saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Arkadaslar yaklasik 3-4 aylik bir sure icin arac temin etmem gerekti, oncelikle kiralama opsiyonunu dusundum ama toplam maliyetin en azindan 10-12 bin tl gibi bi rakam olacagini dusununce, 2. el bi araba alip daha dusuk zararla hatta belki zarar bile etmeden elden cikarabilecegimi dusundum.
Kriterlerim cok basit: Otomatik ve kolay satilacak ve cok zarar ettirmeyecek, premium olmasa da kaliteli bir arac. Fiyat konusunda zarar etmeyecegime ikna oldugum surece limit yok.
Oncelikle en cok satan arabalardan Megane sedana baktim, cok icime sinmese de hala opsiyon olarak kenarda bekliyor. Egea yi direk eledim, ama Clio hala olabilir.
Bu arada simdilik bi arkadasimin sirketi icin aldigi 0 km Kadjar i kullaniyorum, eywallah arac cok teknolojik ve donanimli ama konfor, izolasyon ve kalitede vasatin uzerine cikamiyor.
Aslinda cok sevmesem de yeni Corolla yi da merak etmiyor degilim, fakat piyasasi oturana kadar biraz riskli diye dusunuyorum.
Butun bu nedenleri goz onunde bulundurunca aklima PASSAT geldi,
Sizden ricam benimle goruslerinizi paylasip bana yardimci olmaniz, yeni arac tavsiyesi olur, es dost tanidik arac tavsiyesi olur vs vs

cba06

Asfalt Kurutucu
2 Eki 2018
59
4
520
volvo v40 1.5 t3 - 30.000 km de bir bakım oluyordu yada her yıl burdan masraf kısarsınız , tam otomatik , bmw 3 gibi yakar ama 10 - 12 bin satarken zarar olur mu bilemem

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
2 aractan haber bekliyorum biri Golf (Sunroof lu Higline) digeri Passat (Comfortline)
her ikisi de 1.4 TSI 150 hp ACT DSG hatasiz boyasiz,
muhtmelen yarina netlesecek, aslinda secimden sonraya kalsa daha mi iyi olur bilemiyorum !!!

RYAN7R

Özg
Panpa
7 Eyl 2016
4,159
1
8,086
4,820
28
Ankara
Marka
Yok
2 aractan haber bekliyorum biri Golf (Sunroof lu Higline) digeri Passat (Comfortline)
muhtmelen yarina netlesecek, aslinda secimden sonraya kalsa daha mi iyi olur bilemiyorum !!!

Şu an daha iyi, zaten seçim sonrası etkisinin iyi-kötü yönde hissedilmesi 1-2 ayı bulur.

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok

Ben de geçen hafta bu seçim "muhabbetini" düşündüm lakin kendimce "hiç bir şeyin daha iyi olmayacağı" genellemesini yaparak aldım araç :) bence vergiler artacak seçimden sonra.. şu halimiz bile "lale" devri gibi olacak

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Bi hayirli olsununuzu alirim :D
WhatsApp Image 2019-03-29 at 17.10.45 (3).jpeg
WhatsApp Image 2019-03-29 at 17.10.45 (1).jpeg

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Haydi hayırlı olsun :) Allah uzun yıllar, kazasız belasız binmeyi nasip etsin
Hayırlı olsun. Allah vakti gelince tez satabilmeyi nasip etsin :D
Hayırlı olsun kazasız belasız binmek nasip olsun :)
Sagolun beyler
Ilk VAG grubu aracim (@Porsche yalniz degilsin artik :D), gecici de olsa merak ediyordum. Tabi cok kullandim ama ilk kez sahip oldum, hayirlisi...
Insallah musait bi vakitte sayfa acip detayli mevcut durumunu ve izlenimlerimi paylasicam.
Arac 2015 Golf 7 1.4 TSI ACT 150 HP BMT Highline DSG

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Sagolun beyler
Ilk VAG grubu aracim (@Porsche yalniz degilsin artik :D), gecici de olsa merak ediyordum. Tabi cok kullandim ama ilk kez sahip oldum, hayirlisi...
Insallah musait bi vakitte sayfa acip detayli mevcut durumunu ve izlenimlerimi paylasicam.
Arac 2015 Golf 7 1.4 TSI ACT 150 HP BMT Highline DSG
Tekrar hayırlı olsun abi :). Artık sonunda yanlız değilim :Do_O.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım