Karar veremiyorum, bunaldım artık :(

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Yazın arkadaşım polo gti ını 2-3 haftalığına verdi, bende ona bmw yi vermiştim. İsteklerimi konforu ve kalitesi dışında eksiksiz karşılayan bir araba. Bu arabanın yazılım grçmişi var gibi ama bilinçli biri yaptırmış bence. Böyle arabalarda da olur, normal yani.
Adam İzmir'den Konya'ya taşınıyor da araba niye Ankara plakalı? Kaçıncı sahibi bu arkadaş? Yazılım var mıydı önceden, vardıysa nerede yaptırılmış? Gördüğüm kadarıyla yay falan da var, markası ne (kesik ya da soğuk pres falan değilse tabii)? Araba nasıl kullanılmış?

Yanlış anlama, arkadaşın arabası falan diye söylemiyorum da, ben olsam geçmişi belli ve temiz araba alırdım bu klasmanda. GTI'dır Cupra'dır çok el değiştiren, geçmişi gri arabalar. Kim nasıl kullanmış, dikkat etmiş mi, bakımlarını aksatmış mı falan bilemiyorsun. Derdin ekransa 2 kağıda onu da hallediyorlar. Gel sana Cupra'yı çözelim, kafan rahat bin bence :D

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Özgür mondeo ile polo arasında nasıl bir bağ kurdun :) O ilanı begenmediysen başka ilan bakardın ne bileyim 5 fazla verirdin yine alırdın Biri Mondeo Diğeri polo. Biri konforun şasinin süspansiyonun kitabını yazmış diğeri Polo yine GTi olduğu için bir nebze tamam da hiç alakası yokki. Yine de hayırlısı olsun diyeyim. Bak toyoya demissin ilanlarda 1.6 benzinli 30.000de tertemiz yeni kasa Avensis ler 85 e bulunuyor fiyati makul haber edeyim dedim. 308 kötü mü kesinlikle Hayır özellikle dolu paket beyaz iç mekan dizel otomatik kombinasyonu ve 90.000 fiyati ile gayet güzel Golf den daha mantikli lakin aslında daha fazla da etmez neden 1.0tsi Golf 120 ye alınıyor 2.elde 110 a yenigibi bulunuyor zaten 308 de olabilir yani ilan söylendiği gibi ise fakat Polo GTi ciddi risk demek temiz ise güzel otomobil fiyati da idare eder bence fazla sonuçta eski 2016 falan değil VW olması da o yaşta GTi için ciddi sorunlar demek temizini bulmak çok zor

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
Aldım arkadaşlar, araba genel olarak tertemiz. Sadece manifoldda yağ terlemesi var biraz. Yetkili serviste bakıma gireceğim. Geçmiş bakımların hepsi yetkilide yapılmış. Egzozun sesi aşırı güzel ama tabiri caizse kafam dikildi :) ayrıca 2500-3000₺ cezayı göze alamam. Adam yedek anahtarı ve egzozu İzmir de unutmuş. Onları yarın kargolayacak. Yetkili servis egzoz işini hallederiz, takarız dedi. Bakım da 1200₺ çıktı, buji dahil bakım. Bide hava filtresini orj takarsam, app plakaları söküp orj plakaları takarsam içime sinecek. Hadi bakalım. Arabayı toparlayınca mercedes i satışa koyarım. Annemlere de sıfıra yakın 1.0 tsi dsg fabia bakıyorum. Bakalım... cepte güzel para kalacak inşallah.

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok

Aracımız böyle :) lastikler muhteşem, yepyeni daha, nokian zline 215/40 r17

Ankara yolcusu kalmasın :) o kulakçıktaki demirimsi ekstraları da sökeceğim, arabanın iç aydınlatmaları ve sis farı led takılmış. Sökülüp orj halojen takılacak.

Arka balatalarımız kötü durumdaymış, paracıdan en iyi marka olan ate alındı

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770

Aracımız böyle :) lastikler muhteşem, yepyeni daha, nokian zline 215/40 r17

Ankara yolcusu kalmasın :) o kulakçıktaki demirimsi ekstraları da sökeceğim, arabanın iç aydınlatmaları ve sis farı led takılmış. Sökülüp orj halojen takılacak.

Arka balatalarımız kötü durumdaymış, paracıdan en iyi marka olan ate alındı
Eee bunu ne zaman satıyoruz:D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,208
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Özgür tam ruhunla eşleşmiş (yalıtımı motoru şanzımanı handlingi) hepsi senin gibi ideal sürücü için biçilmiş kaftan bir araba aldın.Uzun yıllar kazasız belasız binmen dileğiyle.
tenor.gif

------ (Gazlayın beyler bir daha başlık açmasın) -----

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım