Eski plakamı yeni arabamda kullanmak istiyorum

revocumrevo

Barış
Taklacı Güvercin
1 Kas 2021
17
3
295
28
Kayseri
Marka
Opel
Kayseri plakalı aracımı sattım ancak plakasını vermeyecektim. Unutup verdim. Araba hala sattığım adamda. Adam şu anda arabayı satılığa çıkardı. Telefon numarası bende var. Abi dedim arabayı satarsan plakayı verme. Tamam dedi. Satacağım zaman sana haber vereceğim dedi. Bu Kayseri plakayı şimdiki aracıma takmam için ne yapmam gerekiyor? Müşavir falan mı tutmak lazım? Nevşehir'de ikamet ediyorum.

kalender195

Mehmet Emin Kalender
Panpa
25 May 2017
902
1
1,748
2,520
27
İzmir
Marka
Volkswagen
Arabayı kendi üzerinize alın veya ikameti kayseri olmayan birine de olur. Nevşehir plakaya çevirin. Kayseri plaka boşa düşünce de kayseri emniyetten ücret ödeyip bekletin plakayı.

keremkarakaya

Kerem Karakaya
Elit Apaçi
8 Eyl 2016
93
45
970
İstanbul
Marka
Opel
Arabayı kendi üzerinize alın veya ikameti kayseri olmayan birine de olur. Nevşehir plakaya çevirin. Kayseri plaka boşa düşünce de kayseri emniyetten ücret ödeyip bekletin plakayı.
Bu kadar zahmete gerek yok ki.
Kayseri plakalı aracımı sattım ancak plakasını vermeyecektim. Unutup verdim. Araba hala sattığım adamda. Adam şu anda arabayı satılığa çıkardı. Telefon numarası bende var. Abi dedim arabayı satarsan plakayı verme. Tamam dedi. Satacağım zaman sana haber vereceğim dedi. Bu Kayseri plakayı şimdiki aracıma takmam için ne yapmam gerekiyor? Müşavir falan mı tutmak lazım? Nevşehir'de ikamet ediyorum.
Plakasını istediğiniz aracın sahibi ile Trafik Şubeye gidiyorsunuz.
Plakalar yer değiştiriliyor ve konu kapanıyor.
Şuan elinizde bir araç yoksa da adamın masrafını karşılarsınız yeni plaka çıkartır verirsiniz. Bunun için notere gitmeniz gerekebilir.

Her trafik şubenin hoş görüsü farklı oluyor tabii.
Yakınınızda bir emniyete gidip memurla konuşun. Yardımcı olurlar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım