KAPALI GOLF ALINIRMI?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

any77

Asfalt Kurutucu
17 Eyl 2016
37
22
595
Merhaba;
GOLF 7 makyajlı modeller bizim dışımızdaki ülkelerde satılmaya başlandı. Yakın zamanda Şubat gibi falan 1.0 benzinli satışı başlayacak ve daha uzun periyotta 1.5 benzinli haberi kesin gibi. ÖTV durumları piyasayı allak bullak etmiş durumda. Golf 2015-2016 ikinci el almak doğru seçim olurmu kestiremiyorum. Normalde en az değer kaybeden otomobillerin başında Golf geliyor ama bu makyaj ve motor değişikliği beni çok kararsız bıraktı.

GTI19

Elit Apaçi
11 Eyl 2016
67
23
970
24
kayseri
@any77 üstad sen şimdi golfü boşver eski kasa s serilerine bak sana ondan bi tane alalım sonra sen ona bi yazılım çek bi düzboru egzos bide spor yay yaptımmı araba şeklinden geçilmez son olarakta tüp taktırırsın bide açık hava filtresi yaparsın uzun yolda bas allah bas :D

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Focus demeyin bana burda en sonki focus st line testine bakın,golfün yanından geçemez sadece sürüş dinamikleri üstün,1.0 powershift focus st line 95bin oluyor test gelene kadar kimseden ses yok,ama 1.6 tdi highline dsg golf 100bin olunca GULF PUHULU GULFUN TUSURIMI ÇUK KUTU diyosunuz ya yürü ordan 95BİN LİRALIK ARABADA FAR SENSÖRÜ YAĞMUR SENSÖRÜ OLMAZMI otomatik klima olmaz mı fiorinonun donanımlarıyla aynı

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Focus demeyin bana burda en sonki focus st line testine bakın,golfün yanından geçemez sadece sürüş dinamikleri üstün,1.0 powershift focus st line 95bin oluyor test gelene kadar kimseden ses yok,ama 1.6 tdi highline dsg golf 100bin olunca GULF PUHULU GULFUN TUSURIMI ÇUK KUTU diyosunuz ya yürü ordan 95BİN LİRALIK ARABADA FAR SENSÖRÜ YAĞMUR SENSÖRÜ OLMAZMI otomatik klima olmaz mı fiorinonun donanımlarıyla aynı

Focusa ucuz diyen oldu mu onun fiyatı da saçmalık zaten.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Neticede Golf alınır, genel olarak bakışdığında gayet mantıklıda olur...hadi bağlayalım şu işi, konuya birazdan Focus çu arkadaşlar dalacak :)

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,069
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
Yine aynı yere dönüyoruz ama dsg candır :cool: Bu DQ 200/250 modelleri maliyet düşürmeye çalıştıkları için biraz sıkıntılı yoksa dsg cidden iyidir.:D

ben dsg kotu demiyorum, dsgnin performansini kimse yabana atamaz pist icin arac alicak olsam dsgli olurdu, deneyimledigim kadariyla cift kavrama sehir ici dur kalk trafigi sevmiyor, gecmistede bir arizali model olmustu o da dsgnin adini cikardi.

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,069
4,358
4,220
varsova
Marka
Porsche
golf R mesela rakibi focus rs'in karsisina en avantajli dsgsiyle cikiyor, golf gti olsun gtd olsun focus st den iyidir benim gozumde severim ama 1.2 tsi bosline golfler kuru dsg ile birlesince pek bisey sunmuyor, golf iyi de ben genel olarak ufak motorlardan uzagim, avrupa sartlari icin konusuyorum burada golf ogrenci arabasi ben devlet universitesinde ogrenciyken bende R32 vardi okulun otoparki her yas ve modelde golf doluydu, parcasi servisi ucuz, konforu da kalitesi de yasina gore iyi diye golf alir herkes, 500 euroya golf 4 bulabilirsin.

yollarda en cok goreceginiz iki uc markadan biridir, avruoada girdigi hemen hemen her pazarda ilk 3 de c segmentinde . ama korede japonyada hic sansi yok :)

Son düzenleme:

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Jetta vardı 0 almıştık 1.6 tdi dsg 70binde sattık sorun çıkartmadı şu otoparkın test ettiği kırmızı polo 1.4 atmosferik olan onlar sorun çıkartıyor hem motor hem dsg çok fazla sorun oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım