Fake Taxi: Skoda Octavia RS 2.0 TSI DSG

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Eski yöneticidir kendisi, yıllarca voleybol şubesinin başında yer aldı. Amatör şubelere gram önem verilmeyen spor kulüplerinde Voleybol şubesinin başarılarının tek sahibidir. Skoda Türkiyenin fii tarihtir sahibi yüce otonun veliahtlarından @Ozgur Gunes

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Valla, çok iyi bir adam galiba, bu işte çalışanı Şafak beyde, öve öve bitiremedi patronunu, arabayı buna satarken epey kıyak çekmiş.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,655
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Octavia vs RS6 videosu, taze çıktı

Not: Küfürlü

ahdashdashd isterseniz 4 kişi buna binin fark etmez ( adam doğru söylemiş ) :D Şoför dahil kişi başı 100 hp düşüyor araçta :D

Bu araçtan böyle sabaha kadar tokat yesem, dinlene dinlene geçse koymaz yani. Bildiğin ışınlanıyor. 230 hp'lik araç bile bisiklet kaldı yanında :D

Son düzenleme:

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
ahdashdashd isterseniz 4 kişi buna binin fark etmez ( adam doğru söylemiş ) :D Şoför dahil kişi başı 100 hp düşüyor araçta :D

Bu araçtan böyle sabaha kadar tokat yesem, dinlene dinlene geçse koymaz yani. Bildiğin ışınlanıyor. 230 hp'lik araç bile bisiklet kaldı yanında :D

Yav nası yavaş geldi araba anlatamam, demek millet böyle yüklüyo arabasını :D

tuneman

Elit Apaçi
23 Şub 2018
168
128
785
Marka
BMW
Octa rs vs rs6 videosu iyiydi baya ama moral bozmaya gerek yok :)m3 bile olsa bu videoda şahin gibi kalmış,6,30 dan sonra izlenirse,uçak gibi hızlanıyor namussuz,rs6 cı yı bu makinayla yanyana görmek isterdim bakalım gençler benzin boşa yakmayın filan:)ifadesini merak ediyorum.

Son düzenleme:

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Evet, taze gece gazlamamdam, çok düz rota değil ne yazık ki, ama olsun, video videodur:

makina tırlamıyor ya :D octavida rs teki dsg normalden yavaş çalışıyor gibi sanki,vites atışları bana biraz yavaş geldi tak tak diye atmıyor da daha uysal daha temkinli atıyor gibi,tam otomatik gibi kısaca.neden öyle merak ettim doğrusu :D (bu araç keşke 4x4 olsaymış demedim değil)

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
makina tırlamıyor ya :D octavida rs teki dsg normalden yavaş çalışıyor gibi sanki,vites atışları bana biraz yavaş geldi tak tak diye atmıyor da daha uysal daha temkinli atıyor gibi,tam otomatik gibi kısaca.neden öyle merak ettim doğrusu :D (bu araç keşke 4x4 olsaymış demedim değil)

Valla bugün bizim Erhan abi var yazılımcı, ona sürdürdük, bunlarda daha yavaş, 100ms dedi, dsg yazılımıyla 60 ms e düşürürüö dedi ama oynamayız.
Bunda yağ sıcaklığı sorunu yok sanırım Özgür :p
Valla biraz daha sıcak çalışıyor normal tsilara göre ama dün tepindim arabada, 112 dereceyi geçmedi, offf bugğn itibariyle ayrıldım arabadan, karalara bağladım :(

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,189
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu arabada yaş kavrama dsg kullanılmıştır. Kuru kavrama DQ200'ler kadar hızlı değildir ama çok daha sağlamdır. O kadarcık gecikmesi de olsun zaten, yüksek tork altında çalışıyor. Daha hızlı çalışırsa kaçınılmaz olarak ömrü kısalır. Asıl sebep bu :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım