Hatay'dan Selamlar...

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,075
4,070
26
Askerliğimi İskenderun'da yaptım... 5 Şubat tarihinde birliğime teslim olmuştum :) . O yüzden Hatay'ın yeri bende ayrıdır. Hoş geldiniz.

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,075
4,070
26
Hocam deniz er eğitim alayı mı yoksa ahmet Tor kışlası mı, deniz alayının karşisinda ki körfez bloklarında oturuyordum.
Deniz er eğitim alayıydı. Deprem yardımı yapacağımız için görev sebebiyle bolca dışarı çıkmıştık. Eviniz Mehmetçik parkının karşısında mi kalıyordu?

Son düzenleme:

Mert Sezgin

Mertcan Özcan Sezgin
Senkromeççi
18 Tem 2023
5
6
70
23
Hatay
Marka
Yok
Deniz er eğitim alayıydı. Deprem yardımı yapacağımız için görev sebebiyle bolca dışarı çıkmıştık. Eviniz Mehmetçik parkının karşısında mi kalıyordu?
Hocam Mehmetçik parkı nardüzü tarafına bakıyor. Benim evim teslim olma kapısının girişinde değil, yan giriş var onun karşısında bim var BİM'in arkasındaki binalarda oturuyordum

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,075
3,075
4,070
26
Hocam Mehmetçik parkı nardüzü tarafına bakıyor. Benim evim teslim olma kapısının girişinde değil, yan giriş var onun karşısında bim var BİM'in arkasındaki binalarda oturuyordum
Yanında pastane olan bir BİM vardı diye hatırlıyorum. Kavşağın oradaydı hatta. İskenderun güzel yer aslında ama, deprem mahvetti malesef.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım