KAPALI Seat Leon FR 1.4 TSİ DSG mi Honda Civic HB 1.5 Turbo Benzin CVT mi?

sonmohican

Asfalt Kurutucu
13 Ara 2018
49
25
595
Aydın
Marka
Opel
Herkese iyi forumlar dilerim.Evet başlıkta da gördüğünüz gibi 2 araba arasındayız.Sinan abinin videosu sayesinde Civic'i yeni keşfettim. Ondan önce aklımızda Leon vardı ama şuan aklımız karışık. Leon un trim sesleri olsun yol tutuşu gibi sorunlarını biliyorum ama Civic'de öyle bir şey duymadım.
Civic için kaportanın kalitesizliği ile ilgili bir sorun ve CVT'nin pek sevilmediğini duydum.

Siz hangisini önerirsiniz?
Yardımlarınızı bekliyorum herkese teşekkür ederim şimdiden.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Atilgan

Elit Apaçi
13 Mar 2017
250
237
945
Bursa
Marka
Opel
Otopark da teste geldiğinde sizin gibi düşündü lakin bence and in dediği gibi lastik kaynaklı zira hem Pirelli kış lastikli mondeo yu kiralayıp kullandım hem de Yazlik Contilerle 1 ay kullandım deli gibi yol tutuyordu o süspansiyonlar konfor odaklı değil yol tutuşu da çok iyi sunan muazzam süspansiyonlar. Zaten aynı altyapı Jaguar XE de kullanılıyor ve Motor Trend den tutun çoğu Yurtdışı testinde fazlasıyla hem konfor hem yol tutuş övulmustu. İnsignia da iyi yol tutuyordur ama mondeo asla palamut değil aksine bir benchmark

Mutlaka , yol tutuşu konusunda iyi. Hatta bizim alay komutanımızın kişisel aracı var, 2,0 240 hp li olan. Dehşet gidişi ve yol tutuşta becerisi var ama bu motorun yerleşim konumu, lastik markası vs bir sürü etken var . Konu da daha fazla katledilmesin ama aynı and ın insignia için konuşurken ne kadar pasif ve çekinik konuştuğunu, beğenmek istemediğini görebilirsiniz yeni kasa için zaten sinan ve muhip söylenecek her şeyi söyledi.

ozkokelii

Profesör
15 Kas 2017
191
267
1,335
26
Isparta
Herkese iyi forumlar dilerim.Evet başlıkta da gördüğünüz gibi 2 araba arasındayız.Sinan abinin videosu sayesinde Civic'i yeni keşfettim. Ondan önce aklımızda Leon vardı ama şuan aklımız karışık. Leon un trim sesleri olsun yol tutuşu gibi sorunlarını biliyorum ama Civic'de öyle bir şey duymadım.
Civic için kaportanın kalitesizliği ile ilgili bir sorun ve CVT'nin pek sevilmediğini duydum.

Siz hangisini önerirsiniz?
Yardımlarınızı bekliyorum herkese teşekkür ederim şimdiden.
CIVIC

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım