KAPALI focus 1.0 ecoboost

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Panzer

Profesör
6 Eki 2016
108
181
1,185
29
Bursa
1.0 l ecoboost alınır mı yakıt tüketimi ve performasın nasıldır?

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,718
1
6,455
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bence 1.0 ecoboost un tek eksisi lpg takılamıyor olması. O da ikinci elde arabanın değerini düşürecektir. Çünkü bu araba 5 yaşına geldiğinde, bu arabayı almak isteyen adam, ikinci el araba aldığından, yüksek ihtimalle sürüşün ekonomik olmasını bekleyecektir. O sebeple ikinci el vakti geldiğinde alıcılar atmosferik 1.6 veya dizel muadillerine yönelecektir.
Onun dışında ise güzel motordur diyorlar. Atmosferik 1.6ların performansını aratmaz, hatta bazı durumlarda geçer bile.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,135
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Malum siteyi her açtığımda baktığım otomobillerden. Ama henüz "ağbi 1.6'dan aşağısına binilmez" diyen denyoların zırvalarını dinlemek istemediğim için cesaret edip de alamadım.

summi

Profesör
9 Eyl 2016
193
258
1,335
Marka
BMW
Focusu bilmiyorum ama Fiestada 1.0 motor alınabilir bir seçenek. Sıkıştırınca çok yakması dışında performans yönünden hiçbir eksiği yok. Motor sesi diğer benzinlilere göre daha mekanik bir tınıya sahip. Hafifliğinden dolayı 180 e kadar hızlanması da fındık boyundaki motordan beklemeyecek kadar iyi :) Fakat sizin durumunuz için dizel almak daha akıl kârı.

funtroverted

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
122
157
1,235
32
1.0 ecoboost fiestaya yakışıyor focusa değil ille ecoboost diyorsan 1.6 182 ps ecoboost :D
1.6 125 likle soru olursa cevaplarım
Merhaba. Ben sene sonuna doğru güzel bir indirim olursa 1.6 125hp trendx hatchback almayı düşünüyorum araçla ilgili herhangi bir sorun var mı aklınıza gelen? Yakıtı nasıldır? Performans olarak nasıldır?

kaan898

Asfalt Kurutucu
10 Eyl 2016
25
6
595
valla bu 1.0 ların arasında en uygunu tsi lar gibi geliyo bana,sürmedim ama yolcu olarak bindiğim fiestada sanki bi hantallık hissetmiştim ama çok göreceliydi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım