babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Merhabalar,

Eşim için 1.0 TSI DSG yeni kasa polo alacağım muhtemelen. Gittik gördük, beğendi, araştırma aşamasındayım. Konuyu açma sebebim ise hangi sene, hangi donanım alınmalı, sıfır mı, 2.el mi mantıklı, pek karar veremedim.
0 km comfort teklif aldım, 110a veriyorlar (pazarlıksız) 2019 modeli. (opak beyaz)
2019'larda ekstra dijital klima, app-connect, büyük ekran varmış.
Büyük ekran ve app-connect kendisini cezbeden donanımlardan olduğu için, bu şekilde almamız gerekecek.

Şimdi gelelim kafamı karıştıran sorulara, yukarıda yazdığım sıfır araçta 4 hava yastığı varmış. 2.ellere bakınca hangi senede hangi modelde kaç hava yastığı var çözemedim.
İkinci soru da app-connect var artık 2019'larda dedi satış temsilcisi, bundan önceki modellerde yok muydu anlamına geliyor bu?
Sıfır verdikleri comfort fiyatına 2018 2.el highline alınıyor düşük km.de, ama sanırım 2 hava yastığı standart? Ayrıca evet highline pakette ekran geniş ama app-connect var mı çözemedim?
Ne dersiniz mantıklı olan nedir.
Polo (genel olarak vag grubu) hiç bilmediğim bir alan, yardımları bekliyorum :D

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
İşin nihayetinde durum şudur ki, 2.el alma planım sadece 2 airbag olmasından dolayı kesinlikle yok.
2017 modellerin ilk gelenlerinde 6 (veya 4?) airbag varmış ama onlar da yaş+km+garanti+dsg yanyana gelince korktuğum bir kombinasyon oluyor. Sıfır km için İstanbuldaki hemen hemen bütün yetkili satıcıları aradım/gittim. 110-112 bandından fiyat veriyorlar.
Düşünüp kararımız vereceğiz artık bu saatten sonra,
Katkı sağlamak, fikir vermek amacıyla yazan herkese teşekkür ederim.
Başkaca da beklediğim bilgi kalmadı, konu kitlenebilir dilerseniz @Berkin

Son düzenleme:

tersiyer

Profesör
8 Eyl 2016
583
477
1,570
İstanbul
İşin nihayetinde durum şudur ki, 2.el alma planım sadece 2 airbag olmasından dolayı kesinlikle yok.
2017 modellerin ilk gelenlerinde 6 (veya 4?) airbag varmış ama onlar da yaş+km+garanti+dsg yanyana gelince korktuğum bir kombinasyon oluyor. Sıfır km için İstanbuldaki hemen hemen bütün yetkili satıcıları aradım/gittim. 110-112 bandından fiyat veriyorlar.
VW sitesinde ve broşüründe hiçbir donanımda yan ve perde hava yastıkları görünmüyor, siz iyisi mi teklif aldığınız aracın içine girip sütunları ve koltuk kenarlarını kontrol edin airbag yazıyor mu diye, nolur nolmaz.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,187
5,720
çanakkale
Marka
Renault
VW sitesinde ve broşüründe hiçbir donanımda yan ve perde hava yastıkları görünmüyor, siz iyisi mi teklif aldığınız aracın içine girip sütunları ve koltuk kenarlarını kontrol edin airbag yazıyor mu diye, nolur nolmaz.
Aslında bayinin bile haberi yok.malatya bayisinden muhammet beyle görüştüm bana olmadığını söyledi.büyük ekran ve otomatik klimada yok diye ekledi.arabaya gidip bakın bana foto atın dedim.kusura bakmayın varmış dedi.kaç hava yastığı var soruma ise sadece 2 güvenlik paketi ile 4 yada 6 oluyor dedi.onada bakın lütfrn dedim.geri döndü kolonda ve koltuktada varmış hasan bey özür dilerim dedi.daha bayi bilmiyor standart olmuş ama üstteki mesajlardada dedim vw e güven olmaz @by ye göre hiçbir firmaya güven olmaz

DKB34

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
863
2,005
2,520
27
İstanbul
Marka
Seat

Öncelikle alacağınız araç hayırlı olsun. Bayiye gittiğinizde, fiyat için iyice zorlayın. Bir miktar daha düşer telefondan alınan fiyata göre.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Aslında bayinin bile haberi yok.malatya bayisinden muhammet beyle görüştüm bana olmadığını söyledi.büyük ekran ve otomatik klimada yok diye ekledi.arabaya gidip bakın bana foto atın dedim.kusura bakmayın varmış dedi.kaç hava yastığı var soruma ise sadece 2 güvenlik paketi ile 4 yada 6 oluyor dedi.onada bakın lütfrn dedim.geri döndü kolonda ve koltuktada varmış hasan bey özür dilerim dedi.daha bayi bilmiyor standart olmuş ama üstteki mesajlardada dedim vw e güven olmaz @by ye göre hiçbir firmaya güven olmaz
Benim kimseye guvenim olmaz kimse babamin oglu degil ki.

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
Ben birşeyi anlamıyorum, bir araç almaya karar verdim, fikri olandan fikir soruyorum insan gibi, böyle herhangi bir katkı vermeyen mesaj atınca zevk mi alınıyor? Birisi mantıklı birşey mi yazmış diye bakıp vaktimi böyle saçma mesajlar görerek harcatiyorsunuz. Allah akıl fikir versin.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Ben birşeyi anlamıyorum, bir araç almaya karar verdim, fikri olandan fikir soruyorum insan gibi, böyle herhangi bir katkı vermeyen mesaj atınca zevk mi alınıyor? Birisi mantıklı birşey mi yazmış diye bakıp vaktimi böyle saçma mesajlar görerek harcatiyorsunuz. Allah akıl fikir versin.
Ben olsam degerli vaktimi bir polo almak icin hic harcamazdim gerci ama yinede siz bilirsiniz.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Allah akıl fikir versin tabi, en çok da ihtiyacı olana.
Burası bir forum sitesi, yazılan yorumlarda hakaret vs yok? Polo haricinde bir şey öneren de yok, tercihe saygısızlık yapan da. Ben burada her distribütör gibi saçma işler yapan Doğuş a atıfta bulunuyorum. Ne kendi satış elemanları biliyor ne sitedeki bilgiler. Yok şu aydan sonra şu var yok bu aydan sonra şu.
Burada boşa kıymetli vaktinizi harcamayın, kaç airbag var sorunsalı için daha etkili yerler ile iletişime geçin.

Sehr besorgt, aber ich bin nicht sicher, ob ich Polo aus der Türkei, der Zahl der Airbag kaufen will. Wie viele Airbags gibt es auf welcher Hardware-Ebene?

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,285
16,187
5,720
çanakkale
Marka
Renault
@babayimben in aracı nedir bilen var mı?forumdaki en heyecan verici araçlardan biri.forumda bir evomuz var ,bi yağ yakan polo gti ,bi evo toplama arifesinde nissan 200sx bide 5.35 d.inanın bana @babayimben de bende kendi bmwlerimize 100 er bin lira vermedik.burda ise eşlerimize içlerine sinicek tipini beğendikleri bir arabadan bahsediyoruz.ve @babayimben en baştan beri en az 6 hava yastıklı olan 2019 model bakıyor.2018 model iki hava yastıklı versiyonu alan ise benim.burda amaç eşlerimizin içine hangisi sinerse o.o kadar yerden yere vurdunuz ama ikinci eli bile para eden bir araba ve konumuz bu değil.sorulan soru hangi paketini alayım.kendi hastanemde arabasını satmaya çalışan bi abinin 2017 cosmo dizel otomatik insignia 110 zor ederken(d segmenti bir araba) benim ikinci ele bile 102 bin teklif var.
Bu forumda bu aşağılamaları yaşıyoruz.bir kerede arabayı çalıştırıp turbo ısınsın diye bekliyorum diye @bt ye sorduğumda başka bir densiz arkadaş sabahları arabayı salak salak ısıtan insanlar görüyorum diyor bunların çoğu sosyal medya zorbalığı.yüzyüze konuşmuyoruz samimi bir ortam olsa bile kişilerin tercihlerini sert yargılamayın lütfen.ben şahsen kendim polo aldığım ilk günden beri forumda yerden yere vuruyorum ve polo sahibi olmama rağmen vag hater olarak tanımlanıyorum.ayrıca arabamı satışa çıkarttım buda aldığım tekliflerden biri
9C6D313E-9594-45B6-8055-D936B6E26222.jpeg

alianil

Elit Apaçi
23 Mar 2019
158
158
885
29
Tekirdağ
Marka
Toyota
@babayimben in aracı nedir bilen var mı?forumdaki en heyecan verici araçlardan biri.forumda bir evomuz var ,bi yağ yakan polo gti ,bi evo toplama arifesinde nissan 200sx bide 5.35 d.inanın bana @babayimben de bende kendi bmwlerimize 100 er bin lira vermedik.burda ise eşlerimize içlerine sinicek tipini beğendikleri bir arabadan bahsediyoruz.ve @babayimben en baştan beri en az 6 hava yastıklı olan 2019 model bakıyor.2018 model iki hava yastıklı versiyonu alan ise benim.burda amaç eşlerimizin içine hangisi sinerse o.o kadar yerden yere vurdunuz ama ikinci eli bile para eden bir araba ve konumuz bu değil.sorulan soru hangi paketini alayım.kendi hastanemde arabasını satmaya çalışan bi abinin 2017 cosmo dizel otomatik insignia 110 zor ederken(d segmenti bir araba) benim ikinci ele bile 102 bin teklif var.
Bu forumda bu aşağılamaları yaşıyoruz.bir kerede arabayı çalıştırıp turbo ısınsın diye bekliyorum diye @bt ye sorduğumda başka bir densiz arkadaş sabahları arabayı salak salak ısıtan insanlar görüyorum diyor bunların çoğu sosyal medya zorbalığı.yüzyüze konuşmuyoruz samimi bir ortam olsa bile kişilerin tercihlerini sert yargılamayın lütfen.ben şahsen kendim polo aldığım ilk günden beri forumda yerden yere vuruyorum ve polo sahibi olmama rağmen vag hater olarak tanımlanıyorum.ayrıca arabamı satışa çıkarttım buda aldığım tekliflerden biriEkli dosyayı görüntüle 18193
Kendi yorumumu açıklayım yerden yere vurmuyorum. Polo güzel bir araç rakiplerine göre ama eksileri de çok şahsen güvenlik açısından arkaların kampana olması iki hava yastığı olması negatif bir şey volkswagen'in 2019 listesine baktım onda da iki hava yastığı gösteriyor bu fiyata misal golf varken megane 4 varken ikinci el temiz ben kendi acımdan mantıksız diyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım