Koch Chemie Top Star Nasıldır ? Krom Parlatıcı Tavsiyeleriniz

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Beyler Koch Chemie Top Star urununu hic kullandiniz mi ? İc mekanda plastiklerde, torpido ve torpido ustundeki alanda kullanmayi dusunuyorum.
Bir de kapi cercevesinin etrafindaki lastikler ve sunroof mekanizmasi icin hangi urunu onerirsiniz ?
Son olarak bir de krom parlatici tavsiyesi gerekiyor. Egzoz ve on panjur kromajlarinda kullanacagim.

@kenblock @bilalyildirim

Son düzenleme:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
@kenblock @bilalyildirim

Beyler koch chemie top star urununu hic kullandiniz mi ? İc mekanda plastiklerde kullanmayi dusunuyorum.
Bir de kapi cercevesinin etrafindaki lastikler ve sunroof mekanizmasi icin hangi urunu onerirsiniz ?

Koch Chemie'nin hiçbir ürününü kullanmadım yeni bir marka ama çok revaçta , hakkında hiç kötü yorumda duymadım . Yinede kullanmış kişilerin yorumunu almak güzel olur .

Wurth hhs2000(?) Silikon sprey vardı ,kullanım alanı da baya geniş . Bu ürün işinizi görür diye düşünüyorum .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Koch Chemie'nin hiçbir ürününü kullanmadım yeni bir marka ama çok revaçta , hakkında hiç kötü yorumda duymadım . Yinede kullanmış kişilerin yorumunu almak güzel olur .

Wurth hhs2000(?) Silikon sprey vardı ,kullanım alanı da baya geniş . Bu ürün işinizi görür diye düşünüyorum .

Wurth silikon spreyi kullanmış mıydın ? Kapı fitillerinde işe yarar mı ?
Biraz daha araştırdım da ; top star yerine, refresh cockpit care'in daha doğru bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
@kenblock @bilalyildirim

Beyler koch chemie top star urununu hic kullandiniz mi ? İc mekanda plastiklerde, torpido ve torpido ustundeki alanda kullanmayi dusunuyorum.
Son olarak bir de krom parlatici tavsiyesi gerekiyor. Egzoz ve on panjur kromajlarinda kullanacagim
Kullanmadım ama alacağım ürünler sırasında listede ilk sırada.Önümüzdeki ay başı PO ve TS alacağım deneyimlerimi paylaşırım.Çok yorum okudum Ts hakkında beğenilen,sevilen bir ürün yarı mat iz bırakıyormuş istediğim gibi.

Krom parlatıcı olarak ben akfix öneririm.F/p diyorlar, ucuz ve iş görür.Bütçe el veriyorsa Auto Finesse Mercury tavsiye ederim.

Plastik parçalar için Würth silikon spreyi iyidir.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Biraz daha araştırdım da ; top star yerine, refresh cockpit care'in daha doğru bir ürün olduğunu düşünüyorum.
Kullanmadım hocam maalesef .

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Refresh cockpit care , Ts gibi genel değil direk kokpit için tasarlandığı için daha doğru ürün doğru.Benim için kullanım alanı genişliği ve maliyeti önemli o yüzden Ts tercih edeceğim.Ek ödenek bulursam bende refresh cockpit care denemek istiyorum.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Kullanmadım ama alacağım ürünler sırasında listede ilk sırada.Önümüzdeki ay başı PO ve TS alacağım deneyimlerimi paylaşırım.Çok yorum okudum Ts hakkında beğenilen,sevilen bir ürün yarı mat iz bırakıyormuş istediğim gibi.

Krom parlatıcı olarak ben akfix öneririm.F/p diyorlar, ucuz ve iş görür.Bütçe el veriyorsa Auto Finesse Mercury tavsiye ederim.

Plastik parçalar için Würth silikon spreyi iyidir.

Kullanmadım hocam maalesef .

Eyvallah çok teşekkürler. Ürünler gelsin deneyimlerimi paylaşırım

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım