Merhabalar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bedirhan51

Bedirhan ÖZDEMİR
Profesör
19 Şub 2019
69
75
1,010
22
Muğla
Marka
Fiat
Merhaba abilerim, ablalarım,
Muğla Milas'dan selamlar. 17 yaşında öğrenciyim, ailemizde 1999 polo aracı bulunmakta ve 8 yıldır sahibiyiz. Lise son sınıf dil bölümü öğrencisiyim sınava hazırlanmaktayım bu aşamada da tutkum olan otomobilleri olabildiğince takip etmeye çalışıyorum. Genel yaş kitlemin aksine F30'um olsun yanlayayim kafasının dışında guzel yol tutan zevk veren arabalara düşkünüm ve inşallah bütçe bulduğum zaman Alfa Romeo 147 ile hayallerime yaklaşmak istiyorum.
Otomobil kullanmayı öğrendiğim ve aktif otomobilimiz ektedir.
Teşekkürler, iyi günler.
6870c8d8f1f44a7e8b2919b22972d6fe.jpg

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bedirhan51

Bedirhan ÖZDEMİR
Profesör
19 Şub 2019
69
75
1,010
22
Muğla
Marka
Fiat
Merhaba hoş geldin :) Ben de hep F30'um olsun istemişimdir :D , sınavlarında başarılar diliyorum Allah kolaylık versin.
Ahahah zevkler ve renkler tabii ki. Teşekkürler dilekleriniz için, hoşbulduk.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Hoşgeldin kardeşim. Sınavında başarılar.. İçkin sigaran yoksa istediğin araçların hepsi sana çok yakın ;)

Tatarzapata

Asfalt Kurutucu
19 Şub 2019
109
79
585
37
Marka
Audi
Sınavlarını güzelce geç elbet hayatta yanlayacağın anlar da olur ama dilerim ki hep düz güzel bir yolun olsun :)

akulkerberkay

Berkay Akülker
Profesör
9 Şub 2019
141
205
1,185
34
Kırklareli
Marka
Audi
Merhaba abilerim, ablalarım,
Muğla Milas'dan selamlar. 17 yaşında öğrenciyim, ailemizde 1999 polo aracı bulunmakta ve 8 yıldır sahibiyiz. Lise son sınıf dil bölümü öğrencisiyim sınava hazırlanmaktayım bu aşamada da tutkum olan otomobilleri olabildiğince takip etmeye çalışıyorum. Genel yaş kitlemin aksine F30'um olsun yanlayayim kafasının dışında guzel yol tutan zevk veren arabalara düşkünüm ve inşallah bütçe bulduğum zaman Alfa Romeo 147 ile hayallerime yaklaşmak istiyorum.
Otomobil kullanmayı öğrendiğim ve aktif otomobilimiz ektedir.
Teşekkürler, iyi günler.
6870c8d8f1f44a7e8b2919b22972d6fe.jpg

Hoşgeldin ! Hayallerin yakın yolun açık olsun ;)

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Merhaba hoşgeldin :)

İçkim sigaram yok istediğim arabalar bana çok uzak :D

Taş gibi passat ınız var ya daha ne olsun? :) bu hayatta hayatı boyunca çalışsa da 1 araba sahibi olamayacak insanlar da var, fabrikayı arayıp da kendine özel sipariş araç üretilmesi için sipariş veren de :) boş verin sahip olduklarımız bizler için en iyisi... Kazasız belasız kullanın..

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,844
26,149
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Taş gibi passat ınız var ya daha ne olsun? :) bu hayatta hayatı boyunca çalışsa da 1 araba sahibi olamayacak insanlar da var, fabrikayı arayıp da kendine özel sipariş araç üretilmesi için sipariş veren de :) boş verin sahip olduklarımız bizler için en iyisi... Kazasız belasız kullanın..
Benim değil o araba :D aynı evde yaşıyo olsak yine bizim derim de abimin arabası :D

BLL-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ercanalhan

Yusuf Ercan Alhan
Profesör
22 Şub 2019
391
1,141
2,395
istanbul
Marka
Opel
usta birliğimi ımsık askeri havalimanında yapmıştım.. çok güzel yerler ve orda yaşadığınız için şanslısın bence.. hayal ettiğin otomobiller sürekli değişecek benden söylemesi :) hoşgeldin derslerde başarılar.

Bedirhan51

Bedirhan ÖZDEMİR
Profesör
19 Şub 2019
69
75
1,010
22
Muğla
Marka
Fiat
usta birliğimi ımsık askeri havalimanında yapmıştım.. çok güzel yerler ve orda yaşadığınız için şanslısın bence.. hayal ettiğin otomobiller sürekli değişecek benden söylemesi :) hoşgeldin derslerde başarılar.
Teşekkür ederim, evet buralar çok güzel ancak istanbul sevgisi daha ağır basıyor [emoji3526]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım