HABER Rekabeti kızıştıracak yeni Skoda Scala duyuruldu

OTOPARK.COM Robot

Profesör
7 Eyl 2016
337
102
1,145
Spor ve agresif olmuş, beğendim. Vw grup içerisindeki diğer kardeş markaların sentezi gibi... Dominant olarak Skoda esintisi hakim, bir tutam Audi, bir tutam vw ile güzel bir makine çıkmış ortaya. Umarım fiyat da makul olur da insanlar premium görünüşlü nispeten uygun fiyatlı bu arabayı alabilir.

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Before

Golfü ağlatır

After

Yaa moruq golfün tasarımı çok sıkıcı esp kapatılmıyo taammı

Skoda konusunda nasıl passata atlanır anlamış değilim,neden düşmanlık var nedennnnnn :D

atoprak

Aydın
Panpa
5 Kas 2016
1,589
2,193
2,520
Aalsmeer
Marka
Yok
Bende beğendim.
Bagaj ihityacı olan içinde, hem hb olması hemde gayet iyi bir hacim sunması ciddi avantaj. Arkası falanda dar olmaz bunun.. B sınıfı şaşesi üzerinde bile olsa bence gazet güzel rol çalacak C sınıfından...

spartacus

Elit Apaçi
22 Tem 2018
291
483
945
Marka
Alfa Romeo
Before

Golfü ağlatır

After

Yaa moruq golfün tasarımı çok sıkıcı esp kapatılmıyo taammı

Skoda konusunda nasıl passata atlanır anlamış değilim,neden düşmanlık var nedennnnnn :D
Ben vw sahibi olsam bu düşmanlıktan mutlu olurdum hocam. İnsanlar kendi araçlarından çok vw içinde toplanıyorlarsa belli ki doğru tercihi yapmışsınız :)

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,543
2,716
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Açıkçası spaceback yerine konumlandıran araç spaceback fiyatına(99.999-139.999) satışa sunulur ise oldukça rekabetçi bir b+ geliyor demektir.
Ben tasarımını özellikle arka tarafta çok beğendim. Kokpitte ise sıkıcı VAG konseptinden bir nebze olsun sıyrılarak kısmen ben aslında genlerimde Skoda izleri taşıyorum diyor.

Dipnot: Arka tarafta 3 kişi rahat yolculuk edecek gibi bir izlenime kapıldım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım