Scirocco vs RCZ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nauazse

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
23
7
595
Selamun aleyküm,

Bu aralar şu iki araç arasında gidip gelmekteyim. Bu iki araç hakkında bilgisi olanlar cevaplayabilirse sevinirim kıyaslayarak.

Benim için arka koltuklar önemli yani arkaya 2 kişi oturduğu zaman rahat edebilsinler. Ayrıca boy olarak da 1. 75 e kadar falan olması güzel olur arka koltuklardakiler için.

Eğer sizin de bana önerebileceğin bu fiyatlar aralığında bir spor araba varsa yorumlarda belirtebilsiniz.
Aradığım özellikler:
- Konfor
- Kalite
- Yakıt

İyi forumlar.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,190
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam genel olarak Scirocco günlük kullanıma daha uygun, nispeten daha medeni arabayken RCZ daha spor, gündelik kullanımda daha çok heyecanlandırıp daha az konfor sunacak bir arabadır. Bu da herkesin malumudur. Ama ikisi arasında kaldıysanız kafanızdaki kriterlerden önce bence ortaya koymanız gereken en önemli husus ikisinin de temizini bulmaktır. Hangisinin daha temizini bulursanız onu alın derim. Diğer kriterler bir şekilde idare edilir ama temiz olmayan arabanın derdi her şeyden soğutur. Bu iki modelin temizini bulmak da sürpriz olur :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,942
7
51,190
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Buradaki araçlardan sadece Corsa D OPC ve Kia Pro Ceed GT'yi model olarak tavsiye edebilirim. Diğerleri ya konu başlığındaki araçlara göre hantal, ya da sorun yumağı araçlar. :) Yalnız iki ilana da bakakaldım <3 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-opel-corsa-opc-plus192hp-477890858/detay https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-chefcar-dan-satilik-493624382/detay

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

nauazse

Asfalt Kurutucu
15 Kas 2016
23
7
595
Herkese teşekkürler scirocco kafama daha fazla yatmaya başladı onun haricinde sciroccoya rakip olarak önerebileceğin araçlar varsa onlara da bakabiliriz hep beraber

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım