Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Ford Otosan’ın Gölcük Fabrikası’nda ürettiği Avrupa’nın en güçlü, Türkiye’nin ilk tam elektrikli ticari aracı Ford E-Transit, ticari filoları bir üst seviyeye taşıyor.
Gerek mühendislik tecrübesi gerekse de 60 yıllık mirası ile öne çıkan Ford Otosan’ın, batarya montajı dahil elektrik enerjisinin tamamını yüzde 100 yenilenebilir kaynaklardan elde eden Gölcük Fabrikası’nda ürettiği Türkiye’nin ilk tam elektrikli hafif ticari aracı E-Transit, filoları genişletiyor.
Hızla yükselen e-ticaret ve çevre dostu mobilite trendine yönelik ihtiyaçlardan yola çıkan Ford Otosan’ın %100 elektrikli hafif ticari aracı E-Transit, filolarını çevre dostu elektrikli araçlarla büyütmek isteyen enerji dağıtımından kargo dağıtımına, eğitim hizmetlerinden tüketim ürünlerine kadar birçok sektörde 13 firmanın filosuna katıldı
Özgür Yücetürk: Ticaretin geleceğine yön vermeyi sürdüreceğiz.
Ford Türkiye İş Birimi Lideri Özgür Yücetürk, “Kocaeli fabrikalarımızda ürettiğimiz Türkiye’nin ilk...

Okumaya devam et...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım