Isıttmalı ayna sonradan takılır mı ?

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi
Merhaba,

Bir üst modelde (Cactus Shine) bulunan ısıtmalı aynalardan satın alsam benim aracımda (Cactus Feel) çalışır mı ? bu montajı ben yapabilir miyim ? Fikirleriniz ya da daha önce yapan arkadaşların deneyimi benim için önemli.

Teşekkür ederim....

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Aracın sigortasından yazılımsal olarak aktif etmek gerekebilir. Yabancı forumlarda bi araştırın derim, bence net bilgilere ulaşmadan yapmayın.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,191
45,762
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Citroen markası bu donanımın aktif olacağı koşulları nasıl ayarlamış ona göre bir ayarlama yaptırmak lazım. Mesela vw'de ayna ayarlama kumandasının orada dış dikiz aynası rezistans düğmesi vardır. Ona basınca devreye girer. Bazı araçlarda ön veya arka rezistansı çalıştırınca, bazı araçlarda da otomatik olarak hava sıcaklığına göre devreye girer. Her markanın bu konuda ki seçimi farklı olabilir. Yani aynayı alıp taksanız da bu özelliği kullanamazsanız. Diğer citroen modellerinde bu donanım nasıl çalışıyorsa o şekilde ayarlama yaptırmak, tanıtmak gerek.

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi
Citroen markası bu donanımın aktif olacağı koşulları nasıl ayarlamış ona göre bir ayarlama yaptırmak lazım. Mesela vw'de ayna ayarlama kumandasının orada dış dikiz aynası rezistans düğmesi vardır. Ona basınca devreye girer. Bazı araçlarda ön veya arka rezistansı çalıştırınca, bazı araçlarda da otomatik olarak hava sıcaklığına göre devreye girer. Her markanın bu konuda ki seçimi farklı olabilir. Yani aynayı alıp taksanız da bu özelliği kullanamazsanız. Diğer citroen modellerinde bu donanım nasıl çalışıyorsa o şekilde ayarlama yaptırmak, tanıtmak gerek.

Daha önceki PSA araçlarımda arka cam ile birlikte çalışıyordu. muhtemelen öyledir. O zaman yetkili servis ya da işi bilen bir ustaya göstermek gerekli....

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım