Hangi Porsche'yi alırsınız?

• Panamera Turbo

• Cayanne Turbo

• Cayanne Gts

• 911 Turbo S

• 911 GT3 RS

• 911 R

• 911 Gts (ya da 4 çekerli) 4 Gts

• 718 Boxster S

• 718 Cayman S

• Cayman Gt4

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dogukancay

Doğukan Çay
Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
45
36
645
23
İstanbul
Daha fazla yer olsa eklenecekler vardı;):)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
@gtepro bu konuyu nası atladın yav ?
Hemen dalayım. Esasında ordaki 911 ve 718 ailesinin 4 çekerleri it gibi yol tutuyor fakat istediginizde cok dengeli ve kadameli arkası geliyor. 911 Carrera 4S ile 1 gün gecirdikten sonra çok ayrı bir dünya olduklarıni ve böyle herşeyin birseyde kalıp bulduğu mükemmeliyet oludklarını anladım. Kısacası 911 yaşlı veya VAG Haterlarının tabiri ile aynı ve sıkıcı gözüksede özünde mühendislik harikası. Yeni Panamera'yı daha tahsis alma vaktimiz olmadı keza test aracı daha cıkmadı da galiba. Ama bana kalırsa Panamera hala (tasarım bildiğin italyan içi falan ateş ediyor) müteahhit arabası (test ettikten sonra bu fikirlerim degişmesse Ceyhun değilim.) Cayenne ise normal bir SUV. Macan ise Audi Q5. Birde bana VAG'cı derler :D:D. GT3 RS falan zaten direk karşısında kahve icmelik makina.

Son düzenleme:

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Panemera yaklaşık1900kg porsche'ye yakışmayan bi ağırlığı var inş düşürürler belki ileride biz de alabiliriz

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Şimdi şöyle bir gerçek varken diğerleri pek porsche gibi gelmiyor...
maxresdefault.jpg

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Panamera ve cayanne gerçek porsche gibi gelmiyor bana.cayman gt4 ve 911 gt3 rs seçtim
Hemen dalayım. Esasında ordaki 911 ve 718 ailesinin 4 çekerleri it gibi yol tutuyor fakat istediginizde cok dengeli ve kadameli arkası geliyor. 911 Carrera 4S ile 1 gün gecirdikten sonra çok ayrı bir dünya olduklarıni ve böyle herşeyin birseyde kalıp bulduğu mükemmeliyet oludklarını anladım. Kısacası 911 yaşlı veya VAG Haterlarının tabiri ile aynı ve sıkıcı gözüksede özünde mühendislik harikası. Yeni Panamera'yı daha tahsis alma vaktimiz olmadı keza test aracı daha cıkmadı da galiba. Ama bana kalırsa Panamera hala (tasarım bildiğin italyan içi falan ateş ediyor) müteahhit arabası (test ettikten sonra bu fikirlerim degişmesse Ceyhun değilim.) Cayenne ise normal bir SUV. Macan ise Audi Q5. Birde bana VAG'cı derler :D:D. GT3 RS falan zaten direk karşısında kahve icmelik makina.
Abi sizin meslek neydi:)? Ve 718ler rwd değilmi?

Renard

Panpa
8 Eyl 2016
1,534
4,749
4,070
37
İstanbul
Marka
BMW
uygun fiyatı (elbette Türkiye'den bahsetmiyorum) ve 911 düzeyinde sürüş keyfi/performansıyla benim için no.1 cayman gt4

inzfatih

Fatih
Panpa
16 Eyl 2016
2,063
4,349
4,220
varsova
Marka
Porsche
Kisa sureli 911 deneme firsati buldum, panerama porsche ruhunu veremiyor, 911 bence gercek porsche, beni en cok etkileyen ve masraflarindan dolayi satin alamayacagim iki aractan biri.

Drimatik

Taklacı Güvercin
16 Ara 2017
15
19
295
Porsche olsunda usta kötüsü bile olsa hiç problem değil sanırım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım