Otomobil Videoları

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Sıfır km araç videoları var bu sefer :D
BMW pişkinliği
Markası belirsiz
Opel bildiğimiz gibi :)
Ford da şovunu yapıyor. Zamanında bize de bu şovu yapmışlardı, şimdi hukuki süreç daha da zorlaştı.

Acaba bu Renault'ların talihli sahipleri kimler oldu...

binglidak

Bahadır kaya
Profesör
8 Eyl 2016
366
578
1,645
Yotube reklamı olarak karşıma çıktı. Baktım S1 Quattro'lar Lancia delta'lar falan var, izleyeyim dedim. Youtube reklamlarının benim açımdan tek kazanımı bu videodur...

FurkanKarka

Panpa
Destekçi
2 Haz 2017
910
3,104
3,820
27
İstanbul, Zonguldak
Marka
Renault
Aracımın yüksekliğini ilk defa bu denli hissettim. Kışlık lastiklerimiz takıldı, ebattan dolayı normalde yüksek olan aracımız 55 yanak ile daha fazla yükseldi. 150’den itibaren rüzgar sesini altımda hissediyorum ve hızlanırken zorlanıyorum. 195 45 16 ebatlarıyla bir nebze alçalan aracım bu denli zorlanmıyordu. Yükselik, lastik yapısı ve ağırlığı “artık sakin sakin git yaza kadar” diyor.

Kalkışta zorlamak istemedim, tatlı bir sürüş oldu.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Yapılır mı bu bana bee.:)Yaktın ciğerlerimizi Burak Ertem.o_O Arkadaşlar gerçekten aşırı güzel içerikler çıkarıyor, tebrik ediyorum gerçekten.Ama böyle de olmuyor ki hep canımız çekiyor çıta yükseliyor.
Aras Bey'de gerçekten çok sempatik bir insan.:) Tipik Renault sıkıntısı oturuş pozisyonu, ph.1 kullanan biri olarak her gün doğru oturuş pozisyonunu aramaktan bacağımı ağrıtır oldum, yakında kızakları da bozacağım.:D:D

Son düzenleme:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Yapılır mı bu bana bee.:)Yaktın ciğerlerimizi Burak Ertem.o_O Arkadaşlar gerçekten aşırı güzel içerikler çıkarıyor, tebrik ediyorum gerçekten.Ama böyle de olmuyor ki hep canımız çekiyor çıta yükseliyor.
Aras Bey'de gerçekten çok sempatik bir insan.:) Tipik Renault sıkıntısı oturuş pozisyonu, ph.1 kullanan biri olarak her gün doğru oturuş pozisyonunu aramaktan bacağımı ağrıtır oldum, yakında kızakları da bozacağım.:D:D
14.27 civarındaki Renault motorsporları videosunun olduğu yerleri izlerken gülümsedim bayağı ya :D Hey gidi be bizim ol beee :(

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
14.27 civarındaki Renault motorsporları videosunun olduğu yerleri izlerken gülümsedim bayağı ya :D Hey gidi be bizim ol beee :(
Değerini bilen insanların kullanması güzel, en azından gelecek nesillerde yad edilebilecek örneklerini yıllar sonra da görebileceğiz, ama insanın aklında hep bir keşke oluyor.o_O RS'e artık gücümüz yetmez de Ph.21.6 Sport, ya da Ph.1 RSi alıp güzel bir hale getirilebilir.

Son düzenleme:

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Bu neslin kralı V6 ile bu araç.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım