Kaza resmi atıp araçları kötüleyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
Kaza resimleri atıp araçları kötüleyen arkadaşlar , bu resmide sizin gibi yorumlarsak linea müthiş güvenli passat teneke ...

Ekli dosyalar

• IMG_4431.JPG
    IMG_4431.JPG
    136.7 KB · Görüntüleme: 483

kerpetenemir

Emir Kerpeten
Panpa
9 Eyl 2016
1,332
2,965
3,770
27
İstanbul
Marka
Opel
bende vag sevmeyen biriyim ama araçların ne kadar dağılırsa kokpitin okadar az zarar gördüğünü bildiğim için burda passata dandik diyemeyiz , sadece insanı korumak için çok fazla masraf çıkarmış :p

Wctr

Profesör
8 Eyl 2016
135
187
1,185
Bursa
Araçların önü, kazalarda kolayca deforme olsun diye tasarlanıyor zaten.

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Adam gömmek istediği arabanın hemen google'da kazasını araştırıyor.
Hayır dostum , whatsapp grubumuza bir arkadaşımız atmıştı . Yani ,dur bugün de vagı gömmek için gidip kazasını araştırayım , sonra da paylaşayım tarzında değil. Aslında ben paylaşmayı düşünüyordum , geçen gün yorum yapanlar için ama Emir benden hızlı çıktı .

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Başlık güzel olmuş. Bir araca arkadan vuran hangi araç olursa olsun ön kısmı mutlaka çok daha kolay dağılır. Arka tamponların kazaya karşı dirayetleri ve darbe emişleri çok daha etkilidir. Ön taraf kabin önüne kadar gerçekten kırılgan olur. O sebeple passat'ın da bu hale gelmesi normal, bu tarz kazalara göre de otomobil değerlendirmek anormal olur.

mgokaycanbaz

Asfalt Kurutucu
12 Eyl 2016
1
0
535
Mersin
1. nesil doblo en sağlam o zaman. :) 10 sene önce arkadan doblo çarpmıştı da doblonun önünde 1-2 ufak hasar vardı ama 1. Nesil yarisimizin arka tamponu yok olmuş bagaj kapağı kapanmıyordu. Yoksa o bizim yarisin dandikliği miydi? ;)

Mertcan

Profesör
8 Eyl 2016
1,731
892
1,920
İstanbul
Marka
Volkswagen
Otomobil bir yayaya çarptığında yayanın daha az zarar görmesi için hasar alanını genişletiyor. Yani passata dandik diyemeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım