Geyik Testleri

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Arkalar zıplama hareketi yapsa da ne C3 ne de sandero gibi bozmuş.Bunun karşılığını da Jazz gibi alıp 80 le dönmeyi becerebilmiş.Çok başarılı
Helva gibi süspansiyonla bu kadar başarı... helal olsun valla. Öne o kadar yığılırken arkayı koparıp dağıtmadan çalışan esp çok iyi ayarlanmış. 👍

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Tepkiler fena olmasa da hız düşük. Sanırım lastiklerin kurbanı olmuş.
Tamam, sw araçlardan hb ve sedan çevikliğini beklemek haksızlık olur ama bu da çok kötü be. 20 yıl önceki Mercedes'lerden ne farkı kalmış? Bu kadar hantallık sadece lastikle açıklanamaz.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Alamadık gitti bir 3.20d
Belli başlı modellerine özel hayranlığım olsa da, markaya karşı çeşitli sebeplerle nefretim oluştu yıllar içerisinde. Son nesildeki böbrekleri nedeniyle tasarımına da gülmeye başladım. Ama yiğidi öldür hakkını yeme, arabalar hakikaten çok çevik be. =) Hatta testi yapan sürücüye fazla gelmiş gibi :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Belli başlı modellerine özel hayranlığım olsa da, markaya karşı çeşitli sebeplerle nefretim oluştu yıllar içerisinde. Son nesildeki böbrekleri nedeniyle tasarımına da gülmeye başladım. Ama yiğidi öldür hakkını yeme, arabalar hakikaten çok çevik be. =) Hatta testi yapan sürücüye fazla gelmiş gibi :)
D segmenti bir araç C, hatta B sınıf çevikliğinde ilerliyor. Üstelik dizel bloklar da pek hafif değildir en azından benzinlilere oranla. Ona rağmen ciddi anlamda hayranlık uyandırıcı. Dediğin gibi şoföre de bir haller olmuş. Bir denemede bildiğin erken kırdı da ilk koniye vurdu :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım