Mondial Rx3i evo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Arkadaslar mondialin bu modeli hakkinda yorumlari alayim 250lik bir enduro dan bahsediyoruz

Tapatalk kullanarak Allahın izniyle mesaj yolladı...

Karayel

Asfalt Kurutucu
15 Eki 2016
6
5
595
29
İstanbul
Tasarımı çok hoşuma gitti, üzerine mondial değilde bmw logosu taksalardı 25-30 a satarlardı. :) Onun dışında güvenip canımı emanet edebileceğim bir motor değil.

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Tasarımı çok hoşuma gitti, üzerine mondial değilde bmw logosu taksalardı 25-30 a satarlardı. :) Onun dışında güvenip canımı emanet edebileceğim bir motor değil.

Yorumlara baktigimda memnun olmayan yok gibi 250cc kategorisindede enduro yok gibi guzel secenek olabilir bence

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Selesi baya yüksektir. benim boy 1,79 parmaklarımın ucuyla dokundum yere. Eğer denge sıkıntınız varsa üstüne oturmadan karar vermeyin.
Denge konusunda sıkıntı yasayacagimi zannetmiyorum daha once gs1200kullandim boyum yetmesede parmak uclarimla kullaniyodum boy176[emoji3][emoji41]

VONALI MURAT

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
40
40
595
İzmir
Son olarak nacizane fikrimi belirteyim ben olsam o fiyatı bir çinliye vermem. O fiyat seviyesinde belki biraz kilometre yapmış japon bulabilirsiniz.
Yolda giderken ''aaa fren kaliperim düştü'' diyen arkadaşlarım var ''bazı'' çinli motorları kullanan :)

VONALI MURAT

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
40
40
595
İzmir
Aslında bu model için çok kalitesiz denemez . Bayide Ufak çaplı incelemiştim ama yine de insan yıllardır mondial hakkında kötü şeyler duyunca 10.000 civarı bütçeyi mondiale fazla görüyor.

gokhanaydogdu06

Profesör
9 Eyl 2016
120
79
1,035
37
Ankara
Aslında bu model için çok kalitesiz denemez . Bayide Ufak çaplı incelemiştim ama yine de insan yıllardır mondial hakkında kötü şeyler duyunca 10.000 civarı bütçeyi mondiale fazla görüyor.

Aslında haklisiniz bu tamamen marka imajiyla alakali nasil ki renault uzerindeki toros imajini atmakta zorlaniyorsa buda hemen hemen ayni konu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım