Gri cila, sarı renk araca kullanılır mı ?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,081
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Cilalarda renge göre fark ettiğini ilk kez duydum. Fikrim yok ama eğer burdan bi bilgi edinemezseniz pek görünmeyen küçük bi alanda deneyebilirsiniz

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Aynı ürünün siyahını aldım acemilik döneminde, gri araca uyguladık ve araca cidden siyahlık bulaştırdı. Cilada tabi ki boya olmaz ama sonuçta siyahlık bulaştı. @cdogu

cdogu

Profesör
20 Eyl 2016
109
359
1,835
ben de ilk başladığım zamanlarda beyaz qashqai'ye aldığım aynı seri ürünü gidip gri c2'ye sürmüştüm, sorun olmadı hiç. zaten tek yıkamalık ömrü var bu ürünlerin.

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
ben de ilk başladığım zamanlarda beyaz qashqai'ye aldığım aynı seri ürünü gidip gri c2'ye sürmüştüm, sorun olmadı hiç. zaten tek yıkamalık ömrü var bu ürünlerin.

Peki aldığınız ürün siyah mıydı, beyaz mıydı? Biz belirli bir bölgeyi denedik sorun olmaması için, maalesef renk verdiğinden dolayı o bölgeyi ıslak bez ile temizlemek durumunda kaldık gri renkli Dacia’da.

Son düzenleme:

thestig

Profesör
8 Eyl 2016
391
818
1,845
Küçük bir alanda deneyeceğim bakalım, sonucu buraya yazarım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım