KAPALI Kolay Elden Çıkarılabilecek 77.000 TL'ye Kadar Araç Tavsiyesi

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Selamlar, bir dostumun ricası üzerine tavsiyelerinizi almaya geldim :D

75 bin civarlarında bir araç arıyor: genç işi, manuel, yakıtı abartmayan ama yerinde duramayan bir araç istiyor. Ama en önemlisi en geç 2 haftada elden çıkarılabilecek şekilde bir piyasası olmalı, çünkü yurt dışına taşınma durumu var. Giulietta 1.4TB tavsiye etmiştim ama malum, hemen satabileceği bi araba değil.

Ben 2016 1.4T Astra K alabilirsin dedim en son, hafif hasarlı bi astra bulunabilir o bütçeye. Sizlerin tavsiyesi nelerdir?

Şimdiden teşekkür ederim.

Önemli bir edit : Arkadaşın da benim gibi aşırı bir VAG alerjisi var, aman diyim :D
Bir tane daha : Çok detay veremedim farkındayım, konuda söz ettiğim araçlar gibi bir şey aranıyor. Sedan da olabilir ama benzinli, manuel ve yakışıklı bi araba olması lazım. Geneldeyse şehir içi kullanılacak ve 1-2 kişi yolculuk edecek.

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Dizel otomatik Clio, işinizi sorunsuz görüp istediğiniz zamanda satabileceğiniz nispeten şekli iyi bir araba. Şu zamanda Linea 301 gibi arabalar bile bir aydan uzun sürede satılıyor kısa süreyi göze alıp kısa süreliğine araç sahibi olmak ne kadar riskli olur orası bence düşündürücü.

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
İ20' lerin cam tavanlı dolu paket olanları yakışıklı oluyor. Piyasası önceden hızlıydı fiyatları yükselince ne olmuştur bilemem de yine de zorlanacağınızı sanmam.

Benzinlileri atmosferik, dizeli de 90 beygir. Dört kapılı modelde performans hissi verecek bir motor yok. Blue' da ki 1.6 136 beygirlik dizel olsa çok tatlı olurdu orası ayrı.

İlanı örnek olsun diye koydum. Performans hariç tüm kriterleri karşılıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...avan-hatasiz-boyasiz-kusursuz-656932226/detay

Başka da Civic düşünülebilir. Fakat onlarında piyasası çok yüksek bana göre. Fd6' lar bile 60-70 bin olmuş.

Son düzenleme:

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Valla sizin istediğiniz gibi bir araç yok o zaman. VAG olmasın, kolay satılsın, fiyatı iyi olsun, genç işi olsun derken alternatif yok başka.

Hahaha öyle oldu sanki :oops: Auris mantıklı ama şu an için.

Dizel otomatik Clio, işinizi sorunsuz görüp istediğiniz zamanda satabileceğiniz nispeten şekli iyi bir araba. Şu zamanda Linea 301 gibi arabalar bile bir aydan uzun sürede satılıyor kısa süreyi göze alıp kısa süreliğine araç sahibi olmak ne kadar riskli olur orası bence düşündürücü.
İ20' lerin cam tavanlı dolu paket olanları yakışıklı oluyor. Piyasası önceden hızlıydı fiyatları yükselince ne olmuştur bilemem de yine de zorlanacağınızı sanmam.

Benzinlileri atmosferik, dizeli de 90 beygir. Dört kapılı modelde performans hissi verecek bir motor yok. Blue' da ki 1.6 136 beygirlik dizel olsa çok tatlı olurdu orası ayrı.

İlanı örnek olsun diye koydum. Performans hariç tüm kriterleri karşılıyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...avan-hatasiz-boyasiz-kusursuz-656932226/detay

Başka da Civic düşünülebilir. Fakat onlarında piyasası çok yüksek bana göre. Fd6' lar bile 60-70 bin olmuş.

İkisi de piyasa arabası, i20 alırsa performans dışında üzülmez sanırım. Teşekkür ederim.

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi
Selamlar, bir dostumun ricası üzerine tavsiyelerinizi almaya geldim :D

75 bin civarlarında bir araç arıyor: genç işi, manuel, yakıtı abartmayan ama yerinde duramayan bir araç istiyor. Ama en önemlisi en geç 2 haftada elden çıkarılabilecek şekilde bir piyasası olmalı, çünkü yurt dışına taşınma durumu var. Giulietta 1.4TB tavsiye etmiştim ama malum, hemen satabileceği bi araba değil.

Ben 2016 1.4T Astra K alabilirsin dedim en son, hafif hasarlı bi astra bulunabilir o bütçeye. Sizlerin tavsiyesi nelerdir?

Şimdiden teşekkür ederim.

Önemli bir edit : Arkadaşın da benim gibi aşırı bir VAG alerjisi var, aman diyim :D
Bir tane daha : Çok detay veremedim farkındayım, konuda söz ettiğim araçlar gibi bir şey aranıyor. Sedan da olabilir ama benzinli, manuel ve yakışıklı bi araba olması lazım. Geneldeyse şehir içi kullanılacak ve 1-2 kişi yolculuk edecek.

Hem piyasası var hem güçlü hem güvenli...

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...oost-start-stop-182hp-boyasiz-555246779/detay

Bir de alternatif yeşillik olsun diye;

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...hibinden-x3d-boyasiz-tam-full-612095677/detay

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...nde-hatasiz-boyasiz-en-dolusu-628716260/detay
85.000tl lakin ben yine de bırakayım yeni kasa. 1.5 Aydır favorilerimde satılmadı bir sıkıntı olabilir siz arayıp öğrenir değerlendirirsiniz

Teşekkürler :)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
77k 35 günde ortalama 1300-1400 TL civarı bir para getirir. Garenta moov ile kısa mesafeler için saatlik bile otomobil kiralanabilir.
Çöpe atılacak 77k'sı varsa otomobil alsın.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
77k 35 günde ortalama 1300-1400 TL civarı bir para getirir. Garenta moov ile kısa mesafeler için saatlik bile otomobil kiralanabilir.
Çöpe atılacak 77k'sı varsa otomobil alsın.
katiliyorum cok kullanmayanlar yada haftada bir kullananlar icin kapida araba beslemek cok mantiksiz oldu malesef

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım