Seçim Araçları

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Egzoza, ses sistemlerine dünyanın cezasını yazan devlet nasıl buna müsaade eder, nasıl kendisi de yapar aklım almıyor. Tekerlekli konser sahnesi gezdiriyorlar cayır cayır. Hastalara, çocuklara, rahatsız olan insanlara noldu? Hastane yanında oturuyorum ve 30 dakikada bir seçim arabası geçiyor.

Tadı kaçırılmış egzoz ve abartılı ses sistemlerine de kesinlikle karşıyım, yanlış anlaşılmasın. Ama bu seçim araçları ne ayak?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hiç bir şey olmaz, iktidar partisinin de muhalefet partilerinin de seçim araçları var. Yıllardır böyle geldi gidiyor.
Zonguldakta eski çalıştığım şirket şehrin göbeğindeydi. Binanın arkası bi cadde önü bi cadde zonguldak çarşı zaten 2 caddeden oluşuyor. 3 parti birer seçim aracını sadece bu caddelerde dolaşması için ayarlamıştı, 1 ay boyunca 3ü döndüler durdular cinnet geçirdik. Şikayet ettik yüksek seçim kurulu ile görüştük falan ama ııh :) kimi kime şikayet ediyorsun mevzusu...

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen
Hiç bir şey olmaz, iktidar partisinin de muhalefet partilerinin de seçim araçları var. Yıllardır böyle geldi gidiyor.
Zonguldakta eski çalıştığım şirket şehrin göbeğindeydi. Binanın arkası bi cadde önü bi cadde zonguldak çarşı zaten 2 caddeden oluşuyor. 3 parti birer seçim aracını sadece bu caddelerde dolaşması için ayarlamıştı, 1 ay boyunca 3ü döndüler durdular cinnet geçirdik. Şikayet ettik yüksek seçim kurulu ile görüştük falan ama ııh :) kimi kime şikayet ediyorsun mevzusu...

Baştan aşağı komedi ama, hastane yakınında korna çalmak yasak ama seyyar konser sahnesi geçebilir.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Egzoza, ses sistemlerine dünyanın cezasını yazan devlet nasıl buna müsaade eder, nasıl kendisi de yapar aklım almıyor. Tekerlekli konser sahnesi gezdiriyorlar cayır cayır. Hastalara, çocuklara, rahatsız olan insanlara noldu? Hastane yanında oturuyorum ve 30 dakikada bir seçim arabası geçiyor.

Tadı kaçırılmış egzoz ve abartılı ses sistemlerine de kesinlikle karşıyım, yanlış anlaşılmasın. Ama bu seçim araçları ne ayak?
parasini da biz oduyoruz genelde bu araclarin farkinda olmadan,asil trajikomik kismi kimsenin bu araclarla muziklerle falan fikrinin degistigini sanmiyorum hep bos yani bence

Son düzenleme:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Parti bayrağı saçmalığı bir çok yerde kalktı bildiğim kadarıyla, çevre kirliliği falan deniyor ki haklılar. Hem çevre hem görüntü kirliliğiydi, boşa para gidiyordu. Bu saçmalığın da kalkması lazım. Kafa ütülemekten başka bir şeye yaramıyor, iki bayrakla, iki şarkıyla oyunu değiştiren yoktur herhalde.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Parti bayrağı saçmalığı bir çok yerde kalktı bildiğim kadarıyla, çevre kirliliği falan deniyor ki haklılar. Hem çevre hem görüntü kirliliğiydi, boşa para gidiyordu. Bu saçmalığın da kalkması lazım. Kafa ütülemekten başka bir şeye yaramıyor, iki bayrakla, iki şarkıyla oyunu değiştiren yoktur herhalde.

sokaklara bayrak asma olayı kalktı, sadece seçim bürolarına asabilecekler de her mahallede 3,4 tane seçim bürosu var. Çok değişen bir şey olmuyor yani:D

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,280
1
9,428
4,970
kocaeli
Kocaeli'de hiç son ses gezen seçim arabası görmedim . Yalnızca merkezi noktalarda reklam Baskı ile giydirilmiş parti araçları var görüntü amaçlı .

Bayrak kirliliği de yok . Güzel bir seçim dönemi olacak gibi .

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kocaeli'de hiç son ses gezen seçim arabası görmedim . Yalnızca merkezi noktalarda reklam Baskı ile giydirilmiş parti araçları var görüntü amaçlı .

henüz seçim süreci başlamadı. O sebepten hoparlörlü ses sistemli seçim araçları yok. Bayrak giydirmeleri de başlamadı, son 1 ay olur bütün konuştuklarımız :)

planco

Elit Apaçi
21 Eki 2018
138
155
935
Eskişehir
Marka
Volkswagen

Gaziantep'te gayet gezmelere başladılar, keşke dediğin gibi bi süreç yaşasak :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım