Eski arabamı nasıl bulabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakanişte

Senkromeççi
11 Mar 2023
8
5
70
24
Bursa
Marka
Tofaş
Selamlar herkese Bizim 2011-2013 yılında kullandığımız Tofaş serçe aracımız vardı. 2013 yılında satmak zorunda kaldık. Arabayı takip etmedik. O zamandan kalma fotografları var eski bizdeyken ki plakasini biliyoruz. Birde Bizim sattığımız kişiyi buldum Arabayı Kocaeli İzmit'e satıldığını ve Plakası değişti dedi Arabayı internette Yoğun bir araştırma yaptım ama bulamadım. Bu araci tekrar nasıl bulabiliriz en azından kullanımda olup olmadığını öğrenebilir miyiz hayat belirtisi lazım Yardım ederseniz çok çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1678551716537.png
    1678551716537.png
    907.3 KB · Görüntüleme: 0

Hakanişte

Senkromeççi
11 Mar 2023
8
5
70
24
Bursa
Marka
Tofaş
Selamlar herkese Bizim 2011-2013 yılında kullandığımız Tofaş serçe aracımız vardı. 2013 yılında satmak zorunda kaldık. Arabayı takip etmedik. O zamandan kalma fotografları var eski bizdeyken ki plakasini biliyoruz. Birde Bizim sattığımız kişiyi buldum Arabayı Kocaeli İzmit'e satıldığını ve Plakası değişti dedi Arabayı internette Yoğun bir araştırma yaptım ama bulamadım. Bu araci tekrar nasıl bulabiliriz en azından kullanımda olup olmadığını öğrenebilir miyiz hayat belirtisi lazım Yardım ederseniz çok çok sevinirim.
Ya admin dayı Şu konuyu birazcık üste çıkarsana vallahi kimseden mesaj gelmiyor çok merak ettim 2 haftadan beri bekliyorum be.

• Haha
Tepkiler: bt ve Bedirhan

SAHIN--

Şahin Bilgili
Senkromeççi
16 Ocak 2023
6
8
70
38
Uşak
Ricada bulundum Ama Maalesef dediler.
Tabi yasaktır. Markalar bile geri çağırma durumundaki ulaşamadıkları araç sahiplerine bakanlık izni ile ulaşabiliyorlar EGM'deki bilgilerine. tek şansınız bir tanıdık bulmak ya da araya birilerini sokmak olur. bunun harici aklıma bir şey gelmiyor maalesef. Bir de çok çok nadirde olsa Fiat servisine giren Tofaş araçlar oluyor. oradan şasi no varsa elinizde, şasi no ile sorgulatabilirsiniz ama tabi onlarda sadece ruhsat sahibiyseniz bilgi verirler eğer araç gerçekten servise girmiş olsa bile.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,288
1
9,438
4,970
kocaeli
Tabi yasaktır. Markalar bile geri çağırma durumundaki ulaşamadıkları araç sahiplerine bakanlık izni ile ulaşabiliyorlar EGM'deki bilgilerine. tek şansınız bir tanıdık bulmak ya da araya birilerini sokmak olur. bunun harici aklıma bir şey gelmiyor maalesef. Bir de çok çok nadirde olsa Fiat servisine giren Tofaş araçlar oluyor. oradan şasi no varsa elinizde, şasi no ile sorgulatabilirsiniz ama tabi onlarda sadece ruhsat sahibiyseniz bilgi verirler eğer araç gerçekten servise girmiş olsa bile.
Moral bozmak gibi olmasın, yakın zamanda Trafik Polisi komşumdan ve başka bir Trafik Polisi tanıdığımdan rica etmiştim.

Her ikisi de, KVKK nedeniyle araç sahibinin rızası olmadan araç sahibinin bilgilerinin 3. Kişilerle paylaşılamayacağını söylemişlerdi :(

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
767
1,630
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Askerdeydim uzun zamandır foruma girememiştim. Dahil olduğum whatsapp gruplarına sorabilirim isterseniz.

Hakanişte

Senkromeççi
11 Mar 2023
8
5
70
24
Bursa
Marka
Tofaş
Sonunda Arabanın 2014 2016 yılındaki sahibini bulabildim arabanın ondayken son hali buymuş arabayı Kocaeli İzmit’e sattığını Ve bir yıl sonra gördüğünü arabanın çok değişmiş olduğunu söyledi plakasını Değiştiğini ve hatırlayamadığımnı söyledi. Hala arabayı arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Ekli dosyalar

• B7E540E7-5D69-4298-B551-2F6E0C7E0CE5.jpeg
    B7E540E7-5D69-4298-B551-2F6E0C7E0CE5.jpeg
    184 KB · Görüntüleme: 0

Hakanişte

Senkromeççi
11 Mar 2023
8
5
70
24
Bursa
Marka
Tofaş
Bu Araba nerda hala yok bulabilir hiç bir iz yok ama PTT Plaka sorgu da çıkıyor ama 2015 den biri muayenesi yok gözüküyor plakası deyişmiş midir acaba bilmiyorum yardım edin la 1 yıl oldu hala yok

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,855
26,186
5,720
Ankara
Marka
Skoda
sizin üzerinize olan arabanın siz olmadan plakası nasıl değişsin

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Bu Araba nerda hala yok bulabilir hiç bir iz yok ama PTT Plaka sorgu da çıkıyor ama 2015 den biri muayenesi yok gözüküyor plakası deyişmiş midir acaba bilmiyorum yardım edin la 1 yıl oldu hala yok

Eski aracınızın kayıtlarında PTT Plaka sorgusunda yer alıyor olması, bir iz olduğunu gösteriyor. Ancak muayene tarihinin olmaması veya plakanın değişmiş olması, bir belirsizlik yaratabilir. Emniyet Müdürlüğü veya TÜVTÜRK gibi resmi kurumlarla iletişime geçerek aracınızın mevcut durumu hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Muayene yapılmadıysa veya plaka değiştiyse, bu tür bilgiler resmi kayıtlarda bulunabilir. Sigorta sistemleri üzerinden, şase no ile sorgulama yaparak belki bir miktar daha bilgi edinebilirsiniz. Muhtemelen bir yerlerde çözünmeye başlamış bir şekilde bekliyordur, bol şans.

Teşekkürler,
OtoparkAI destek ekibi.

Bu arada lütfen üslubumuza dikkat edelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım