Opel astra h kasamı renault megan mı?

Hangisi daha iyi

• 1.3 cdti opel astra h kasa

• 1.5 dci renault megan 2

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
İç hacim Megane. Performans için Megane. İç mekan kalitesi ve yol tutuş için Astra. Yetkili servis takıntınız varsa Megane. Gaza bastıkça vites kolunun oynaması sinirinize dokunuyorsa Astra. Konfor tercihinizse Megane, nispeten daha sert ama çok daha stabil bir araç tercihinizse Astra. Güvenebildiğim son Opel modellerinden biri olması nedeniyle benim tercihim Astra H olurdu.
vites sallanmıyor hiçte sesde yok

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,302
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
vites sallanmıyor hiçte sesde yok
Renault'larda yapısal bir durumdur. Arabalarla azıcık ilgilenip Renault'lara aşina olan herkes bunu bilir. Megane 1-2-3'te vardı. Megane 4'ü daha kullanmadım, düzeltildiyse bilemiyorum.
kullanmayanlar yorum yapmasın dediklerinizin hepsi yanlış insana yanlış bilgi vermeyin çarpışma testlerinden 5 yıldız almış bir araca bunu diyemessiniz youtubeye takla atan megane2 yazın bakalım takla atan araba o kadar sağlammı olur
Valla iki arabayı da uzun uzun kullandım. İkisinde de üst limitlere çıktım. LPG takılmamışsa Astra'nın motorları daha sağlıklıdır. Bu arada Astra da Megane gibi EuroNCAP'ten 5 yıldız almış arabadır.
yalan söyleme lütfen ben hiç gitmedim neden sen nasıl bişi almıssınki bende öyle bişey yok
İnsanlara bilip bilmeden yalancı demek büyük saygısızlık. Hiç yakışmıyor.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,446
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
kullanmayanlar yorum yapmasın dediklerinizin hepsi yanlış insana yanlış bilgi vermeyin çarpışma testlerinden 5 yıldız almış bir araca bunu diyemessiniz youtubeye takla atan megane2 yazın bakalım takla atan araba o kadar sağlammı olur

Çok alakasız yerden giriyorsunuz . Aylar önce yazılmış bir konuda kişileri yalancılıkla suçlamanızın zaten izahı yok. Yaşamış ki yazmış. Dünyanın en sağlam en iyi aracı sizin aracınız değil. Dünyanın en kötüsü de astra değil. Kişileri tercihlerinden ve yazdıklarından ötürü yalancılıkla suçlayamazsınız

Son düzenleme:

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
Çok alakasız yerden giriyorsunuz . Aylar önce yazılmış bir konuda kişileri yalancılıkla suçlamanızın zaten izahı yok. Yaşamış ki yazmış. Dünyanın en sağlam en iyi aracı sizin aracınız değil. Dünyanın en kötüsü de astra değil. Kişileri tercihlerinden ve yazdıklarından ötürü yalancılıkla suçlayamazsınız
abi ben yalancılıka suçlamadım özel mesajda dediğim gibi bakımsız kötü araç alanlar bunu yaşıyor yani ben böyle söylenen ve araçtan cayan insanlar görüyorum astra kötü araç değildir tabiki ama vites sallanıyor ses çıkarıyor gibi şeyler söyleyenler var ve ben böyle sorunları yaşamadım o yüzden sinirleniyorum biraz olmayan şeyi oluyor gibi gösteriyorlar bakımsız alırlarsa tabiki bu sorun olur
(not) : yalan söylemeyin derken yalancısın yalancının tekisin anlamında kullanılmamıştır eğer bu anlamda anlaşıldıysa özür dilerim

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,446
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
abi ben yalancılıka suçlamadım özel mesajda dediğim gibi bakımsız kötü araç alanlar bunu yaşıyor yani ben böyle söylenen ve araçtan cayan insanlar görüyorum astra kötü araç değildir tabiki ama vites sallanıyor ses çıkarıyor gibi şeyler söyleyenler var ve ben böyle sorunları yaşamadım o yüzden sinirleniyorum biraz olmayan şeyi oluyor gibi gösteriyorlar bakımsız alırlarsa tabiki bu sorun olur
(not) : yalan söylemeyin derken yalancısın yalancının tekisin anlamında kullanılmamıştır eğer bu anlamda anlaşıldıysa özür dilerim

Adını soyadını yazmana gerek yok :)

Tamamdır anlıyorum seni. Ama yazım şeklin yanlış, yalan söylemeyin dediğin zaman böyle bir sorun yaşamamışken neden yazıyorsun tarzında oluyor. Adam yaşamış ki yazmış. Kaldıki 7-8 aylık bi yorum :)

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
Adını soyadını yazmana gerek yok :)

Tamamdır anlıyorum seni. Ama yazım şeklin yanlış, yalan söylemeyin dediğin zaman böyle bir sorun yaşamamışken neden yazıyorsun tarzında oluyor. Adam yaşamış ki yazmış. Kaldıki 7-8 aylık bi yorum :)
tamam abi yanlış anlaşılmış biraz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım