Köylü Palio, Köylünün Dostu Palio / Fiat Palio 1.3 MutluJet

Otto Çevrimi

Panpa
Destekçi
3 Eki 2016
1,633
1
5,130
4,070
Kocaeli
Marka
Alfa Romeo
Şöyle bir güncelleme geldi arkadaşlar,

Jantları ikinci el olarak kargoyla aldım. O.Z. Racing göbek takmışlar ancak O.Z. değil. Jantlar Japonya üretimi markasını tam anlamadım :D üzerinden çıkan Advanti Racingler satılık (sarı sitede ilanı var) ilgilenen olursa fiyatta yardımcı olurum.

Ekli dosyayı görüntüle 43095 Ekli dosyayı görüntüle 43098

Ekli dosyayı görüntüle 43096Ekli dosyayı görüntüle 43097

@Gökhan61 iyice buzdolabına döndük abi bembeyaz :D
Ralli spec'e doğru gidiyor :)

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,499
1
4,826
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault

Jantları ikinci el olarak kargoyla aldım. O.Z. Racing göbek takmışlar ancak O.Z. değil. Jantlar Japonya üretimi markasını tam anlamadım :D üzerinden çıkan Advanti Racingler satılık (sarı sitede ilanı var) ilgilenen olursa fiyatta yardımcı olurum.

Benimki çamura bulandı sanarsın dondurucu kısmının kapağı açılmışta et suları eriyip dışına akmış gibi 😂

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
897
1,654
2,320
İst.
Marka
Ford

+Sporting spoilerı
+Gövde rengi marşpiyel ve ayna kapağı ile noktalanır bence. Hafif kendini belli eden, siyah ve beyaz kontrastıyla hoş durur

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
770
1,643
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Palio ile çok ısınamamıştık arkadaşlar. @bt abimiz de bir kısmına tanık olmuştu zaten.

Dün itibariyle araç satıldı. Alan abimiz açık açık satmayı düşündüğünü söylemişti. Araç benden alanların açtığı ilan ile tekrar ilanda. Bende olduğu süreçte araca olumlu katkılar yaptığımı düşünüyorum. Umarım aynı çizgide devam eder.

Ben ise başa döndüm tekrar yeni araç arayışındayım. Tez zamanda çözmek istiyorum.

Dün bir Xsara VTS baktım ancak araç beklentime göre patates çıktı. Ya böyle niş bir araba almak istiyorum ya da parayı çok bekletmeden normal binek bir araç.

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Biraz gec oldu ama konuyu yeni okuyorum. Iki aracı da kocaeli üniversitesinin arka yolunda gazlarken gördüm diye hatırlıyorum. Biz de yeni aldigimiz 1993 2.0GLI toyota Coronayı deniyorduk.
20230710_200140.jpg

Edit: Xsara hakkında düşüncelerimi belirtmek isterim bana özelden yazarsan @OguzhanC

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,041
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Palio ile çok ısınamamıştık arkadaşlar. @bt abimiz de bir kısmına tanık olmuştu zaten.

Dün itibariyle araç satıldı. Alan abimiz açık açık satmayı düşündüğünü söylemişti. Araç benden alanların açtığı ilan ile tekrar ilanda. Bende olduğu süreçte araca olumlu katkılar yaptığımı düşünüyorum. Umarım aynı çizgide devam eder.

Ben ise başa döndüm tekrar yeni araç arayışındayım. Tez zamanda çözmek istiyorum.

Dün bir Xsara VTS baktım ancak araç beklentime göre patates çıktı. Ya böyle niş bir araba almak istiyorum ya da parayı çok bekletmeden normal binek bir araç.
h.o. Sen dm'den, wp.tan veya burada yeni konudan filan bi şekilde bütçeni bildir, sana bir şeyler buluruz illa ki. =) olmadı şeref abi'den c2'yi çözersin :d

• Haha
Tepkiler: OguzhanC

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
770
1,643
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım