 1 makas 1 tarak 1 fırça ve bakım için yağ çıkmıştı.

Tam buna bakıyordum ben de. Çok ucuzmuş bi yıl gitse yeter zaten. Denemeye bile alınır sipariş edeyim bi ara

Fiyatı görünce ben de alsam mı diye baktım ama alttaki yorumlar felaket.

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda
moser-1400-0278-profelektrikli-sac-kesme-makinesi-full-set__0758683465564700.jpg

Tahtakale'de Zaza Han adında berber malzemeleri satan bir handan 60 liraya almıştım hiç unutmam. Kutulu falan orijinal ürün, yanında fotoğrafta olduğu gibi 4 başlık 1 makas 1 tarak 1 fırça ve bakım için yağ çıkmıştı.
Bende bundan vardı 10 yılı baya geçmişti bozulduğunda. Küçükken babam saçımı kesmek için alıp yıllarca benim saçımı kendi sakalını kestikten sonra 2 yıl kadar da ben sakalıma kullanmıştım. Bunları temizleyip yağladıktan sonra kolay kolay bozulmuyo

En sevdiğim özelliği de hiç başlık takmadan ufak aralıkta bi ayar yapılabiliyordu

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford

bende de var bundan bende zaza handan 70 liraya almıştık muhtemelen 5-6 yıl önce hala tas gibi arada yağlıyorum sonra devam...
Ama ben daha ince kesen bir şey arıyorum şimdi..

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda
bende de var bundan bende zaza handan 70 liraya almıştık muhtemelen 5-6 yıl önce hala tas gibi arada yağlıyorum sonra devam...
Ama ben daha ince kesen bir şey arıyorum şimdi..
Mediamarkt te braunun bi makinesi indirimde 49tlymiş iyi bişeye benziyo piyasada 80-90tl gibi görünüyor fiyatı bi bak istersen

CjwKCAiAyfvhBRBsEiwAe2t_i8N1tyyBp9fYuibU6fAvBWSslhATazvQdogPRiyp6tZSorjoziewvhoCgYsQAvD_BwE
Pilli diyo ama içinden çıkan pil şarj edilebilirse iyi yoksa pek hoş olmaz sürekli pil almak

Son düzenleme:

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus

Moser tabiki bu isin Mercedes i ama sarjli olanlarin guncel fiyatlari biraz yuksek, bi de orjinal urun bulma sikintisi oldugunu duymustum.
Dogrusu ben bu en kucugu hic kullanmadim ama berberim kullaniyor ve normal calisiyor gibi gorunuyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım