Goodyear EGP vs Conti PC5 hangisi ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ehe ehe hızlanmak istiyoruz biz :D Ön falkenler iyi de arka debica mıdır her neyse leşşşşşşşş sıcak asfaltta hamur dağıldı haftasonu
Falken hiç kullanmadım ama kullananlardan fiyatına göre fena olmadığını, iyi iş çıkarabildiğini duymuştum. Ama yine de 4 yeni lastik iyidir. Ferrari de kullansan lastikten daha önemli bir şey yok. Paranın yettiği en iyi lastiği almak gerek. Debica'yı da hiç duymadım :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,531
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Falken hiç kullanmadım ama kullananlardan fiyatına göre fena olmadığını, iyi iş çıkarabildiğini duymuştum. Ama yine de 4 yeni lastik iyidir. Ferrari de kullansan lastikten daha önemli bir şey yok. Paranın yettiği en iyi lastiği almak gerek. Debica'yı da hiç duymadım :D

tanesi 110 120 liralıklardan debica, reziiillllll bişi....... egp ile ilgili kötü yorum duymadım hiç ama bakalım

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,531
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
@sinan abi senin alfa'da ne vardı ?

Bende de 2004 156 var artık malum, egp'ye karar verdim gibi. Ne düşünüyorsun ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,531
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ee fiyatlar artıyor maalesef. Artık vasat lastikleri bile uygun yollu almak kolay olmayabiliyor.

sorma ya, continentali aradım continental ve barum fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum dedim, 200 lira barum 285 pc5 dedi. barum kaç lire diyorum 200 diyo. Dedim o pc5 olan değil miydi asdfasdfa

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Vallahi ben de daha çok 16'lık ebatlarda deneyimliyim. Biraz da 17'lik jantlardaki lastikleri takip ediyorum. Onun haricindeki ebatlarda yabancıyım. Şimdi lastiklerin markaları modeli aynı olsa da ebat farklı olunca aynı başarıyı gösteremeyebiliyor o yüzden ayrı ayrı araştırmak gerek. Allah'ın izniyle lastikleri bir taktır ondan sonra memnun kalırsın diye umuyorum. Özellikle benzinli ve atmosferik motorlu araçlara egp'ı daha çok öneriyorum hızlanma isteğinden dolayı. Pc5 biraz hantal bu mevzuda ama dizelin torku çok olunca fazla sırıtmıyor. Deneyimlerini merakla bekliyorum.
Abi 18 inç için ne dersin??

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
sorma ya, continentali aradım continental ve barum fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum dedim, 200 lira barum 285 pc5 dedi. barum kaç lire diyorum 200 diyo. Dedim o pc5 olan değil miydi asdfasdfa
Vallahi pc5 kullanıyorum ama kurudaki yol tutuş konusunda biraz daha iyi olması yanında hiç bir artısı yok egp lastiğinden ki bana pc5'in de tutuşu yetmediği için şuan benim açımdan pc5'in pek bir esprisi kalmamış oluyor.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım