Kırmızı Skoda

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Çok eskiden bi Skoda hatırlıyorum, bagajına biner içeriden arka camı iterdik bagajdan bağımsız olarak yukarı doğru açılırdı. Yanlış hatırlamıyorsam station wagon eski mi eski bi skodaydı, var mı bileniniz?

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Octavia_Combi.JPG

combi.JPG

Octavia Combi?

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Son düzenleme:

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
page8_skoda.jpg

Biraz daha açıklayıcı olmak gerekirse Favorit ve Forman ile tip olarak hemen hemen aynıydı diye hatırlıyorum. Ama arka camı dediğim şekilde açılmıyor bu modelin. Aracın sahibi esnaftı, kolay mal yüklemek için custom yaptırmış olabilir mi acaba 😅

Son düzenleme:

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,724
6,779
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
x5_5756242251ho.jpg

Şu pickupların kasasını çeşit çeşit kapatıyorlardı. Sizin dediğiniz şekilde olanıda görmüştüm daha önce

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
x5_5756242251ho.jpg

Şu pickupların kasasını çeşit çeşit kapatıyorlardı. Sizin dediğiniz şekilde olanıda görmüştüm daha önce

O zaman cevap Favorit pick-up, mesele çözülmüştür 😄 Fotoğraftaki felicia sanırım ama favorit'e de aynı şekilde uygulamalar yapılmıştır illa.

Düzenleme: Direkt skoda pick-up olarak geçiyormuş malum sitede.

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,846
26,152
5,720
Ankara
Marka
Skoda
O zaman cevap Favorit pick-up, mesele çözülmüştür 😄 Fotoğraftaki felicia sanırım ama favorit'e de aynı şekilde uygulamalar yapılmıştır illa.

Düzenleme: Direkt skoda pick-up olarak geçiyormuş malum sitede.
Dönemin hatchback-station kasası neyse onun önü kullanılıyodu bunlarda. Önce favorit forman ın önüyle daha sonra felicianın önüyle çıktı sonra da bitti zaten. Çok ilginç bi segmentti bu palioda falan da vardı :D Sonra dobloda çıktı ama o hatchback sınıfı değildi

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Dönemin hatchback-station kasası neyse onun önü kullanılıyodu bunlarda. Önce favorit forman ın önüyle daha sonra felicianın önüyle çıktı sonra da bitti zaten. Çok ilginç bi segmentti bu palioda falan da vardı :D Sonra dobloda çıktı ama o hatchback sınıfı değildi

Ayrı bi model olarak çıktığını bilmiyordum, saçma geldi 😅

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım