Ford Aldık Ama Lord Olamadık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Merhaba. 1 sene olmuş üye olalı şöyle bir tanışma konusu açayım dedim. Sinan abi instagramda bir hikaye paylaşmıştı arkada bilgisayar bilgisayarda da forum açık foruma da bekleriz demişti. Ben de arada giriyordum foruma bakıyordum ama o zaman dedim bir üye olayım bakayım ne var ne yok buralarda. Sonra üye oldum artık buradayım. Mühendislik öğrencisiyim. Marka olarak otomobillerde Ford'u ve teknolojik aletlerde de Xiaomi'yi severim (hemen her model ve sınıf bazında da rakiplerine göre genel olarak beğenirim) onun dışında toyota severim, arazi araçlarını severim offroadu da. Herkese tekrardan selamlar, saygılar sağlıcakla kalın.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Başlığı okuyunca aha dedim kesin bir arıza çözülemeyen sorun filan çıktı tam memnuniyetsiz Türk tüketici şikayet başlığı çünkü :D

Hoşgeldiniz :)

aynı düşünceyle girdim başlığa ya :D

hoşgeldiniz 1 yıl sonra da olsa :D

@yty ne mühendisliği okuyorsunuz ?

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
çözülemeyen arıza yoktur berkin, çözemeyen usta vardır yaz bunu
Dünyaca ünlü kalp doktorunun arabası bozulmuş ve arabasını tamire götürmüş..Tamirci arabanın kaputunu açmış ve Doktora dönerek:
-Size bi şey soracağım..Ben ve siz hemen hemen aynı işleri yapıyoruz..Örneğin ben şimdi özenle kaputu açacağım bir bakışta problemin nerede olduğunu anlayacağım,kapakçıkları temizleyeceğim,gerekirse kabloları ve motor yağını değiştireceğim..Hatta çok gerekli ise motoru çıkarıp yerine yenisini takacağım.. Söylermisiniz siz nasıl oluyor da milyon dolarlar kazanıyorsunuz ama ben meteliğe kurşun sıkıyorum..?
Bunun üzerine Doktor tamircinin kulağına eğilmiş ve şöyle demiş :
– Bunların hepsini motor çalışırken yapabilir misiniz?
Sa motor sinan

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Dünyaca ünlü kalp doktorunun arabası bozulmuş ve arabasını tamire götürmüş..Tamirci arabanın kaputunu açmış ve Doktora dönerek:
-Size bi şey soracağım..Ben ve siz hemen hemen aynı işleri yapıyoruz..Örneğin ben şimdi özenle kaputu açacağım bir bakışta problemin nerede olduğunu anlayacağım,kapakçıkları temizleyeceğim,gerekirse kabloları ve motor yağını değiştireceğim..Hatta çok gerekli ise motoru çıkarıp yerine yenisini takacağım.. Söylermisiniz siz nasıl oluyor da milyon dolarlar kazanıyorsunuz ama ben meteliğe kurşun sıkıyorum..?
Sa motor sinan
Birisi can diğeri patlıcan demeyi unutmuş daktır

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Sa motor sinan
Şu sanayicilerin biz fakiriz tribi bitmedi ha, sanayiciler doktorlardan daha fazla kazanmıyosa adam değilim.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Hoşgeldin, ben de başlığı görünce açılın ben doktorum diyip dalasım geldi de neyse ki sorun yokmuş. zaten daş gibi connect var ona bişey olmaz. ayçiçek yağı ile yürür :p

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Bende yeni connect,ablamda fiesta babamda ise 1.0 focus var(b max vardı satıp aldık)ailecek ford cuyuz.gorunmeyen yerleri gorununden çok daha kaliteli markadır.connect ilk kez lifte kalktıgında çok daha net gordum.hoşgeldiniz

Hoşgeldin, ben de başlığı görünce açılın ben doktorum diyip dalasım geldi de neyse ki sorun yokmuş. zaten daş gibi connect var ona bişey olmaz. ayçiçek yağı ile yürür :p
Eyvallah, Hoşbulduk :D:D:p

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Sa motor sinan
vag tamir ediyorum??????????????????????????

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
vag tamir ediyorum??????????????????????????
images

Sinan ve ekibi VS Direkt-Schalt-Getriebe

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,074
4,070
26
Şu sanayicilerin biz fakiriz tribi bitmedi ha, sanayiciler doktorlardan daha fazla kazanmıyosa adam değilim.
Geçen gün dedemin arabasını sadece fazla yağı boşalttırmaya gittim, Renault 12 tx araba bi de :D, lifte kaldırıp tapayı açtı bekledi sadece başka hiçbirşey yapmadı, 20 lira. Kendim şırıngayla çekemediğim için mecbur gittim sanayiye. Kriko olsa bile tapayı açmak için uygun anahtar yoktu elimde.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,018
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Geçen gün dedemin arabasını sadece fazla yağı boşalttırmaya gittim, Renault 12 tx araba bi de :D, lifte kaldırıp tapayı açtı bekledi sadece başka hiçbirşey yapmadı, 20 lira. Kendim şırıngayla çekemediğim için mecbur gittim sanayiye. Kriko olsa bile tapayı açmak için uygun anahtar yoktu elimde.
Lift kullanım bedeli. :) Çok özel hatırlı daimi müşteri değilse araba lifte kalktığı an 20'yi alırlar. Sanayide temel kurallardandır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım