babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Merhabalar,

Eşim için 1.0 TSI DSG yeni kasa polo alacağım muhtemelen. Gittik gördük, beğendi, araştırma aşamasındayım. Konuyu açma sebebim ise hangi sene, hangi donanım alınmalı, sıfır mı, 2.el mi mantıklı, pek karar veremedim.
0 km comfort teklif aldım, 110a veriyorlar (pazarlıksız) 2019 modeli. (opak beyaz)
2019'larda ekstra dijital klima, app-connect, büyük ekran varmış.
Büyük ekran ve app-connect kendisini cezbeden donanımlardan olduğu için, bu şekilde almamız gerekecek.

Şimdi gelelim kafamı karıştıran sorulara, yukarıda yazdığım sıfır araçta 4 hava yastığı varmış. 2.ellere bakınca hangi senede hangi modelde kaç hava yastığı var çözemedim.
İkinci soru da app-connect var artık 2019'larda dedi satış temsilcisi, bundan önceki modellerde yok muydu anlamına geliyor bu?
Sıfır verdikleri comfort fiyatına 2018 2.el highline alınıyor düşük km.de, ama sanırım 2 hava yastığı standart? Ayrıca evet highline pakette ekran geniş ama app-connect var mı çözemedim?
Ne dersiniz mantıklı olan nedir.
Polo (genel olarak vag grubu) hiç bilmediğim bir alan, yardımları bekliyorum :D

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
3 silindir test sürüşü yapmıştım devirlenince tatlı bir ses veriyor arkalar kampana evet dsg eşinizde zor olmaz umarım biliyorsunuz kullanırken biraz dikkat etmek gerekiyor

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Bana kalsa para verip alacağım bir araç değil ama bundan harici beğendiği arabalara göre fiyat daha uygun olduğundan mecbur buraya yöneldim. Zaten dsg, garanti vs. sebebiyle ya 0 km ya da 2.el 2018 model almayı planlıyorum

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault
2018 yeni polo highline sahibiyim.isterseniz 1570 liraya app connect yaptırabiliyorsunuz highlinelarda eğer navigasyon ön hazırlık satın alınmışsa.bunu rmultimedya ekranının sağ en üstteki tuşu app ise var, settings yazıyor ise yoktur.ve evet ne yazıkki 2 havayastığı var araçlarda ,ilk gelen 2017 highlinelarda 4 havayastığı standart sonra güvenlik paketi ile sattılar.ben aldığımda geçen sene mayısta 91 e highline 85 e comfortline veriyorlardı 50 bin sıfır faizle.şimdi fark çok arttığı için comfortline alırdım.araç 100 bg altında olduğu için vw grupta arka tekerler kampana ama frenlemede bir sıkıntj yaşatmıyor.ayrıca abim de 1.0 seat ibiza dsg sahibi.ibiza bariz kalitesiz hissetiriyor ve ne yazıkki 2019 yılı ilk 3 ayında 49 adet satabilmiş.
Ayrıca yeni kasa 2017 bakımları düzgün yapılmış bir araba satın alırsanız 90 bin civarı satın alır almaz garanti uzatma (3 sene 3300) yaptırsanız güzel güzel binersiniz.bence 2017 2. Bakımı daha gelmemiş bir highline bulursanız 90 bine o alınır.

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
2018 yeni polo highline sahibiyim.isterseniz 1570 liraya app connect yaptırabiliyorsunuz highlinelarda eğer navigasyon ön hazırlık satın alınmışsa.bunu rmultimedya ekranının sağ en üstteki tuşu app ise var, settings yazıyor ise yoktur.ve evet ne yazıkki 2 havayastığı var araçlarda ,ilk gelen 2017 highlinelarda 4 havayastığı standart sonra güvenlik paketi ile sattılar.ben aldığımda geçen sene mayısta 91 e highline 85 e comfortline veriyorlardı 50 bin sıfır faizle.şimdi fark çok arttığı için comfortline alırdım.araç 100 bg altında olduğu için vw grupta arka tekerler kampana ama frenlemede bir sıkıntj yaşatmıyor.ayrıca abim de 1.0 seat ibiza dsg sahibi.ibiza bariz kalitesiz hissetiriyor ve ne yazıkki 2019 yılı ilk 3 ayında 49 adet satabilmiş.
Ayrıca yeni kasa 2017 bakımları düzgün yapılmış bir araba satın alırsanız 90 bin civarı satın alır almaz garanti uzatma (3 sene 3300) yaptırsanız güzel güzel binersiniz.bence 2017 2. Bakımı daha gelmemiş bir highline bulursanız 90 bine o alınır.
Hocam teşekkürler,
1570 lira dediğiniz yetkili servis mi yapıyor bu işi?
Bakınıyorum, bakalım ne çıkacak

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Hocam teşekkürler,
1570 lira dediğiniz yetkili servis mi yapıyor bu işi?
Bakınıyorum, bakalım ne çıkacak
Evet aslında bir adet kod giriyorlar sadece.ama aracın uyumlu olup olmadığını öğrenmeniz gerekiyor.eski cpmfortline kesin olarak uyumlu değil.highlinelardada önceden alan kişinin navigasyon ön hazırlık satın almış olması gerekiyor.benimkinde piyangodan ambiyansa aydınlatması ve geri görüş kamerası da çıktı aslında onları beklemiyordum.istanbulda tamaş dan aldım ben ama en azından istanbuldaki tüm bayileri aramanızı öneririm sonra pişman oldım ben çünkü resif mavi r line ı elazığdan 95 e verdiler o zamanlar üzülmüştüm yalan yok :)

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault
App car play o kadar önemli mi?o yokkende telefonla konuşma yapabiiyorsunuz sadece fizy spotfy kullanamıyorsunuz.usbye şarkı yüklenebilir.düşünebilirsiniz tabiki.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
App car play o kadar önemli mi?
Navi için önemli oluyor hocam. Eğer araçta navi yoksa veya düzgün çalışmıyorsa mecbur telefona yöneliyorsun. Elinde telefona bakıp naviyle uğraşmak hem zor hem de kameralar çekerse ceza yiyorsun. Car play o noktada çok işe yarıyor. Bazen mecbur kalıyorum dizimin üstüne telefonu koyup bir yandan da trafikte cebelleşiyorum navi için. Car play en çok aradığım donanımlardan biri.

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Navi için önemli oluyor hocam. Eğer araçta navi yoksa veya düzgün çalışmıyorsa mecbur telefona yöneliyorsun. Elinde telefona bakıp naviyle uğraşmak hem zor hem de kameralar çekerse ceza yiyorsun. Car play o noktada çok işe yarıyor. Bazen mecbur kalıyorum dizimin üstüne telefonu koyup bir yandan da trafikte cebelleşiyorum navi için. Car play en çok aradığım donanımlardan biri.

Bluetooth varsa spotify ve fizy de dinlenebiliyor ben golfte dinliyorum değiştirme tuşu vs de çalışıyor sadece görseli olmuyor

Telefon tutucu koydum ben.belki yaptırırım bende bakalım haftaya bakım var bir fiyat alayım.geçen sene 1570 demişlerdi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Telefon tutucu koydum ben.belki yaptırırım bende bakalım haftaya bakım var bir fiyat alayım.geçen sene 1570 demişlerdi
Telefon tutucu ben de dusundum ama menfeze takilanlar menfezi kirabiliyor. Cama taksam taksici gibi kaba duruyor. O yuzden pek isinamiyorum. Bir de telefon tutucu olsa bile kameralar veya memurlar arac kullanimi sirasinda telefonla ilgilendigimizi gorurse kafasina gore ceza yazar mi ondan da emin olamiyorum.

dthhasan

Hasan H Ayan
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault
HATASIZ KAZASIZ 2018 ÇIKIŞLI POLO 1.0 TSI POLO HIGHLINEİlan No: 678356065
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...li-polo-1.0-tsi-polo-highline-678356065/detay
Düşünebilirsiniz 90 alınır.

Bu arada aklınızda olsun vw grubunda garanti uzatma komik bir şekilde kişiye satılan bir hizmetmiş.araca satılmıyormuş.yani ikinci el alırsanız garanti uzatmalı ise kişi bunu aracı size sattıktan sonra firmaya geri satabiliyor.bu arada bu araç 2018 ocak çıkışlı ise 3 sene garanti uzatma ile 2023 e kadar(hedef 2023)garantis olur.ayrıca dsgnin 7 sene iyi niyet garantisi var.

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
App car play o kadar önemli mi?o yokkende telefonla konuşma yapabiiyorsunuz sadece fizy spotfy kullanamıyorsunuz.usbye şarkı yüklenebilir.düşünebilirsiniz tabiki.
Kullanınca çok başarılı ve geçerli bir şey hakikaten. Eksiğini hissedeceksek neden almayalım diyorum. Highlinelara baktım, çok azında varmış dediğiniz hazırlık. Bir de hava yastığı neredeyse tamamında 2 adet.
Garanti konusunu da anlamadım, ben aracı alınca gidip para verip garanti uzatması mı almam gerekiyor?

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,208
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Merhabalar,

Eşim için 1.0 TSI DSG yeni kasa polo alacağım muhtemelen. Gittik gördük, beğendi, araştırma aşamasındayım. Konuyu açma sebebim ise hangi sene, hangi donanım alınmalı, sıfır mı, 2.el mi mantıklı, pek karar veremedim.
0 km comfort teklif aldım, 110a veriyorlar (pazarlıksız) 2019 modeli. (opak beyaz)
2019'larda ekstra dijital klima, app-connect, büyük ekran varmış.
Büyük ekran ve app-connect kendisini cezbeden donanımlardan olduğu için, bu şekilde almamız gerekecek.

Şimdi gelelim kafamı karıştıran sorulara, yukarıda yazdığım sıfır araçta 4 hava yastığı varmış. 2.ellere bakınca hangi senede hangi modelde kaç hava yastığı var çözemedim.
İkinci soru da app-connect var artık 2019'larda dedi satış temsilcisi, bundan önceki modellerde yok muydu anlamına geliyor bu?
Sıfır verdikleri comfort fiyatına 2018 2.el highline alınıyor düşük km.de, ama sanırım 2 hava yastığı standart? Ayrıca evet highline pakette ekran geniş ama app-connect var mı çözemedim?
Ne dersiniz mantıklı olan nedir.
Polo (genel olarak vag grubu) hiç bilmediğim bir alan, yardımları bekliyorum :D
2.eldense sıfır olması hem dsg yi nasıl kullanıldığını bilinmeyen (acemi b segment otomatik) arabada kumar olabilir km az olsa bile. 2.soru işareti de bakımını aksatmamak gerekiyor.Arkadaşımda 1,0 tsi fabia var.1 yıl 15.000 doldurmadan bakıma soktu.Sokmadan önce kontrol ettiğimde yağ azalmıştı.Ne kadar öyle gitti ne oldu bunu da bilmek gerek 2.elde.
Diğer sorularınızın cevapları bende yok:)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım