Otopark.com Takipçi Paketi- Neler olmalı?

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,020
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Arkadaşlar merhaba;

Kurulduğumuz günden beri takipçilerimiz için bir "takipçi paketi" yapmak istiyoruz.

Sizce bu pakette neler olmalı? ve ne kadar bir meblağa kadar ödemek istersiniz.

Örnek verirsem: Sticker 2adet+Kupa+Tshirt+kargo bedava gibi bir pakete ne kadar verirsiniz ?

Ön bir nabız yoklamak istiyorum. Fazla adetli olmayacağı için az ve öz bir şeyler olsun istiyorum aynı zamanda zararda etmeyim :)

Fikirlerinizi hatta tanıdıklarınız varsa yönlendirmenizi bekliyorum.

Sevgiler

Sinan
60 falan makul gibi

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
415
4,115
4,095
37
İstanbul
Sticker'lar tamam gibi, dikdörtgenler çok hoşuma gitti. İlk etapta paketi şöyle düşündüm. 2 sticker, anahtarlık ve araç kokusu.
Anahtarlık ve arac kokusu için güzel yapacak bir yer arıyorum. Anahtarlik sizce nasıl olsun?
Driven 34'teki gibi kumaş olan gibi birsey mi? Yoksa metal vb. Bir anahtarlik mi?
20180804_103911.jpg

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Sticker'lar tamam gibi, dikdörtgenler çok hoşuma gitti. İlk etapta paketi şöyle düşündüm. 2 sticker, anahtarlık ve araç kokusu.
Anahtarlık ve arac kokusu için güzel yapacak bir yer arıyorum. Anahtarlik sizce nasıl olsun?
Driven 34'teki gibi kumaş olan gibi birsey mi? Yoksa metal vb. Bir anahtarlik mi? Ekli dosyayı görüntüle 14463
Kumaş yıpranır, metal uzun ömürlü olur. Benim oyum metal tarzı anahtarlıkta :)

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,583
18,350
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Driven 34'teki gibi kumaş olan gibi birsey mi? Yoksa metal vb. Bir anahtarlik mi? Ekli dosyayı görüntüle 14463

Kumaş tarzı güzel olur bence. Hem ses de yapmaz.

ArdaC

Profesör
11 Mar 2018
109
89
1,035
25
İstanbul
Marka
Hyundai
Otopark.com'un amblemine kumaş çok güzel gidecektir.Dikdörtgen stickeri ben de çok beğendim.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kumaş, deri veya kauçuk anahtarlık olması çok daha doğru. Metal anahtarlıklar hem araba sallanırken konsola vura vura zamanla deformasyona sebep oluyor (sesi hiç söylemiyorum bile), hem de kontak ünitesine fazla ağırlık yapıyor; uzun vadede orada da fazla yıpranmaya sebep oluyor.
Araç kokusu olarak herkesin kabul edebileceği "okyanus" veya "yeni araç kokusu" aromasını tercih etmenizi öneririm. Çam, limon, mango, vanilya gibi kokular kişisel tercihleri karşılayan seçenekler, herkese hitap etmeyebiliyor.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Sinan abi, araç kokusu kafa yapmazsa çok memnun olurum. İlerleyen zamanda baş ağrısı yapıyor.

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,697
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Kauçuk olmasını tercih ederim. Hem demir olum sağa sola vurma ağırlık vs derdi olmaz. Hem de kumaş kadar kolay yıpranmaz. Yuvarlak stikerlar bardaklık altlığı gibi olmuş. Dikdörtgen olanı tercih ederim. Oto parfümü tercihli olsun, küçük oğlum var, olabildiğince parfüm gibi kimyasallardan uzak tutuyoruz.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Metal tarzına evet diyemem.Cepte anahtarı çiziyorlar.Telefonu başka cebe koyuyorsun vs.Her zaman deriden yanayım

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
415
4,115
4,095
37
İstanbul

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Merhaba arkadaşlar;

Kupa olarak böyle bir şey düşündük.
Ekli dosyayı görüntüle 14684
Siz ne dersiniz? Logoyu daha büyük yapalım mı? yada başka alternatifleri de söyleyebilirsiniz? Ben marka ön plana çıksın istiyorum ama tabi şu linkteki gibi şeyler de olabilir.

https://shop.carthrottle.com/products/obsession-mug
https://shop.carthrottle.com/products/torque-mug-1

abi bence böyle güzel, siyah olması ise ilk şart olsun bence :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım