İlk sürüşü gelen arabaların testinin gelmemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

botvitaliy

Profesör
8 Eyl 2016
88
62
1,035
Böyle birşey dikkatimi çekti ilk sürüşü çekilen arabaların testleri gelmemiş(Navara hariç) acaba onları kullandık zaten diye mi düşünüyorlar? Mesela bi s90 testi bi Egea Hatchback testi gelmeli bence.
kEQg0v.jpg

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Siteye fazla yüklenmemek gerek arkadaşlar herşey yavaş yavaş zamanla oluyo ve her geçen gün daha da iyiye gidiyo testler olsun içerik olsun forum olsun falan o yüzden bence sadece sakince sabredip takip etmek kalıyo bize böyle devam ederse zaten aylar içinde daha da güzel daha da iyi olacak diye düşünüyorum .

And

Üye
8 Eyl 2016
144
1,419
3,035
40
İstanbul
Orda ilk sürüşün ne kadar detaylı olduğu ile ikinci videonun izlenme olasılığı arasındaki denge önemli :) mesela MX-5'in ilk sürüşü hem doyurucu, hem de pek izlenmedi dolayısıyla testi gelmez. Ama S90'ın testini mutlaka çekeriz gelirse.

Aslında ideali ilk sürüş+karşılaştırma...

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Orda ilk sürüşün ne kadar detaylı olduğu ile ikinci videonun izlenme olasılığı arasındaki denge önemli :) mesela MX-5'in ilk sürüşü hem doyurucu, hem de pek izlenmedi dolayısıyla testi gelmez. Ama S90'ın testini mutlaka çekeriz gelirse.

Aslında ideali ilk sürüş+karşılaştırma...
Kesinlikle katılıyorum. Mesela 124 spider geldiğinde yanında vs yapmak için Mx-5 olursa tadından yenmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım