Sıradaki Testler

omer15

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
89
35
670
Bu arabamı Sinan abi bide sesi nasıl ? :)
2a498a38494b9c89608a928d5026d57b.jpg

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bugün Corvette C7 çekiyoruz. Merak ettiklerinizi alalım ;)
Yol tutuşu karakteri nasıl? Çevik karakterli mi yoksa eskileri gibi Nascar tipi düz yol gazcısı mı? Örneğin geçtiğimiz aylarda C5 kasa Corvette Körfez pistinin kaldıramamıştı, çimleri biçmişti.
Eskisi gibi American muscle mı yoksa yeni nesil teknolojik oyuncaklarla ruhunu kaybetmiş mi?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Arkadaşlar merhaba;

4 Eylül Salı, makyajlı Hyundai Tucson lansmanına gidiyorum. Merak ettiklerinizi aşağıya alalım :)
,abi son kasa otomatik vites 1.6 gdi'nin direksiyonuna oturdum. Ani frenlerinde ürktüğüm kadar kendi taunusumuzda ürkmedim ( belki bunda taunusu çok iyi tanıyor olmamın etkisi vardı bilemedim ama o esnada alfa 156'mda vardı o ayrı detay)

1.6 gdi motorda yakıt çok yüksekti

frenler gerçekten beni ürküttü

makyajlı kasada hala devam mı

omer15

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
89
35
670
Arkadaşlar merhaba;

4 Eylül Salı, makyajlı Hyundai Tucson lansmanına gidiyorum. Merak ettiklerinizi aşağıya alalım :)
Dizel otomatik geldi diyolardi i30 daki 136 lik dizelmi geldi ? Ve şanzıman off road da sıkıntı çıkarıyomu ? Bu ikisini cevaplarsan sevinirim abi :)
Bence tucson un tek eksiği dizel motordu güzel bi fiyata cikarsa qasqai gibi satarlar

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım