AÇIK Pejo 406 2.0 SV Otomatik Alınır mı?

bugold

Arda
Senkromeççi
28 Ara 2023
8
4
70
21
izmir
Marka
Peugeot
Merhaba kolay gelsin Pejo 406 otomatik alınır mı 97 model 300bin kmde ilk sahibinden, bütçem kısıtlı olduğu için bunu düşünüyorum ayağımı yerden kesse yeterli benim için.
Anlayan abilerim varsa yardımcı olabilir mi rica etsem.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,030
7
51,361
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bu sorunun cevabını arabayı görüp anlayacak iyi bir motor mekanik ustası verebilir.
Motorun ömrü ne durumda, rektifiye ister mi? Ya da daha önce yapılmışsa başarılı mı olmuş?
Mekanik kondisyonu ne durumda?
Elektrik-elektronik tarafında durumu ne alemde?
Kozmetik olarak trimler ve döşemeler ne durumda? (Bunu iyi inceleyip siz de yorumlayabilirsiniz)

Yukarıdaki soruların cevaplarında "şu kadar paraya toparlanabilir" gibi yanıtlar alabiliyorsanız oturup ona göre bütçenizle birlikte değerlendirme yaparsınız. Eğer "ya ne kadar para gömersen göm, şurası şurası ne yapsan dikiş tutmaz" cevabı verilen yerleri varsa alınmaz.

26 yaşındaki her Fransız arabası için yukarıda yazdıklarım geçerlidir.

Yoksa 406 çok klas araçtır. Bugün üretilse alınası derim.

bugold

Arda
Senkromeççi
28 Ara 2023
8
4
70
21
izmir
Marka
Peugeot
Bu sorunun cevabını arabayı görüp anlayacak iyi bir motor mekanik ustası verebilir.
Motorun ömrü ne durumda, rektifiye ister mi? Ya da daha önce yapılmışsa başarılı mı olmuş?
Mekanik kondisyonu ne durumda?
Elektrik-elektronik tarafında durumu ne alemde?
Kozmetik olarak trimler ve döşemeler ne durumda? (Bunu iyi inceleyip siz de yorumlayabilirsiniz)

Yukarıdaki soruların cevaplarında "şu kadar paraya toparlanabilir" gibi yanıtlar alabiliyorsanız oturup ona göre bütçenizle birlikte değerlendirme yaparsınız. Eğer "ya ne kadar para gömersen göm, şurası şurası ne yapsan dikiş tutmaz" cevabı verilen yerleri varsa alınmaz.

26 yaşındaki her Fransız arabası için yukarıda yazdıklarım geçerlidir.

Yoksa 406 çok klas araçtır. Bugün üretilse alınası derim.
Yorumunuz icin tesekkurler hocam

MuratV.

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2019
34
47
595
bursa
Marka
Fiat
240 bine tofaş yok öyle diyim,ama otomatik şanzımanda bir arıza çıkması halinde saç baş yoldurur sadece peugeot değil yaşı olan otomatiklerde durum bu,alırmıyım almam hakkınızda hayırlısı

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
ALMA . Bana inan alma. birçok aracın facebook grubunda varım. 406lar kaza yapınca insanlar parça bulamadığından kazalı satıyorlar araçlarını. İlla alacağım diyorsan iyi para ver çok düşük kilometreli garaj arabası al. Yoksa canından bezersin ustaları anlamıyor bazı parçaları bulunmuyor elektronik derdi bitmiyor

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,607
18,394
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Aracı görmeden yorum yapamam maalesef. Lpg liyse kesinlikle almam ama orijinalliği korunmuş bir araçsa 30 40 bin tl harcamayı göze alarak aracı alırdım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım