Honda Türkiye Fabrikası Kapanıyor mu?

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Eski kasa Aveo'dan bahsettiğimi önceki mesajlara bakarak da anlayabilirdin. Tabi konu laf sokmak olunca algı yapmak insanın işine geliyor. Sen de haklısın, yapabildiğin tek şey bu olduğu için kızamıyorum :D
Dünyayı çözmüşsün, buradan markalara icazet veriyorsun, yazık kaçırmışlar senin gibi dahi bir insanı..Başında sen olsan Honda TR'den çekilmez, Chevrolet satışa devam eder Vag da batardı. Honda başlığının altında başka markaya nefret kusan boş adamın tekisin. Az ötede oyna da çamurla kirletme buraları...
Hadi bas şikayet butonuna :D

Admin arkadaşlar bu adama bir uyarı engel vs verilmiyor mu? Ben söylediğimde 2 uyarı puanı 10 gün uzaklaştırma vs ... Neden yanlı davranıyorsunuz? Bu tip versiyonlar her istediğini söyleyebilecek istediği kelime ile dalgasını geçecek benim gibileri sürüye uymadığı için dışlanacak... Arkadaşım; çocuk çocuk konuşup her yorumumun altına ne yaparım da yandaşlarımı alıp da dalgaya çekerim diye uğraşma.. Ergen misin yoksa rol mu yapıyorsun?İnsan ol diyeceğim ama zorlanırsın diye istemiyorum..Evet kardeşim vw i sevmiyorum. Bunda doğru önerilerim de var. Kendi uydurduğum şeyler değil. Alfonso ya saygımdan daha fazla uzatmıyorum ama başka konuda görüşmek isterim..

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Admin arkadaşlar bu adama bir uyarı engel vs verilmiyor mu? Ben söylediğimde 2 uyarı puanı 10 gün uzaklaştırma vs ... Neden yanlı davranıyorsunuz? Bu tip versiyonlar her istediğini söyleyebilecek istediği kelime ile dalgasını geçecek benim gibileri sürüye uymadığı için dışlanacak... Arkadaşım; çocuk çocuk konuşup her yorumumun altına ne yaparım da yandaşlarımı alıp da dalgaya çekerim diye uğraşma.. Ergen misin yoksa rol mu yapıyorsun?İnsan ol diyeceğim ama zorlanırsın diye istemiyorum..Evet kardeşim vw i sevmiyorum. Bunda doğru önerilerim de var. Kendi uydurduğum şeyler değil. Alfonso ya saygımdan daha fazla uzatmıyorum ama başka konuda görüşmek isterim..
Konu yine nerden nereye gelmiş. Ne hikmetse sizin karıştığıniz konularda böyle oluyor... Konuyu başka yere çekmek istiyorsanız başka konu acın, konuları dağıtmayın. Yönetim yanlı falan davranmıyor hatta çoğu zaman iltimas gösteriyorlar.

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Konu yine nerden nereye gelmiş. Ne hikmetse sizin karıştığıniz konularda böyle oluyor... Konuyu başka yere çekmek istiyorsanız başka konu acın, konuları dağıtmayın. Yönetim yanlı falan davranmıyor hatta çoğu zaman iltimas gösteriyorlar.

Yok sıkıntı ne biliyor msnz? Burada bazıları gerçekleri kabul etmek istemiyor ya da fazlasıyla sonradan görme, klavyede delikanlılık yapıp karşılarına çıkılsa höt dense kuzuya dönen, bindiği arabayı andromeda galaksisinden ışınlanarak geldiğini yaşayan insanlar çok da ondan. Ben kötü bir şey demedim. Chevrolet in de aslında o kadar da kötü araçlar üretmediğini hatta satış fiyatlarına bakıldığında çok makul araçlar ürettiğini dile getirdim bir zaman. Sizin ya da bu sitenin diyeyim bazı demirbaşları konuyu katledenler oluyor. Ben kendimi ya da yazdıklarımı savunmaya geçince de uyarı alan ben oluyorum. Burası forum ise herkes istediğini dile getirebilir saygı ve üslup erezyonu yaşatmadan. Ben de o hakkımı kullanıyorum.Bu gayet normal..

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,727
6,786
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Yok sıkıntı ne biliyor msnz? Burada bazıları gerçekleri kabul etmek istemiyor ya da fazlasıyla sonradan görme, klavyede delikanlılık yapıp karşılarına çıkılsa höt dense kuzuya dönen, bindiği arabayı andromeda galaksisinden ışınlanarak geldiğini yaşayan insanlar çok da ondan. Ben kötü bir şey demedim. Chevrolet in de aslında o kadar da kötü araçlar üretmediğini hatta satış fiyatlarına bakıldığında çok makul araçlar ürettiğini dile getirdim bir zaman. Sizin ya da bu sitenin diyeyim bazı demirbaşları konuyu katledenler oluyor. Ben kendimi ya da yazdıklarımı savunmaya geçince de uyarı alan ben oluyorum. Burası forum ise herkes istediğini dile getirebilir saygı ve üslup erezyonu yaşatmadan. Ben de o hakkımı kullanıyorum.Bu gayet normal..

• Honda konusunda Chevrolet konusunu siz başlattınız.
  • Chevrolet'in TR pazarından çekilmesiyle ilgili bir durum değil, genel Avrupa pazarından çekildiler.
  • @by ciddi olmadığını belirten bir emoji ile t250 kasaya gönderme yapmış ki haklı.
  • Bizler de onun ciddi olmadan yazdığını bildiğimiz bu yazıya, yine ciddi olmadan t300 kasanın güvenliğinden bahsetmişiz. Gülüp eğlenmişiz.
  • Kendisi de zaten bunu kabul etmiş, hak vermiş.
  • Sonra siz vay arkadaş Chevrolet size naptı falan gibisinden bir mesaj silsilesine tutmuşsunuz burayı.
Sizce de bir gariplik yok mu bu işleyişte? Biraz alınganlık mı yaptınız acaba?

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
  • Honda konusunda Chevrolet konusunu siz başlattınız.
  • Chevrolet'in TR pazarından çekilmesiyle ilgili bir durum değil, genel Avrupa pazarından çekildiler.
  • @by ciddi olmadığını belirten bir emoji ile t250 kasaya gönderme yapmış ki haklı.
  • Bizler de onun ciddi olmadan yazdığını bildiğimiz bu yazıya, yine ciddi olmadan t300 kasanın güvenliğinden bahsetmişiz. Gülüp eğlenmişiz.
  • Kendisi de zaten bunu kabul etmiş, hak vermiş.
  • Sonra siz vay arkadaş Chevrolet size naptı falan gibisinden bir mesaj silsilesine tutmuşsunuz burayı.
Sizce de bir gariplik yok mu bu işleyişte? Biraz alınganlık mı yaptınız acaba?

Her neyse, devam edelim konuya da son 1 ceza puanımı konuları okumak adına giriş yapmak için kullanayım cevap yazmaktansa.. :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Sonradan görme deme hakkını size kim veriyor? Asıl aracını övüp, yere göğe sığdıramayan varsa sizsiniz. Daha fazla uzamazsa sevinirim. Bu sitenin demirbaşı olduğum falan yok...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,791
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Benim örneğim başka bir doğru sizinki başka bir konunun doğrusu ama katkınız için sağolun...
Aslında durum tam olarak bu hocam. Benim söylediğim şeyler sizin konuştuğunuz asıl konudan bağımsız ama yine ucundan kıyısından onunla alakalı başka bir konuydu. Otomobil tercihleri konusuna genellikle pek değinmemeye çalışıyorum malum herkesin zevki, beğenisi, hassasiyeti farklı olabileceğinden ' şu şu varken bunu bunu alıyorlar ' yorumu tartışma çıkarabiliyor. O sebeple yorumunuzun geri kalanına cevap veremedim.

Yinede ufak bir şey söylemem gerekirse insanlar bazen daha güvensiz, daha donanımsız, daha özelliksiz, daha meziyetsiz v.s bir otomobili bunları sağlayan bir araca tercih edebiliyorlar. Bunda kısmen marka algısına sahip bir araç ihtiyacı etken olabilir, otomobilin sahip olduğu başka meziyetler de olabilir. Yani sizin söylediğiniz gibi burada doğrulardan, iyi - kötü otomobil ayrımından ziyade insanların düşünceleri ve ihtiyaçları etken. O sebeple mantıksal eleştiriye pek açık bir konu olmadığı fikrindeyim. İnsanlar hangisinin iyi olduğunu düşünüyorsa ona yöneliyor hepsi bu.

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot

Kendi sapkin davranislarinin sorumlulugunu alamiyorsan baskasi uzerinden demagoji yapma. Benim hakkimda soylediklerin halen konu icerisinde duruyor silinmemis farkindaysan (farkinda misin ?). Merak etme admin arkadaslar beni de uyariyor, yani o konuda icin rahat olsun. Ben burada farkli basliklar altinda, sen herhangi bir otomobil markasini sevmiyorsun diye nefret kusmani okumak zorunda degilim. Seversin veya sevmezsin bundan bana ne ? Git geyik basligina yaz, Honda fabrikasinin kapanmasiyla Chevrolet’in, VW’nin ne alakasi var ? Burada iki farkli marka kiyasi mi var ? Her baslikta bunu dile getirip konuyu baltalama hakkini kendinde nasil goruyorsun ?
Senin yaptigin marka nefretinden bir adim daha otede, sistematik bir sekilde insanlarin para verip aldigi bir mal uzerinden insanlari asagiliyorsun. Yani senin mantigina gore bir kisi cok daha iyisi varken gidip vw aliyor daha pahaliya. Cunku herkes salak senin kadar kafasi calismiyor ve gidip vw aliyor..Sonra admin yanli davraniyor..Caktin ?
Baska konuda konusup neyin intikamini almaya calisacaksin bilmiyorum ancak seninle herhangi bir konuda konusabilecegim veya paylasacagim bir sey yok. Kendi nefretinle takil ortada

Son düzenleme:

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Sonradan görme deme hakkını size kim veriyor? Asıl aracını övüp, yere göğe sığdıramayan varsa sizsiniz. Daha fazla uzamazsa sevinirim. Bu sitenin demirbaşı olduğum falan yok...
Verilen izlenim o.. Ayrıca neden alındınız?Ben aracımı övmüyorum, verdiğim paraya göre karşılığını fazlasıyla aldığım bir Araç sadece, tüm forum sürecinde söylediğim bu..direksiyon bagaj ve kaput panjurundaki ambleme para saymıyorum. Aynı özelliklerde bir passat ile benim insignia mı kıyaslayalım mesela, en az +30.000 tl fazla paraya satılıyordur. Neden? En az yakan değil, en donanımlı olanı değil, en uygun fiyatlı olanı hiç değil.. Ee? Pro ceed testi izliyorum golf gti, Mondeo ya da talisman testi izliyorum passat.. Ford fiesta testi izliyorum polo anlatılıyor. Yani arkadaşlarda var bu araçlar, bi ekstra olayı da yok, kendi aracım gibi araç onlar da..kötü araçlar değiller elbette ama saçma pahalı..Şimdi bunu dedim diye, forum huzurunu bozan ben mi oluyorum?

Son düzenleme:

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Kendi sapkin davranislarinin sorumlulugunu alamiyorsan baskasi uzerinden demagoji yapma. Benim hakkimda soylediklerin halen konu icerisinde duruyor silinmemis farkindaysan (farkinda misin ?). Merak etme admin arkadaslar beni de uyariyor, yani o konuda icin rahat olsun. Ben burada farkli basliklar altinda, sen herhangi bir otomobil markasini sevmiyorsun diye nefret kusmani okumak zorunda degilim. Seversin veya sevmezsin bundan bana ne ? Git geyik basligina yaz, Honda fabrikasinin kapanmasiyla Chevrolet’in, VW’nin ne alakasi var ? Burada iki farkli marka kiyasi mi var ? Her baslikta bunu dile getirip konuyu baltalama hakkini kendinde nasil goruyorsun ?
Senin yaptigin marka nefretinden bir adim daha otede, sistematik bir sekilde insanlarin para verip aldigi bir mal uzerinden insanlari asagiliyorsun. Yani senin mantigina gore bir kisi cok daha iyisi varken gidip vw aliyor daha pahaliya. Cunku herkes salak senin kadar kafasi calismiyor ve gidip vw aliyor..Sonra admin yanli davraniyor..Caktin ?
Baska konuda konusup neyin intikamini almaya calisacaksin bilmiyorum ancak seninle herhangi bir konuda konusabilecegim veya paylasacagim bir sey yok. Kendi nefretinle takil ortada
Her şeyi kenara bırakıp da şunu söyle, neden özelden yazmıyorsum ya da ukala ve sokak ergenleri gibi birbirine bağladığın cümleleri düşünmüyorsun?Sen istediğin gibi dalganı geçeceksin, istediğin kelimeleri sarfedeceksin, ben de sana evet haklısın mı diyeceğim? Efendi ol, terbiyeli ol. Daha da uzatmayalım

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım