Honda Prelude 4th Gen.

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Herkese selamlar dostlarım. Rc Le Mans sattıktan sonra yeni bir araç arayışına girdim ve yolum prelude ile kesişti. 1993 model 2.0i f20a4 motor kodlu 4th gen prelude aracım. 122bin km'de ve Türkiye de 4th gen prelude olarak en düşük km'ye sahip. Benden önce ki 2 sahibi de bilinçli ve prelude sevdalısı insanlardı. Bu güzellikle uzun yıllar geçirmeyi planlıyorum. Pek resim çekme fırsatım olmadı... Okuduğunuz için teşekkür ederim... Herkese keyifli forumlar dilerim.. :)

ZXOO8V.jpg

16GG8N.jpg

k9XX3r.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Çok hoş, çok temiz duruyor, kazasız belasız sürüşler diliyorum, aracınıza dair yol tutuş motor performans yakıt bakım maliyetleri ve detaylı resimleri ayrıca rica edeceğim :D

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Çok hoş, çok temiz duruyor, kazasız belasız sürüşler diliyorum, aracınıza dair yol tutuş motor performans yakıt bakım maliyetleri ve detaylı resimleri ayrıca rica edeceğim :D
Teşekkür ederim dostum. Çok fotoğraf çekemedim çektikçe paylaşırım tabiki de :)
Yakıtı şöyle açıklayayım: benzin 6.08 TL iken 150TL lik benzin ile 487km uzun yol yaptım o da 30 kuruşlara denk geliyor diye hesaplamıştım. Şehir içinde hiç hesaplamadım.
Bakım: Aldığım gibi motor yağ, yağ filtresi, hava filtresi, ngk takım buji, antifriz,karteri açtırdım ve içini temizlettim ve hazır temizletmişken onun da contasını değiştirttim. Hepsi 400 TL'ye mal oldu.
Yol tutuş: Limitleri denemedim fakat uzun yolda gerçekten yola oturuyor hissini sana veriyor.
Motor Performans: f20a4 çok performanslı bir motor sayılmaz fakat üzmüyor da diyebilirim.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Teşekkür ederim dostum. Çok fotoğraf çekemedim çektikçe paylaşırım tabiki de :)
Yakıtı şöyle açıklayayım: benzin 6.08 TL iken 150TL lik benzin ile 487km uzun yol yaptım o da 30 kuruşlara denk geliyor diye hesaplamıştım. Şehir içinde hiç hesaplamadım.
Bakım: Aldığım gibi motor yağ, yağ filtresi, hava filtresi, ngk takım buji, antifriz,karteri açtırdım ve içini temizlettim ve hazır temizletmişken onun da contasını değiştirttim. Hepsi 400 TL'ye mal oldu.
Yol tutuş: Limitleri denemedim fakat uzun yolda gerçekten yola oturuyor hissini sana veriyor.
Motor Performans: f20a4 çok performanslı bir motor sayılmaz fakat üzmüyor da diyebilirim.

ha lpg de yok yani :D ey maşallah iyiymiş, buji dahil 400 diyorsun, ben bujilere 550 lira verdim sırf :D 8 tane olunca.....

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
ha lpg de yok yani :D ey maşallah iyiymiş, buji dahil 400 diyorsun, ben bujilere 550 lira verdim sırf :D 8 tane olunca.....
Lpg yok 93 yılından bu yana benzin :) ustam ile de aracım vasıtası ile tanıştık ve eski bir honda ustası kendisi. İyi anlaştık muhabbetimiz de uyuştu sanıyorum ki kendi işçiliğinden kıstı sağolsun :)

Son düzenleme:

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Maşallah güzel günlerde kullanın. Sevdiğim ve merak ettiğim bir araba. Detaylarını sizin aracılıgiyla ogrenicez inşallah :)

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Honda nın gerçekten Honda olduğu zamanlar. Çok özel bir araba. Güle güle kullanın.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım