Selam İTÜ'lüler,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliIsguder

Asfalt Kurutucu
21 Eyl 2016
1
1
545
Merhabalar arkadaşlar, İTÜ de okuyan var mı acaba aramızda?

muhammetsahin55

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
13
9
595
İtülüler burda olduğuna göre bana bi ışık tutun kararsızlığımı giderin sizce yazmalı mıyım ?

muhammetsahin55

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
13
9
595
Bence ne istediğine karar vermelisin önce, df / gemi mak. öneririm. Türkiyede tektir.
Gemi makine ve petrol doğalgaz son zamanlarda aklıma düştü,araştırmam gerek karar verebilmem için.Ama genel olarak makinada aklım,tıp kazanacak puanı alırsak aile baskısı da cabası.Teşekkürler yardım için.

Bir de iş olanağı meselesini soracağım,itüden iyi bir şekilde mezun olunca sıkıntı olur mu?

Stargazer

Profesör
10 Eyl 2016
109
101
1,085
Istanbul
Gemi makine ve petrol doğalgaz son zamanlarda aklıma düştü,araştırmam gerek karar verebilmem için.Ama genel olarak makinada aklım,tıp kazanacak puanı alırsak aile baskısı da cabası.Teşekkürler yardım için.

Bir de iş olanağı meselesini soracağım,itüden iyi bir şekilde mezun olunca sıkıntı olur mu?
Mühendis olup sıkıntı yaşamayan yoktur herhalde, gemi mk daha spesifik olmasına rağmen iş olanakları daha iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım