Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Konuyu nereye açayım karar veremedim. @Berkin sen daha uygun bir yere taşıyabilirsin:).
Dedemin megane 3 model otomobilinin mazot pompası bozuldu. Güzel çıkma parça arıyoruz. Usta da bildiği yerlere haber etti, aynı şekilde biz de. Sizlerden de yardımınızı rica ediyorum. Çevrenizde parçacı olabilir, yakınlarınızda olabilir...
Bir de şeyi sormak istiyorum. Usta sıfır mazot pompası alırsan yazılım da atman gerekiyor demiş. Çıkma aldığımız parçayı takınca yazılım neden gerekmiyor?

hi-men

Profesör
8 Eyl 2016
180
290
1,335
Aydın
Marka
Fiat
Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama benim çevremde hiç parçacı olmadığından dolayı 2crAnkara İnstagram hesabı üstünden istiyorum. Çok ilgililer,her türlü sorunuza yanıt veriyorlar. 200lira üstüne kargo onlara ait, Mng kargo ile gönderim yapıyorlar. Geçen ay motul ürünü aldım. Şimdi de aracım için hidrolik direksiyon pompası siparişi veriyorum. Fiyatları uygun. izmir ve ankaradan 2-3 parçacıdan 650 lira fiyat aldım 2crAnkara instagramdan 600 lira fiyat verdiler. Şaseden sorgulama yapıyorlar. 2.alışverişim olacak memnunum. Bir sorun derim

Bozulunca kötü oluyor sebebi çok bariz ve çözümü çok kolay değilse yeni almanızı tavsiye ederim.

Yazın benzin pompası yüzünden çekici çağırmak zorunda biri olarak acım hala tazedir :D
Konu ile bağımsız ama bilgilendirme amaçlı yazayım. Eğer ki aracınızda lpg varsa, lpg tuşuna basılı tutup marş yaptığınızda araç benzin kullanmadan direk lpg den marş basıyor bu şekilde ilerleyebilirsiniz (Mümkünse motor sıcak olsun)

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama benim çevremde hiç parçacı olmadığından dolayı 2crAnkara İnstagram hesabı üstünden istiyorum. Çok ilgililer,her türlü sorunuza yanıt veriyorlar. 200lira üstüne kargo onlara ait, Mng kargo ile gönderim yapıyorlar. Geçen ay motul ürünü aldım. Şimdi de aracım için hidrolik direksiyon pompası siparişi veriyorum. Fiyatları uygun. izmir ve ankaradan 2-3 parçacıdan 650 lira fiyat aldım 2crAnkara instagramdan 600 lira fiyat verdiler. Şaseden sorgulama yapıyorlar. 2.alışverişim olacak memnunum. Bir sorun derim

Konu ile bağımsız ama bilgilendirme amaçlı yazayım. Eğer ki aracınızda lpg varsa, lpg tuşuna basılı tutup marş yaptığınızda araç benzin kullanmadan direk lpg den marş basıyor bu şekilde ilerleyebilirsiniz (Mümkünse motor sıcak olsun)
Lpg takacak duruma düşersem aklımda olsun :)

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Sıfır fabrikasyonu bu kadar dayanabildiyse çıkmasına nasıl güveneceksiniz? Bazı modellerin tamiri çok basit olabiliyor. birden fazla yere göstermeniz faydalı olacaktır.
Evet çıkma parça almakta böyle bir risk var. O yüzden titiz davranmak ve güvenilir yerden almak gerek. Ustam sizin ustanız abi, Metin usta. E başka bir yere göstermeye gerek yok bence :)
Çıkmacı erhan var Atatürk oto sanayi sitesinde telefon numarası bu; 2124854320 istediğin parçayı rahatlıkla bulabilirsiniz.
Teşekkürler arayacağım.

2cr benim biraderin yakından takip ettiği bir kanal. Bunu öğrendiğim iyi oldu. Güvenilir insanlar aslında irtibata geçerim. Teşekkürler :)
Bozulunca kötü oluyor sebebi çok bariz ve çözümü çok kolay değilse yeni almanızı tavsiye ederim.

Yazın benzin pompası yüzünden çekici çağırmak zorunda biri olarak acım hala tazedir :D
Sıfırına 4-6 bin lira arası demişti tam aklımda kalmadı. Ve buna yeniden yazılım atmak gerekiyor o da ayrı bir para. Çıkma parça da riskli...

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Evet çıkma parça almakta böyle bir risk var. O yüzden titiz davranmak ve güvenilir yerden almak gerek. Ustam sizin ustanız abi, Metin usta. E başka bir yere göstermeye gerek yok bence :)

Teşekkürler arayacağım.

2cr benim biraderin yakından takip ettiği bir kanal. Bunu öğrendiğim iyi oldu. Güvenilir insanlar aslında irtibata geçerim. Teşekkürler :)

Sıfırına 4-6 bin lira arası demişti tam aklımda kalmadı. Ve buna yeniden yazılım atmak gerekiyor o da ayrı bir para. Çıkma parça da riskli...
Ben ederi 30 bin tl araç için yetkilide 3 bin tl üzeri para verdim, takdir sizin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım