Geyik Testleri

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,761
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ya tamam lanet olsun tamam artık Focus üretmeyin tamam bırakın tamam... Ne hale getirdiler şu modeli ya
Esp ayarları ve eco contact 6 bozmuş iyice işi. Makyajsız kasasında daha yerli yerinde çalışıyordu. Yönlendirmeye katkısı daha fazlaydı. Tabi makyajsizdaki pilot sport 4'un de etkisi vardı ama yinede Esp bu makyajlı versiyonda daha kötü işler çıkarmış. Artık son üretilen kasayla kapanışı yapmış böylece. Çok şükür benim mk3.5'da pc 6'nin da katkısıyla asla böyle dengesizlikler olmuyor.

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,761
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Benim corsa'yı makyajla birlikte tekrar teste sokmuşlar. Primacy 4 değil de PREMIUM CONTACT 6 olsaydı bence bir çıt daha performansını yükseltebilirdi.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Benim corsa'yı makyajla birlikte tekrar teste sokmuşlar. Primacy 4 değil de PREMIUM CONTACT 6 olsaydı bence bir çıt daha performansını yükseltebilirdi.

Yaklaşık aynı hızlarla 20 yıl önceki hali 2 tekere kalkıyor :D
Ama benim arabada ön kalkmıyor, en fazla arka kalkıyor. Herhalde motor hafif diye :) Özellikle jantlardan sonra genişleyen iz açıklığıyla bayağı bir şey değişti.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,189
45,761
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yaklaşık aynı hızlarla 20 yıl önceki hali 2 tekere kalkıyor :D
Ama benim arabada ön kalkmıyor, en fazla arka kalkıyor. Herhalde motor hafif diye :) Özellikle jantlardan sonra genişleyen iz açıklığıyla bayağı bir şey değişti.
Bu yeni kasalarda motor bloğu alüminyum oldugu için daha hafif ön taraf. E tabi yeni nesil elektronik sistemler o yıllarda da olsa daha iyi tepkiler alınırdı 😃 bu arada senin yeni jantlar sürüşü nasıl değiştirdi, enteresan bir güncelleme oldu cunku

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım