Hafif ticarinin kralı sizce kim?

Hafif ticarinin kralı sizce kim?

• Peugeot partner tepee

Kullanılan: 2 4.0%
  • Volkswagen caddy

Kullanılan: 7 14.0%
  • Ford tourneo connect

Kullanılan: 19 38.0%
  • Fiat doblo

Kullanılan: 8 16.0%
  • Fiat fiorino

Kullanılan: 0 0.0%
  • Renault kangoo

Kullanılan: 1 2.0%
  • Ford tourneo courier

Kullanılan: 11 22.0%
  • Dacia dokker

Kullanılan: 2 4.0%

• Kullanılan toplam oy
    50

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Rifter daha piyasada olmadığına göre sizce hafif ticarinin kralı kim binek araç olarak söylüyorum.
Fiyatlarini önemsemeyin. hepsinin dizel full paket olduğunu varsayin (Ha boş ve orta pakette işler değişir derseniz onuda belirtebilirsiniz)
Berlingo Partner le kardeş diye koymadım

Son düzenleme:

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Rifter > Connect > Diğerleri... İlk ikisi objektif olarak bence herkesin en iyisidir. Sonrasında gelenler subjektif.. Benim kanaatim bu..Donanım, ekonomi, fiyat bandı olarak tüm yanlarıyla düşündüğümde..

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar düzelttim dediğim gibi fiyatlara takılmayın ve marka fanligi yapmayalım lütfen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Rifter > Connect > Diğerleri... İlk ikisi objektif olarak bence herkesin en iyisidir. Sonrasında gelenler subjektif.. Benim kanaatim bu..Donanım, ekonomi, fiyat bandı olarak tüm yanlarıyla düşündüğümde..
Fiyatları önemli değil bencede rifter 1. Ama piyasaya çıkmadığı için koymadım zaten koysam ankete gerek yok direk 1.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Eğer hususi ve aile kullanımını binek araç seviyesine taşımak istiyorsanız kesinlikle bu segmentte seçilecek tek araç, Peugeot Partner ve Citröen Berlingo olurdu.(Rifter olsa daha iyi tabii)
Fransızların başarılı olduğu bir kaç şey var, B ve C segmenti Hothatchler/Warmhatchler, MPV'ler, ve Hafif ticariler.Eski nesillerinde lüks segment konusunda da başarılılardı, şimdilerde o zafer günlerinden bir hayli uzaklar.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Eğer hususi ve aile kullanımını binek araç seviyesine taşımak istiyorsanız kesinlikle bu segmentte seçilecek tek araç, Peugeot Partner ve Citröen Berlingo olurdu.(Rifter olsa daha iyi tabii)
Fransızların başarılı olduğu bir kaç şey var, B ve C segmenti Hothatchler/Warmhatchler, MPV'ler, ve Hafif ticariler.Eski nesillerinde lüks segment konusunda da başarılılardı, şimdilerde o zafer günlerinden bir hayli uzaklar.
Lcv sınıfının kurucuları Berlingo partner kardeşler oldu rifter olsa anket yapmazdım :Dlüks segmentte pejo 508 3008 5008 ds7 crossback reno talisman ile yine başarılı olmaya basladilar

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Pejo Fransizlarin bayrağını tekrar havalandırma hazir

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Aile için vergiden kurtulmak vb nedenler ile alınıyor Yani Binek olarak kullanılacak ise bu sınıfın hiç tartışmaya bile gerek olmadan Lideri Tourneo Connectdir. Bir kere partner cadde gibi makaslılar zıplatır konforlu değildirler Dovlo bağımsız lakin o kadar kaliteli bir süspansiyon değil ama Tourneo Connect Otopark testi ile de sabit sınıfının en iyisi olduğu gibi C Suvların çoğundan da daha konforlu donanım zaten en fazla Connect de var şerit takibine kadar alınabiliyor. Rifter ise güzel duruyor daha testte görmedik eğer Connect gibi konforlu İse o da bu sınıfta ciddi rakip olup Connect ile beraber liderliğe oturur

Focuscu

Düz Yol Gazcısı
12 Ocak 2019
19
35
120
Antalya
Marka
Ford
Çevremde esnafından tut da aileye kadar ticari alanların hepsi connect sahibi(arada courier de var taksici tanıdıklarımda) Kamyoneti olanlar ise transit. Zaten aile akraba da hep fordcu. Rifteri bilemiyorum ama connect hafif ticarilerin lideri benim gözümde .

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım