ETS 2 konvoy

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
4cfbb07346fe8133ce5d2fdc3c9398e7.jpg

Ben de daha demin aldım makinemi. 640 bg ve 4*2 şasinin yol tutuş karakteri güzel. Motor biraz sesli onun harici gayet güzel olmuş. Scania Streamline 730 bg kullanıyorum normalde onun sesini ve üst hızdaki nefessizliğini özlemedim desem yalan demiş olurum. Küçük ebat Michelin lastiklerle 157, büyük ebat Michelinlerle 165 görülüyor düz yolda. Kullanmaya devam eder miyim diye soruyorum kendime devam edebilirim ama multiplayerda 730 bg lik v8 makineme geri dönebilirim.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,188
45,756
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Kesinlikle katılıyorum ben de volvo kullanıyordum şimdi bu ikisini kullanacağım artık. Scania'da olmuyor :D koltuk ayarı ilk çok dik geldi onu biraz çabuk ayarladım fena olmadı
Ben gömülerek kullanmayı sevdiğim için her çekicide ayar tutmayabiliyor. Tutanlar da baş tacı işte. Bakalım Range T gelince nasıl olacak. Hiç kullanmadığım çekici markasıdır Renault. T ile bunun kırılmasını istiyorum açıkçası :D

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ben gömülerek kullanmayı sevdiğim için her çekicide ayar tutmayabiliyor. Tutanlar da baş tacı işte. Bakalım Range T gelince nasıl olacak. Hiç kullanmadığım çekici markasıdır Renault. T ile bunun kırılmasını istiyorum açıkçası :D

Yeni Man’da gömülerek oturuyorum ve kadranın tamamına hakimim. Sürüş pozisyonu olarak gayet iyi. Gerçi sürekli kullandığım eski kasa diye geçen Scania Streamlinede de iyiydi.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,188
45,756
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yeni Man’da gömülerek oturuyorum ve kadranın tamamına hakimim. Sürüş pozisyonu olarak gayet iyi. Gerçi sürekli kullandığım eski kasa diye geçen Scania Streamlinede de iyiydi.
Bende bundan sonra mp'de falan uzun müddet Man ile oynarım. Diğerlerinden çok sıkılmıştım farklılık olur. Hem mp'de hemen herkes Scania ile oynarken yolda kendimi daha farklı hissediyorum :D

MustafaR.

Asfalt Kurutucu
8 Şub 2019
24
28
645
İzmir
Marka
Toyota
Yeni Man'da kabin içi bayağı bi iyi olmuş. Ben de uzun süredir Scania S730 4x2 kullanıyodum ama anlaşılan bu yola MAN ile devam edeceğim gibi :D

Ekli dosyalar

• ets2_20190208_185051_00.jpg
    ets2_20190208_185051_00.jpg
    264.9 KB · Görüntüleme: 24

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,917
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Şu Man'ın günümüze göre demode kalmış göstergelerinden gına geldi artık,ama yeni model harbiden güzel,gösterişli duruyor.Sesini çok merak ediyoruö,beyse büyüsü bozulmasın bir ara girer test ederim.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,060
3
15,308
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Valla Scania'nın yol tutuşu candır gidip bir Volvo çekeyim dedim ilk virajda taklaya geldim. Sonra değişik şasi konfigürasyonlarıyla denedim ama yok, benim aldığım hızda virajları hiçbir Volvocu alamıyor anında aynadan taklaya geliyorlar.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Kimse DAFtan bahsetmemiş ama ben DAFın yol tutuşunu beğeniyorum ilk tırları rampada biraz zorlanıyor vites küçültmek gerekiyor ama yol tutuşu gayet iyi bence

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
Yeni man'ı sevdim motoru sürekli elektrik süpürgesi gibi ses çıkarmasa güzel. Kadranları golf mk4'ü hatırlatırlatıyor volvocu olunca demode geldi fakat sevdim. 6 vitesli şanzımanla üst hızı güzel. Yol tutuş karakteri biraz farklı.

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
daha öncesinde deneme fırsatım olmadı pek bugün yeni man ile ön koruma demiri testi yaptım ve farkettim ki bunlar sadece süsten ibaretmiş :D her 3 seferde de 50kmh hızla belli bir yere aynı şekilde çarptım ve totalde 3ünde de %13 lük hasar aldı onarım maliyetleri de aynı geldi.

Ekli dosyalar

• 20190209210206_1.jpg
    20190209210206_1.jpg
    136.4 KB · Görüntüleme: 22
  • 20190209205629_1.jpg
    20190209205629_1.jpg
    134 KB · Görüntüleme: 24
  • 20190209205952_1.jpg
    20190209205952_1.jpg
    136.9 KB · Görüntüleme: 19

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,598
18,376
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Yeni Man ile 5001 km yol yaptım. Scania Streamline 730 V8 lik canavardan buna geçen biri olarak izlenimlerimi daha detaylı aktaracağım.
Yol tutuşu gayet iyi olmuş. Yalnız kalın yanaklı Michelin lastikleri takarsanız aracın virajlardaki dengesi bozuluyor ama son hızınız artıyor. Ben son hızdan fedakarlık edip ince yanak lastik kullanıyorum ve yol tutuşundan çok memnun kaldım.
İç mekanını beğendim. Göstergeler rahat gözüküyor ve oturuş pozisyonu gayet iyi. Gösterge daha afilli bir şey olabilirdi ama Scania'mda da göstergeler baya basitti. Pek dert etmedim.
Motor performansı 730 luk v8 makineye göre haliyle düşük ama ara hızlanmalar vs tatminkar. Son hız olarak singleplayerda üzebilir ama multiplayerda sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Sesi ise Streamline'ın V8 makinesinden sonra baya kötü bence. Diğer tırlara göre ortalama.
Yakıt tüketimi gayet iyi. Scania V8 den sonra yüz güldürecek seviyede çünkü Scania'da genel ortalamam 70 in üstündeydi :D
Eskisinden kat kat iyi bir tır olmuş. Kendisiyle devam edeceğim gibi gözüküyor.
Rrgg6a.png

Burası da 5001. kmyi gördüğümüz yer :) Stockholm girişi.
k9MM1r.png

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,027
3
4,917
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Kimse DAFtan bahsetmemiş ama ben DAFın yol tutuşunu beğeniyorum ilk tırları rampada biraz zorlanıyor vites küçültmek gerekiyor ama yol tutuşu gayet iyi bence

Paccar Türkiye Resmi Distribütörü olarak buradayım,hiç bahsetmez olur muyuz :D

-Yeni MAN'a gelecek olursak,göstergeler tamamen beklentimin altında kaldı.Çok demode ve yıllardır aynı göstergeden artık gına geldi
-Motor marş sesi,çalışma karakteri olarak biraz kaba ama ben bu kabalığı seviyorum,rölanti sesine bayıldım.Lakin devir çevirince aynı hissi alamadım,çok monoton.Turbo sesi ve karakterini oldukça beğendim bu arada.
-Dış görünüş olarak beklediğimden daha az değişiklik vardı,pek tatmin etmedi açıkçası.
-Ön cam tasarımı çok güzel,ön camın yukarı doğru uzanması gerçekten güzel olmuş,ferahlık katıyor.
-Sürüş pozisyonu oldukça iyi ayarlanabiliyor,herhangi bir bug ya da kör nokta oluşmuyor.Ben genelde gömük oturmayı tercih ediyorum,bu yönden oldukça tatmin oldum.
-Yeni motorun çekişi ve aktarımı gayet iyi ayarlanmış,motorda sütçü beygiri yok.640 beygirin hakkını verebiliyor.
-Yol tutuşta devrim niteliğinde bir değişiklik yol,olması gerektiği kadar yol tutuyor ve yeterli.
-Kabin içi genel olarak biraz boş ve demode hala,bu arada sürücü yatağındaki smiley'li yastık dikkat çekici :)
-Multimedya sistemi basit,kabin içi tuşlar basit.Daha yeni nesil,daha modern olabilirdi.
-Direksiyon yine yıllardır alışık olduğumuz MAN direksiyonu,büyük ve kaba.

Özetle beklediğim kadar yeni bir TGX ile karşılaşmadım,bu arada eleştirilerimi hem oyundaki hem de gerçekteki Man'a göre karışık yaptım ister istemez :) Hepsi kendi görüşüm,kendi fikrimdir onu da belirteyim.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım