KAPALI Manuel araç tavsiyesi

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Kafa dağıtmak için keyif aracı olarak manuel araç arıyorum.
Her gün sahibinden'de 1 saat geçiriyorum, forumdaki alınası araçlar
konusunda paylaşılan araçlara bakıyorum istediğim aracı bulamadım.
En sonunda gidip doğan slx alıcam :D

Aradığım özellikler:
• Kesinlikle manuel,
• Yakıt: dizel&lpg (çok yakmıyorsa benzinli de düşünülebilir)
• Uzun süre binmeyi düşünmüyorum 1-2 sene kadar binerim, elden çıkarırken
zarar ettirmesini istemiyorum
bu yüzden mümkünse km çok yüksek olmayan, hasar kaydı
abartılı olmayan bir şey arıyorum.
Boya takıntım yok. Değişen yerine göre değişir, fakat olmasa iyi olur.

Bütçe: 30-40 bin (Arabaya göre inebilir,artabilir.)

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Ben olsam taunus alırdım keyif aracı olarak. Face grubunda bir tane var 16 bin lira tavan taban komple girişilmis. Çok çok temiz araba ömürlük :D

Güzel araç fakat masraf açarmı, elden cıkarmı diye düşündürüyor insanı. Bi hevesle vosvos alıp milyarlar harcayıp elden cıkarırken 1 sene bekleyenler var. riskli biraz

Temiz araca benziyor beğendim fakat yakıt biraz düşündürdü o_O

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Şu ara ilanlarda orijinali pek yok ama güzeli düşerse Ford Fiesta S 1.6tdci düşünebilirsiniz.
Örnek ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...en-orjinal-extrali-1.6-tdci-s-326092647/detay
Daha düşük fiyatlara Focus Mk1 2.0 ST bakabilirsiniz. Elinizde kalan fazla parayı da benzine yatırırsınız :)

Araç güzel fakat bu tip kullanıcılardan araba almak istemiyorum, hepimiz az çok böyle araçların nasıl kullanıldığına şahit oluyoruz.

Hocam keyif aracı arıyorsan bence yakıt düşünmemen lazım. Günlük hayatta 2.0 taunusa biniyorum acayip keyif alıyorum ama petrol ofisine girip dolduralım abi dedikten sonra keyif meyif kalmıyor

Ben kafam estiğinde binip turlamak istiyorum. Bi gezintide 30 lira yakıp gelmektense evde oturmayı tercih ederim.

1991 Honda Crx D15z6İlan No: 615050696
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-1991-honda-crx-d15z6-615050696/detay
Uğraşırım diyorsanız şu arabaya 5 6 masraf yaparak düzgün hale getirebilirsiniz bence, tabi gidip görmek lazım.

Araç güzel fakat elden çıkarması zor olur.
Birde millet şahinlere 20-25 isterken bu adamın böyle arabaya 15 lira istemesi düşündürdü. Gerçekten yazdıgı gibi olsaydı fiyat 30 dan aşşağı olmazdı bence.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Keyif aracı dendiğinde aklımıza 2. araç olarak alınacağı geliyor muhtemelen ondan yakıtı önemsemeyeceğiniz araçlar öneriliyor doğal olarak. Tek araç olarak mı kullanacaksınız yoksa halihazırda bir aracınız var mı bunu belirtin bence. Eğer 2. araç diyorsanız bu bi lükstür ve arkadaşlar çok yakan araçları önermekte haklılar. Biraz daha ayrıntı verin bence

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,450
6,788
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...v-sporting-120-hp-79000-km-de-612364085/detay
schumacher-geldi-palio-sporting-tukendi-535f94be58d88.JPG

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Araç güzel fakat bu tip kullanıcılardan araba almak istemiyorum, hepimiz az çok böyle araçların nasıl kullanıldığına şahit oluyoruz.
...
Aracı örnek ilan olarak attım. Temizleri düştüğünde bakmak gerekir.
Bu arada Focus ST de yazmıştım, forumun alınası araçlar başlığına şu post atılmış. Öyle arabanın her zaman alıcısı olur :)

EminBurrows

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2018
53
78
560
Marka
Opel
Keyif aracı dendiğinde aklımıza 2. araç olarak alınacağı geliyor muhtemelen ondan yakıtı önemsemeyeceğiniz araçlar öneriliyor doğal olarak. Tek araç olarak mı kullanacaksınız yoksa halihazırda bir aracınız var mı bunu belirtin bence. Eğer 2. araç diyorsanız bu bi lükstür ve arkadaşlar çok yakan araçları önermekte haklılar. Biraz daha ayrıntı verin bence

suanlık 2. araç fakat üniye başlarsam tek arac olucak o yüzden yakıtı düşünmek zorundayım

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım