Lastik önerisi hk.

UrTR

Profesör
11 Şub 2019
77
112
1,060
5'lerde hala var mı bilemem ama ps4'lerde lastik ısınmadan önce abs'nin erken devreye girmesi, virajda zorladığında aracın erken açılması gibi durumlar hep mevcuttu. Ps4'lerin gerçek performansını ortaya koyabilmesi için ısınması gerekiyor önce. Her lastiğin tam performansını göstermesi için önce ısınması gerekse de asym 6 genelde ısınmadığı zamanlarda da iyi frenleme ve tutuş sağlıyor. Isındığı zamansa tam performansını ortaya koyuyor her lastik gibi. Dediğim üzere ps4'lerde bu durum daha fazla görülürdü.

Kullandıkça lastiğin diğer öğelerinden de memnun kalacağınızı tahmin ediyorum. Tekrar hayırlı olsun hocam.

ısınmayla alakalı olabileceği ilk başta benimde şüphelendiğim bir durumdu fakat sonradan cup2 falan gibi üst seviye bir performans lastiği olmadığından böyle bir durum olma ihtimalinin düşük olacağını düşünüp o şıkkı elemiştim ama yinede hep içimde bir şüphe vardı =)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,299
45,952
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
ısınmayla alakalı olabileceği ilk başta benimde şüphelendiğim bir durumdu fakat sonradan cup2 falan gibi üst seviye bir performans lastiği olmadığından böyle bir durum olma ihtimalinin düşük olacağını düşünüp o şıkkı elemiştim ama yinede hep içimde bir şüphe vardı =)
Cup2 gibi ultra yuksek performans lastigi olmasa da yinede yuksek performansli lastik kategorisinde oldugu icin isinma mevzuzu goruluyordu hocam. 200 kusur hp'lik arkadan cekisli e serisinde de deneyimledigim ps4 isinana kadar kendini cok kolay birakiyordu. İsindiginda da deli gibi tutuyordu. Zaten bununla ilgili cokca kullanici yorumu da mevcut. Neticede aldiginiz asym 6'da bu tarz bariz bir durum olmaz. İsindiginda tabi ki her lastik gibi en iyi performansini gosterir ama isinmadiginda da öngörülemez tepkiler pek vermez.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım